Reality Otava - Detail SUŠICE – ul. Havlíčkova pronájem nebytového a skladovacího prostoru

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

SUŠICE – ul. Havlíčkova pronájem nebytového a skladovacího prostoru

Typ nabídky: Pronájem - pronajato

Typ nemovitosti: Nebytový a skladovací prostor

Cena: 8.000 Kč/měs. + služby

Plocha: 138 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Suš

SUŠICE – ul. Havlíčkova pronájem nebytového a skladovacího prostoru

Místo: Sušice

pronajato

Na pronájem světlý prostorný nebytový prostor a samostatný skladovací prostor s možností užívání uzavřeného dvora, který skýtá absolutní soukromí. Pronájem nebytového prostoru je ve zděném domě a skladovací prostor je v samostatném domě přes dvůr, v centru města - Havlíčkova ul.

Nebytový prostor v PP (90 m2): vstup z ulice přímo do nebyt. prostoru, možnost různého přepažení na místnosti, podlaha – dlažba, stropní podhledy, koupelna – 10 m2 (sprchový kout, umyvadlo, WC, el. bojler, obklady, dlažba), samostatná kancelář (7 m2) s oknem do dvora, chodba (plynový kotel), vstup na dvůr.

Skladovací prostor (48 m2): vstup přes nebytový prostor a dvůr nebo přes průjezd. Možnost lokálního vytápění – kamny na TP.

Vytápění v nebytovém prostoru je ÚT – vl. plynovým kotlem, ve skladovacím prostoru je vytápění lokální – kamny na TP. El. 220 V, ve skladu i 380 V, voda a odpad – obecní řad.

Vybavenost obce:

Veškerá občanská vybavenost. Město Sušice, často též nazývané „Brána Šumavy“, leží v nadmořské výšce 465 m ve Svatoborské vrchovině. Město se rozprostírá po obou březích řeky Otavy. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Město nabízí řadu možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Je zde velké množství hotelů, penzionů a restaurací. Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika.

Praha 150 km, Plzeň 71 km, Srní 24 km, Modrava 33 km, Prášily 23 km, Kašperské Hory 15 km.

Cena: 8,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811