Reality Otava - Detail SUŠICE - RD se zahradou

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.

SUŠICE - RD se zahradou

Typ nabídky: Prodej - PRODÁNO

Typ nemovitosti: RD se zahradou

Cena: 2.190.000,- Kč

Plocha: 675 m2

Kraj: Plzeňský

Okres: Klatovy

Obec: Sušice

SUŠICE - RD se zahradou

Místo: Sušice

PRODÁNO !!!

Na prodej udržovaný, velmi hezký slunný RD 5+1, rok výstavby 1980, celý podsklepený, se zahradou, zděnou kolnou (možno využít jako garáž) v klidné části města, s pěkným výhledem do okolní krajiny, Adnělíček, Kalich a město. RD vhodný k trvalému bydlení či rekreaci. Přístup k domu po zpevněné cestě.

1.NP: vstupní veranda, chodba, komora (spíž), kuchyně (kuchyňská linka, kombinovaný sporák na PB), obývací pokoj s velkým balkonem (7 m), ložnice, koupelna (vana, umyvadlo, obklady, dlažba), WC – po rekonstrukci (obklady, dlažba) dřevěné schody do 2. NP: chodba,   3 x pokoj, půda. Sklep - přístup z domu i z venku. Ve sklepě je letní kuchyně s oknem, sklep na potraviny, sklípek, sklad paliva, kotel na TP a plynový kotel. Komora s vlastním vchodem ze zahrady, kde jsou bomby na PB.  

Na zahradě je udírna, zděný chlívek, zděná kolna, možné využít jako garáž.  

Vytápění v domě je ÚT – kotel na TP nebo plynovým kotlem. El. 220/380 V, voda – vlastní studna nebo obecní řad, odpad do obecní kanalizace.                                                                                                            

Vybavenost obce:

Veškerá občanská vybavenost. Město Sušice, často též nazývané „Brána Šumavy“, leží v nadmořské výšce 465 m ve Svatoborské vrchovině. Město se rozprostírá po obou březích řeky Otavy. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Město nabízí řadu možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Je zde velké množství hotelů, penzionů a restaurací. Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika.

Praha 150 km, Plzeň 71 km, Srní 24 km, Modrava 33 km, Prášily 23 km, Kašperské Hory 15 km.

Cena: 2,190,000

Další fotky:Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811