Reality Otava - Detail HODONICE – zemědělská usedlost PRODÁNO

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

HODONICE – zemědělská usedlost PRODÁNO

Typ nabídky: Prodej - PRODÁNO

Typ nemovitosti: RD se zahradou

Cena: 1.712.000,- Kč Cena k jednání

Plocha: 2 728 m2

Kraj: Jihočeský

Okres: Tábor

Obec: Hodonice

HODONICE – zemědělská usedlost PRODÁNO

Místo: Hodonice

PRODÁNO !!!

POPIS:

Na prodej bývalá zemědělská usedlost (částečně podsklepená) s uzavřeným dvorem a navazujícími pozemky, garáží, chlévy a velkou stodolou v zastavěné části obce. Vedlejší stavba s letním pokojem a prostornou půdou (možno vestavby), prádelna (brutar).

PROSTORNÁ NEMOVITOST VHODNÁ NA HOSPODAŘENÍ I NA TRVALÉ BYDLENÍ SITUOVANÁ V OBCI HODONICE NEDALEKO MĚSTA BECHYNĚ (5 km). IHNED VOLNÁ!!

 

Zastavěná plocha a nádvoří:  1 046 m2

Pozemky:  1 682m2

 

I.NP: Veranda (dlažba, obklad palubky) – vstup do sklepa (kotelna: kotel na TP, sklad paliva), chodba – vstup do sklepa (sklad potravin), pokoj, ložnice (2 x okno), obývací pokoj (2 x okno), kuchyně (kuchyňská linka, el. sporák, myčka, lednice, mikrovlnka, dlažba), pokoj (2 x okno), WC (dlažba, umyvadlo, okno, topení), koupelna (obklady, dlažba, vana, umyvadlo, pračka, průtokový ohřívač pro celý dům, okno, topný žebřík), z chodby schodiště do II.NP: letní pokoj, vyvedená přípojka odpadu, vody, topení.

Vedlejší stavba s letním pokojem a velkou půdou, prádelnou (brutar, pračka). Kolna na nářadí. Navazující garáž, chlévy, velká stodola.

Vytápění ÚT – kotel na TP, el. 230/400 V, voda – z vlastní studny, odpad do vlastního septiku.   

V roce 2004 nové rozvody topení v mědi a nová topná tělesa, nové rozvody vody v plastu a nové odpady. V roce 2005 nové rozvody el. v mědi.                                                                                                          

Ves Hodonice leží jihovýchodně od Bechyně na silnici, jež spojuje silnici Tábor a Týn n.Vlt. Leží na rovině 419 m nad mořem. Je zde židova strouha a rybníky. Stávající horninou je prahorní rula. Holé rulové skály jsou osázeny smrkovými a borovými lesy. Je zde místní hospoda.

Bechyně je vzdálená 5 km od obce Hodonice, kde je veškerá občanská vybavenost a jsou zde Lázně Bechyně. Týn nad Vltavou 12 km, Tábor 25 km.

Cena: 1,712,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811