Reality Otava - Detail SUŠICE – ul. Pražská, dlouhodobý pronájem kanceláře

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

SUŠICE – ul. Pražská, dlouhodobý pronájem kanceláře

Typ nabídky: Pronájem - aktivní

Typ nemovitosti: Hala a kanceláře

Cena 4337,- Kč/měs. +el

Plocha: 44,37 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Sušice

SUŠICE – ul. Pražská, dlouhodobý pronájem kanceláře

Místo: Sušice

Dlouhodobý pronájem kanceláře (44,37 m2) s kuchyňkou, menším skladem a samostatným WC, situované v podkroví komerčního objektu. Nemovitost je situovaná při místní frekventované silnici směr Horažďovice, Strakonice, Praha. Objekt je oplocený, v pracovní době parkování přímo v areálu.  K dispozici je připojení internetu a pevné linky. Kancelář je elektronicky zabezpečena a má vlastní elektroměr.

Přístup do kanceláře je přes společnou vstupní chodbu, poté po schodech do podkroví. Kancelář je vybavena nábytkem (stoly, židle, skříňky …), kobercem. Kuchyňský kout je přístupný přímo z kanceláře (kuchyňská linka, lednice, varná sklokeramická deska), samostatné WC, menší sklad. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, el. 220/380 V, vytápění akumulačními kamny.

Vybavenost obce:

Veškerá občanská vybavenost. Město Sušice, často též nazývané „Brána Šumavy“, leží v nadmořské výšce 465 m ve Svatoborské vrchovině. Město se rozprostírá po obou březích řeky Otavy. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Město nabízí řadu možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Je zde velké množství hotelů, penzionů a restaurací. Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika. Praha 150 km, Plzeň 71 km, Srní 24 km, Modrava 33 km, Prášily 23 km, Kašperské Hory 15 km.

Cena: 4,437

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811