Reality Otava - Detail CHUDENICE – dvougenerační RD s garáží a zahradou prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

CHUDENICE – dvougenerační RD s garáží a zahradou prodáno

Typ nabídky: Prodej - BLOKACE

Typ nemovitosti: Dvougenerační RD s garáží a zahradou

Cena: 2.990.000,- Kč

Plocha: 1 062 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Chudenice

CHUDENICE – dvougenerační RD s garáží a zahradou prodáno

Místo: Chudenice

Na prodej prostorný, světlý, udržovaný, nebydlený dvougenerační RD s garáží a zahradou, situovaný v hezkém tichém prostředí na okraji obce. Dům byl zkolaudován v r. 1984. RD je vhodný k trvalému bydlení i k celoroční rekreaci. IHNED K NASTĚHOVÁNÍ!!

V přízemí ze zahrady je bezbariérová bytová jednotka 2+kk s vlastním vchodem. Chodba, pokoj s kuchyňským koutem (kuchyňská linka, el. sporák se sklokeramickou deskou), pokoj, koupelna s WC (okno, topení, obklady dlažba, vana umyvadlo), sklep na potraviny (dlažba), místnost (darling, el. bojler), kotelna (el. kotel s akumulační nádrží), schody do přízemí z ulice.

Z úrovně ulice: garáž, dílna, sklad (sušárna), sauna se sprchovým koutem, schodiště dolů k bytu 2kk a schodiště nahoru k bytové jednotce 6+1.

Bytová jednotka 6+1 se samostatným vchodem (boční vchod). Předsíň (předsíňová stěna), WC s oknem (obklady dlažba, umyvadlo, topení), kuchyně (kuchyňská linka, plynový sporák), prostorná spíž, jídelna se vstupem na balkon (dlažba), který je po celé jižní straně domu s výhledem na Pošumaví a zahradu u domu, obývací pokoj se zděným krbem. Dřevěné schody k ložnici (vestavné skříně), dětský pokoj, koupelna s WC (obklady, dlažba, okno, topení, vana umyvadlo), dřevěné schody do podkroví, kde jsou dva pokoje pro hosty a půda.

Vybavení v domě dle dohody s majiteli.

Vytápění ÚT – el. kotel s akumulační nádrží, krb, (plynový sloupek na hranici pozemku), el. 220/380 V, voda z vlastní studny a obecního řadu, odpad – do vlastní jímky. Dům je vybaven venkovními žaluziemi. Na zahradě je skleník (cca 6x4 m), sklad na nářadí a přístřešek.

Vybavenost obce:

Obchod, restaurace, autobusové spojení, pošta, Chudenice - městečko (městys) 15 km od Klatov (kde je veškerá obč. vybavenost), v krásné kopcovité krajině na hranicích klatovského a domažlického okresu.  Patří mezi nejstarší české osady, od 12. stolení bylo sídlem rodu Černínů. V roce 1996 bylo Chudenicko vyhlášeno krajinnou památkovou zónou. V blízkosti 45 metrů vysoká kamenná rozhledna Bolfánek, národní přírodní památka Americká zahrada, zámek Chudenice atd.

Praha 128 km, Plzeň 41 km, Domažlice 23 km, Klatovy 15 km.

Cena: 2,990,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811