Reality Otava - Detail SUŠICE – zděná rozestavěná chata se zahradou - BLOKACE

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

SUŠICE – zděná rozestavěná chata se zahradou - BLOKACE

Typ nabídky: Prodej-blokace

Typ nemovitosti: Chata se zahradou

Cena: 675.000,- Kč

Plocha: 782 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Sušice

SUŠICE – zděná rozestavěná chata se zahradou - BLOKACE

Místo: Sušice

Prodej zděné rozestavěné chaty (již obyvatelná) s pěknou zahradou, v zahrádkářské kolonii pod Svatoborem. Nemovitost situovaná na klidném místě s hezkým výhledem na Sušici a okolí. Na pozemek je možno dojet autem, částečně vybudovaná nová asfaltová cesta. Chatu je možno užívat i celoročně. Do centra města cca 1 km.

Zděná chata je celá podsklepená, částečně zateplená. Vstupní chodba (dlažba), samostatné WC (dlažba, okno), koupelna (obklady, dlažba, sprchový kout, přípojka na pračku a umyvadlo – nutno osadit), kuchyně (kuchyňská linka, dlažba, vývod na kamna – nejsou osazena), dřevěné schody do podkroví: ložnice, pokojík, nedodělaný balkon. Na zahradě je menší dřevěná kolna na nářadí.

Voda z  vlastní vrtané studny (červenec 2009) - rozvod vody v chatě, odpad do vlastní žumpy na vyvážení, elektřina 220/380 V. Vytápění – neřešeno, připravené na ÚT, stačí jen osadit krbová kamna s teplovodním výměníkem.

Vybavenost obce:

Veškerá občanská vybavenost. Město Sušice, často též nazývané „Brána Šumavy“, leží v nadmořské výšce 465 m ve Svatoborské vrchovině. Město se rozprostírá po obou březích řeky Otavy. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Město nabízí řadu možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Je zde velké množství hotelů, penzionů a restaurací. Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika.

Praha 150 km, Plzeň 71 km, Srní 24 km, Modrava 33 km, Prášily 23 km, Kašperské Hory 15 km.

Cena: 675,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811