Reality Otava - Detail Rejštejn – rodinný dům 3+kk pod lesem po rekonstrukci

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

Rejštejn – rodinný dům 3+kk pod lesem po rekonstrukci

Typ nabídky: Prodej - BLOKACE

Typ nemovitosti: RD 3+kk po rekonstrukci

Cena: 1.850.000,- Kč

Plocha: 450 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Rejštejn

Rejštejn – rodinný dům 3+kk pod lesem po rekonstrukci

Místo: Rejštejn

PRODÁNO

Na prodej kompletně zrekonstruovaný RD o velikosti 3+KK situovaný v klidné části města Rejštejn s výhledem do hlubokého údolí řeky Otavy.  K domu náleží zahrada, kolna a přístřešek na dřevo. Nemovitost vhodná k trvalému bydlení nebo pohodové rekreaci v klidném prostředí na okraji NP Šumava v chráněné krajinné oblasti.

 

Přízemí: vstupní veranda (okno, dlažba, dřevěné obklady) se schodištěm do podkroví. Z verandy vstup do chodby (dlažba, okno topené), WC (obklady, dlažba, okno do verandy, umyvadlo), spíž. Kuchyně ( dřevěná podlaha, kuchyňská linka, el. vestavná trouba, sklokeramická deska) spojený se obývacím pokojem ( dřevěná podlaha, krb s teplovodním výměníkem). Z chodby je vstup do koupelny (obklady, dlažba, sprchový kout, kombinovaný bojler, kom,binovaný topný žebřík), z koupelny vstup do ložnice ( okno, topení, dřevěná podlaha. V podkroví je velký pokoj (2 okna, obklad, dřevěná podlaha). Půda – střecha izolovaná vatou. Dům je částečně podsklepen.

Vybavení v domě dle dohody s majiteli.

Vytápění ÚT – krbová vložka s výměníkem a el. kotel, el. 220/380 V, voda a odpad – obecní řad, přípojka na internet.

Vybavenost obce:

Na náměstí  se nachází Městský úřad v Rejštejně. V obci pracuje Sbor dobrovolných hasičů. Potraviny je možno si zakoupit ve dvou menších prodejnách na náměstí. Restaurace penziony atd. Město má autobusové spojení směrem do Sušice, na Srní, Modravu – centru lyžařských sportů v zimě, v létě pak k turistickým zajímavostem, šumavským stezkám a cykloturistice. Vše nedaleko Kašperských Hor nebo Sušice, kde je veškerá občanská vybavenost ( včetně aqvaparku, zimního stadionu, lyž. Vleku …)

Praha 150 km, Plzeň 87 km, Srní 9 km, Modrava 19 km,  Kašperské Hory 3,5 km, Sušice 13 km

Cena: 1,850,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811