Reality Otava - Detail KAŠPERSKÉ HORY – RD s garáží a zahradou

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

KAŠPERSKÉ HORY – RD s garáží a zahradou

Typ nabídky: Prodej - prodáno

Typ nemovitosti: RD s garáží a zahradou

Cena: 1.290.000,- Kč

Plocha: 656 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Kašperské Hory

KAŠPERSKÉ HORY – RD s garáží a zahradou

Místo: Kašperské Hory

BLOKACE !!

Na prodej prostorný, udržovaný RD s navazující velkou garáží a oplocenou zahradou v klidné části blízkosti centra města s možností dálkového vytápění. Dům  je IHNED VOLNÝ a vhodný k trvalému bydlení i ke klidné rekreaci nedaleko od SKI areálu a cyklotras v nedaleko centra města Kašperské Hory. Voda a odpad v plastu (r.2011), elektrika – nové jističe a pojistky (r. 2011).

1.NP vstupní chodba (dlažba), ze které je přístup po celém podlaží do technické místnosti (okno, topení, dlažba, přípojka na centrální topení - možno umístit kotel na tuhá paliva) ze které je přístup do pokoje (topení, okno, linoleum), dále se ze nachází sklad paliva (klenby), sklep na potraviny (klenby), spíž pod schody, výstup na zahradu a kamenné schodiště do

2.NP:   chodba, ze které je přístup do kuchyně (sporák na TP, linoleum), z kuchyně je vstup do koupelny po rekonstrukci (nová vana, umyvadlo, obklady WC a el. bojler, plast. okno, topení, obklady, dlažba) a do pokoje (dřez s vodou, přípojka na pračku, dřevěná podlaha, koberec), z chodby je přístup do dvou pokojů (dřevěná podlaha) a přístup po dřevěných schodech na prostornou půdu (vhodná k vestavbě), zde se nachází letní pokoj obložený dřevem. Na dům navazuje zděná velká garáž s dílnou.

Na dům je pracován znalecký posudek přesahují 1.3 mil Kč. K nahlédnutí v RK !! 

Vytápění ÚT - dálkové centrální (záloha 1.300,- Kč/měs. - toto připojení není podmínkou), sporák  na TP, možno osadit kotel nebo krbová kamna na TP, el. 220/380 V, voda a odpad – obecní řad.  

Vybavenost obce:

Veškerá občanská vybavenost. Ski areál, turistika, cykloturistika … Muzeum Šumavy, Muzeum motocyklů, Expozice hraček, Muzeum Pivovarnictví.

Kašperské Hory (740m.n.m) jsou malebným městem s bohatou historií. Toto horské středisko je centrem celoroční turistiky rozkládá se v blízkosti horního toku řeky Otavy. Nad městem je známá dominanta – hrad Kašperk 886 m.n.m., 3 km od Kašperských Hor, nejvýše položený královský hrad v Čechách.  

Zastavěná plocha a nádvoří:  272 m2 

Pozemek: 384 m2

Cena: 1,290,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811