Reality Otava - Detail MALÁ CHMELNÁ – zahradní dřevěná chata

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

MALÁ CHMELNÁ – zahradní dřevěná chata

Typ nabídky: Prodej-prodáno

Typ nemovitosti: Zahradní dřevěná chata

Cena: 99.900,- Kč

Plocha: 410,78 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Malá Chmelná

MALÁ CHMELNÁ – zahradní dřevěná chata

Místo: Malá Chmelná

PRODÁNO

Na prodej udržovaná  hezká zahradní dřevěná chata na betonových pilotech o velikosti cca 16 m2 s příslušenstvím, na pronajatém pozemku o velikosti 410,78 m2, situovaná v zahrádkářské kolonii Malá Chmelná. Přenechání nájemní smlouvy na pozemek, roční nájemné 1.207,- Kč. Možný přístup autem na pozemek.  

 

Zádveří, malý sklípek, zastřešená veranda (možno využít jako kuchyňský kout), pokoj (obložený dřevěnými palubkami, lednice, rozkládací gauč), z pokoje vstup po dřevěných příkrých schodech do podkroví – obložené dřevem, možno využít jako ložnici. Součástí chaty je menší prostor s chemickým WC – přístup z venku. Na chatu navazuje sklad na nářadí.

Užitková voda na pozemku (ze společné nádrže v lese), odpad do plastové nádrže na vyvážení (nutno dodělat), el. 220 V, na hranici pozemku možno připojení na 380 V (podružný elektroměr), vytápění neřešeno.

Pěkná zapěstěná zahrada – ovocné stromy (třešeň, jablko, švestka), ovocné keře (rybíz, angrešt, maliny), zapěstěné záhony (jahody, hrášek, pažitka…). V rohu zahrady je funkční udírna.

Vybavenost obce:

Malá Chmelná je vzdálena cca 4 km od města Sušice, kde je veškerá občanská vybavenost. Město Sušice, často též nazývané „Brána Šumavy“, leží v nadmořské výšce 465 m ve Svatoborské vrchovině. Město se rozprostírá po obou březích řeky Otavy. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Město nabízí řadu možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Je zde velké množství hotelů, penzionů a restaurací. Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika.

Cena: 99,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811