Reality Otava - Detail SUŠICE –zahrada se zděnou chatkou na polosamotě

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

SUŠICE –zahrada se zděnou chatkou na polosamotě

Typ nabídky: Prodej-prodáno

Typ nemovitosti: Zděná chata

Cena: 270.000,- Kč

Plocha: 1818 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Sušice

SUŠICE –zahrada se zděnou chatkou na polosamotě

Místo: Sušice

prodáno

Na prodej zahrádkářská zděná chatka se zahradou, situovaná na polosamotě nad zahrádkářskou kolonií za Vodojemem, s ojedinělým výhledem na okolní krajinu a hrad Kašperk.

 

Veranda, obytná místnost (2 x okno, připojení do komína – nutno osadit kamna na TP), menší půda je přístupná z venku po žebříku, součástí chaty, s přístupem z boku, je sklad na nářadí. Vedle chatky je v zemi betonová nádrž na vodu. Zahrada je z části oplocená a na zahradě jsou ovocné plodící stromy a vzrostlá jedle.

El.  možno připojit (nové el. vedení v zahrádkářské kolonii),  cena za připojení do 15 tis. Kč; vytápění lokální – nutno osadit kamna na TP; vodu je možné po dohodě se zahrádkáři odebírat ze společné studny.

 

Vybavenost obce:

Zahrádkářská kolonie je vzdálena cca 1 km od centra města Sušice. V Sušici je veškerá občanská vybavenost. Město Sušice, často též nazývané „Brána Šumavy“, leží v nadmořské výšce 465 m ve Svatoborské vrchovině. Město se rozprostírá po obou březích řeky Otavy. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Město nabízí řadu možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Je zde velké množství hotelů, penzionů a restaurací. Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika.

Cena: 270,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811