Reality Otava - Detail Horní Vltavice –RD s pozemky

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

Horní Vltavice –RD s pozemky

Typ nabídky: Prodej - prodáno

Typ nemovitosti: RD s pozemky

Cena: 1.990.000,- Kč

Plocha: 4648 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Prachatice

Obec: Horní Vltavice

Horní Vltavice –RD s pozemky

Místo: Horní Vltavice

Prodáno  !!!

Na prodej prostorný RD s velkými pozemky, navazující na dům. Nemovitost je situovaná na okraji obce u lesa, v blízkosti lyžařského areálu a komunikace směr Strážný. Vzhledem ke své poloze je nemovitost vhodná k trvalému bydlení spojené s podnikáním i k relaxaci. Cca 3 min. chůze k řece „Teplá Vltava“ zde je možnost letního koupání. Výhled na Boubín.

RD částečně podsklepený (klenba, sklep kamenný, přístup ze vstupní chodby), 1.NP: vstupní chodba, vpravo se nachází velká obytná kuchyně (menší kuch. linka, 4 x okno, sporák na dřevo s pecí, dřevěná podlaha, dlažba), pokoj (koberec), vlevo z chodby vstup ke kotli (dřevoplyn) a do dalšího pokoje (2 x okno, 2 x topení, dveře na zahradu), vstup z pokoje do dalších dvou samostatných pokojů. Z chodby koupelna (obklady, dlažba, sprch. kout, umyvadlo, bojler, topení), WC (dlažba, topení, okno). Po dřevěných schodech vstup do 2.NP: chodba, komora (regály), velký pokoj (palubky, koberec, přiznané trámy), dětský pokoj (střešní okno, koberec), pokoj (střešní okno, umyvadlo s teplou vodou, výhled na Boubín); půda, ze které je vstup na balkon a po dřevěných schodech do velké kolny (suché WC).

Okna a dveře ke komunikaci budou nové. Prodej vč. nábytku „Ludvík“. Za domem na zahradě je kamenný krb.

Vytápění ÚT – kotel na dřevoplyn, sporák na dřevo s pecí, voda z obec. řadu a 2 x vl. studna (kopaná, vrtaná), odpad do obec. kanalizace. Energetická třída G.

Vybavenost obce:

V obci je obecní úřad, MŠ, ZŠ, obchod, pošta, restaurace, dobré BUS spojení …

Turisticky atraktivní obec v romantickém údolí Teplé Vltavy v nadmořské výšce 824 m. Do katastru obce územně spadá i proslulý Boubínský prales, jedna z nejobdivovanějších a nejnavštěvovanějších lokalit celé Šumavy.

Okolí Horní Vltavice představuje ráj pro cykloturisty, vodáky. V zimě pak slouží lyžařům moderní Ski areál i síť upravovaných bežeckých stop.

Vimperk 12 km (veškerá občanská vybavenost), Zadov 37 km, Kvilda 42 km, Vodňany 24 km, Vimperk 23 km, Č. Krumlov 38 km, Č. Budějovice 46 km, Lipno 66 km.

Cena: 1,990,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811