Reality Otava - Detail SOBĚŠICE – RD po rekonstrukci se stodolou a zahradou

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

SOBĚŠICE – RD po rekonstrukci se stodolou a zahradou

Typ nabídky: Prodej - prodáno

Typ nemovitosti: RD se zahradou

Cena: 2.590.000,- Kč

Plocha: 1522 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Soběšice

SOBĚŠICE – RD po rekonstrukci se stodolou a zahradou

Místo: Soběšice

Prodáno!!!
 
Na prodej velmi pěkný, dispozičně dobře řešený RD po kompletní rekonstrukci, s pergolou, stodolou a slunnou zahradou. Dům je částečně podsklepený, situovaný na jih, v zastavěné části obce v těsné blízkosti obchod, pošta, obecní úřad, MŠ, BUS. Tato nemovitost je vhodná k trvalému bydlení i celoroční rekreaci.

Vstupní centrální dlouhá chodba (2 x vchod do domu – ze zahrady, z ulice) – dlažba, topení. Kuchyně (dlažba, kuchyňská linka, sporák na TP), komora s oknem a topením (možnost menšího pokojíku), WC (topení), koupelna (sprchový kout obklady, dlažba, přípojka na pračku, topný žebřík, menší el. bojler), vstup na půdu po dřevěných schodech, půda je částečně zateplená skelnou vatou, možnost půdní vestavby; pokoj (dlažba, kamna na TP i topení), pokoj (dřevěná podlaha, možnost napojení kamen na TP), po 3 dřevěných schodech vstup do pokoje. Vybavení domu dle dohody s majitelem.
Dům má nová euro okna, novou střechu Bramac, 2 x nový komín (jeden vyvložkován).
Na dům navazuje kotelna (kotel na TP, sklad paliva) s letní kuchyňkou (dřez s vodou) a zastřešená pergola (možnost osazení krbu – nový komín). Stodola je samostatně stojící, 100 let stará budova, původní kameninové zdivo. Zahrada je oplocená, v rovině, ovocné plodící stromy, túje.
Velmi zajímavá nabídka možnosti koupě menšího RD vhodného ke klidné rekreaci i k trvalému bydlení.
 
Energetická náročnost budovy: F
 
Vytápění – ÚT - kotel DAKON na TP, kuchyňský sporák MORA, el. 220/380 V, voda – obecní řad a vlastní studna na pozemku, odpad – obecní řad.
 
Vybavenost obce:Veškerá občanská vybavenost ve městě Sušice (cca 2O km), často též nazývané „Brána Šumavy“, leží v nadmořské výšce 465 m ve Svatoborské vrchovině. Město se rozprostírá po obou březích řeky Otavy. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Město nabízí řadu možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Je zde velké množství hotelů, penzionů a restaurací. Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika.
Praha 150 km, Plzeň 75 km, Srní 25 km, Modrava 34 km, Prášily 24 km, Kašperské Hory 18 km.

Cena: 2,590,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811