Reality Otava - Detail ANNÍN – rekreační chata se zahradou

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

ANNÍN – rekreační chata se zahradou

Typ nabídky: Prodej-PRODÁNO

Typ nemovitosti: Chata se zahradou

Cena: 850.000,- Kč

Plocha: 605 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Annín

ANNÍN – rekreační chata se zahradou

Místo: Annín

BLOKACE !!!

Na prodej velmi pěkná udržovaná rekreační chata s terasou a zahradou, situovaná v menší chatové osadě, v pěkné přírodě, nedaleko vodácké řeky Otavy. Stavba je provedená na bázi dřeva tradiční technologií. Chatu je možno užívat i celoročně.

 

Chata je částečně podsklepená (vstup do sklípku je z kuchyňky); vstupní prostorná veranda (betonová podlaha, posezení), centrální chodbička ze které je vstup: na WC s menším oknem, do umývárny (umyvadlo, menší okno), do kuchyňky (kuchyňské skříňky, el. sporák, umyvadlo, průtokový ohřívač), ložnice (patrová postel, dřevěná podlaha, možnost napojení do komína a osadit kamna na TP), prostorný obývací pokoj se zděným krbem (dřevěná podlaha) a s proskleným vstupem na verandu (dlažba). Nízký půdní prostor pod sedlovou střechou.

Voda z  vlastní vrtané studny  - rozvod vody v chatě, odpad do žumpy na vyvážení, elektřina 220 V, vytápění – lokální (zděný krb).

 

Vybavenost obce:

Rekreační obec Annín leží na pravém břehu vodácké řeky Otavy ve výšce 596 m n.m. pod vrchem Mouřenec (617 m). Nachází se cca 8 km jižně od města Sušice na samé hranici CHKO Šumava. Místo je ideálním výchozím bodem k turistice, cykloturistice, houbaření, stejně tak k výletům za historickými památkami. V bezprostřední blízkosti je restaurace, obchod je v Dlouhé Vsi (4 km).

Veškerá občanská vybavenost je ve městě Sušice (8 km).

Praha cca 158 km, Plzeň cca 83 km, Klatovy cca 40 km, Kašperské Hory cca 7 km, Srní cca 14 km, Modrava cca 23 km, Prášily cca 22 km.        

Cena: 850,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811