Reality Otava - Detail Klatovy - Tupadly – RD 3+KK po částečné rekonstrukci - PRODÁNO

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

Klatovy - Tupadly – RD 3+KK po částečné rekonstrukci - PRODÁNO

Typ nabídky: Prodej - blokace

Typ nemovitosti: RD 3+kk

Cena: 2.490.000,- Kč

Plocha: 1866 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Tupadly u Klatov

Klatovy - Tupadly – RD 3+KK po částečné rekonstrukci - PRODÁNO

Místo: Tupadly u Klatov

Prodáno !

Na prodej rodinný dům s navazující stodolou, pozemky a kolnou v klidné části obce Tupadly u Klatov. Dům nemá přímého souseda a svým umístěním zajišťuje pocit soukromí a polosamoty. K domu náleží kotec pro psy a menší zemědělské stavení v současnosti využité jako dřevník. Pozemky jsou přímo u domu, kdy jejich spodní část s vlastním pozemkovým číslem lze oddělit a využít jako stavební parcelu. Nemovitost vhodná pro lidi se všestrannými zájmy, kde se spojuje klid s bydlením na vesnici  s možností chovu zvířat cca 5 km od okresního města Klatovy s veškerým občanským vybavením. Možnost vybudování rodinného bydlení.

Dům již prošel základní rekonstrukcí – nová střecha včetně nových plastových oken, obytná část (kompletní rozvody el, vody a odpady, omítky podlahy, okna). Prostorná půda je připravena k vestavbě dalších místností ( připraveny vývody el. vody a odpadů).

Obytná část:  vstupní  veranda, chodba, kuchyně s jídelnou ( nová kuchyňská linka, vyhřívaná podlaha), velký obývací pokoj ( možno rozdělit na 2 místnosti), koupelna s WC ( topný žebřík, vyhřívaná podlaha, vana, umyvadlo), ložnice s prostornou šatnou s vestavěnými skříněmi. Dům je částečně podsklepený (kotelna a sklad paliv). Na dům navazuje stodola s možností parkování většího vozidla nebo karavanu s dílnou. Vytápění: kotel na TP , . El. 220/380 V, voda a odpad – obecní řad.

Cena: 2,490,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811