Reality Otava - Detail Sušice - Sušice III - Novostavba RD s garáží a zapěstěnou zahradou

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

Sušice - Sušice III - Novostavba RD s garáží a zapěstěnou zahradou

Typ nabídky: Prodej - prodáno

Typ nemovitosti: RD se zahradou a garáží

Cena: 4.500.000,- Kč

Plocha: 742 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Sušice

Sušice - Sušice III - Novostavba RD s garáží a zapěstěnou zahradou

Místo: Sušice

!!! prodáno !!!

Na prodej prostorný, velice pěkný RD s garáží a zapěstěnou zahradou (jezírko, jehličnaté stromy, túje, keře, okrasné květiny, altán, houpačka, kamenné ohniště s grilem…), situovaný v lukrativní, klidné části města nedaleko centra s výhledem na Sušici a Svatobor.

Koupí domu získáte nejen precizní novostavbu po prvním majiteli dosahující přísných podmínek energetické třídy B, ale i exkluzivní místo v klidné (slepé) ulici. Nejedná se o dům v tzv. satelitu!

POPIS:

Zádveří - předsíň, chodba, kuchyně s prostornou spíží (kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči), obývací pokoj s jídelnou (krbová kamna, dubová parketová podlaha) vstup na terasu. Z chodby vstup do technické místnosti (kotel na plyn) a garáže, WC, betonové obložené schodiště do podkroví: centrální chodba, podkrovní koupelna (vana, sprchový kout, WC, střešní okno, topný žebřík), dětský pokoj se vstupem na balkon, ložnice se šatnou a vstupem na balkon. Z ložnice je vstup do půdního prostoru nad garáží (možnost lehce dodělat další místnost), menší pokoj (1 x střešní okno), z chodby vstup na půdu po žebříku.

V přízemí je dřevěné dubová parketová podlaha v chodbě v obývacím pokoji i kuchyni.

RD kolaudován v r. 2003.

Vytápění ÚT – plyn. kotel a krbová kamna. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci (jímka – možno napojit do kanalizace); el. 220/380 V.

Vybavenost obce:

Veškerá občanská vybavenost. Město Sušice, často též nazývané „Brána Šumavy“, leží v nadmořské výšce 465 m ve Svatoborské vrchovině. Město se rozprostírá po obou březích řeky Otavy. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Město nabízí řadu možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Je zde velké množství hotelů, penzionů a restaurací. Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika.

Praha 150 km, Plzeň 71 km, Srní 24 km, Modrava 33 km, Prášily 23 km, Kašperské Hory 15 km.

Cena: 4,500,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811