Reality Otava - Detail SUŠICE – ul. Pod Rozhlednou – RD o 2 byt. jednotkách a zahradou

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

SUŠICE – ul. Pod Rozhlednou – RD o 2 byt. jednotkách a zahradou

Typ nabídky: Prodej - prodáno

Typ nemovitosti: RD se zahradou a nebyt. prostorem

Cena: 2.790.000,- Kč

Celková Plocha: 805 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Sušice

SUŠICE – ul. Pod Rozhlednou – RD o 2 byt. jednotkách a zahradou

Místo: Sušice

PRODÁNO !!

Na prodej slunný RD o dvou bytových jednotkách (2+1/B a 2+1/terasa) s navazujícím nebytovým prostorem (využívaný jako menší obchod - „večerka“) – vybudovaný v roce 2004 a zahradou v klidné okrajové části města v ul. Pod Rozhlednou. RD vhodný na trvalé bydlení spojené s podnikáním, možno využít i jako dvougenerační RD. Z domu je ojedinělý výhled na město, okolní krajinu, Andělíček a Svatobor.

1.PP: chodba (topení), pokoj (okno, topení), 2 x skladovací prostor, el. bojler, kotel na TP, el. a plyn. kotel (topení částečně v mědi). Přístup ze zahrady i z 1. NP.

1.NP: zádveří (dlažba, palubky), prostorný obývací pokoj, kuchyně (kuchyňská linka, kombinovaný sporák), ložnice (přístup z kuchyně i z obývacího pokoje), WC (obklady, linoleum), koupelna (obklad, linoleum, vana, umyvadlo, top. žebřík, přípojka na pračku), prostorný balkon (dlažba) s výhledem, vstup po schodišti do 2. NP (možno přes balkon samostatný vchod). 2.NP: menší hala – vstup na terasu, pokoj, obývací pokoj, kuchyně (kuchyňská linka, kombinovaný sporák), koupelna s WC (rohová vana, umyvadlo, WC, 2 x okno, topení obklady, dlažba, vlastní plynový kotel). Malá půda.

Navazující nebytový prostor s terasou, využívaný jako prodejna – „večerka“.

Vybavení v domě dle dohody s majiteli.

Vytápění ÚT – kotel na TP, elektrický a plynový kotel, el. 230/400 V, voda a odpad – obecní řad.

Vybavenost obce:

Veškerá občanská vybavenost. Město Sušice, často též nazývané „Brána Šumavy“, leží v nadmořské výšce 465 m ve Svatoborské vrchovině. Město se rozprostírá po obou březích řeky Otavy. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Město nabízí řadu možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Je zde velké množství hotelů, penzionů a restaurací. Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika.

Praha 150 km, Plzeň 71 km, Srní 24 km, Modrava 33 km, Prášily 23 km, Kašperské Hory 15 km.

Cena: 2,790,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811