Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Sušice
SUŠICE - T.G.Masaryka – pronájem nebytového prostoru

PRONAJATO Na pronájem velmi pěkný slunný nebytový prostor v 1. NP v centru města – ulice T.G. Masaryka.Dlouhodobý pronájem nebytového prostoru o velikosti cca 40 m2 s možností umístění reklamy na dům, vhodný především na kancelář, či poskytování služeb.

0,- Kč


Volšovy
VOLŠOVY – dlouhodobý pronájem truhlářské dílny

PRONAJATO Na pronájem nebytový prostor dosud užívaný jako truhlářská dílna, po dohodě s majiteli možno využít prostory i za jiným účelem. Nemovitost je situovaná na okraji obce Volšovy, příjezd po zpevněné cestě. Před dílnou velký parkovací prostor s možností parkování nákladních vozidel. Dílna je částečně vybavena truhlářskými stroji.

0,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 3+1

NOVINKA- PRONAJATO !!! P

0,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem obchodu - kanceláře

NOVINKA - PRONAJATO !!! P

0,- Kč


Dražovice u Sušice
Byt 3+1 v OV 90,69 m2 po rekonstrukci Dražovice u Sušice

NOVINKA - PRODÁNO !!! Cena info v RK Na prodej prostorný dispozičně dobře řešený byt 3+1 ( 90,69 m2) po zdařilé rekonstrukci v menším klidném bytovém domě v obci Dražovice u Sušice ( 8 bytů ).

0,- Kč


Sušice
SUŠICE - zahr. kolonie Pod Kalichem - zahrada s dřevěnou chatkou

!!! NOVINKA -prodáno !!! Na prodej oplocená zahrada s ovocnými plodícími stromy. Na zahradě je dřevěná chatka vytápěná kamny na TP s jednou místností a malou půdou. Pozemek je přístupný autem. Na pozemku je možno vystavět rekreační objekt do 50m2 s jedním nadzemním podlažím.

0,- Kč


Sušice
SUŠICE – malý řadový dům

PRODÁNO !!! Na prodej původní zděný řadový dům se sedlovou střechou a zahradou. IHNED VOLNÝ!!

1,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Sirkařská - Garáž

Prodáno! Prodej garáže v Sušici ul. Sirkařská. Garáž má novou střechu a podlahu (dlažba). Na dveřích bezpečnostní zámek. Cena info v RK (nejvyšší nabídce).

1,- Kč


Sušice
SUŠICE (Volšovská ul.) – dlouhodobý pronájem garáže

NOVINKA - PRONAJATO !!! Jedná se o dlouhodobý pronájem zděné řadové garáže v Sušici, Volšovská ul. (u Technoplynu). Přístup po zpevněné obecní komunikaci. V garáži je betonová podlaha, dřevěná vrata. Do garáže je zavedena elektřina, která je v současné době odpojena.

.650,- Kč


Sušice
SUŠICE (Volšovská ul.) – dlouhodobý pronájem garáže

NOVINKA -PRONAJATO !! Jedná se o dlouhodobý pronájem zděné řadové garáže v Sušici, Volšovská ul. (u Technoplynu). Přístup po zpevněné obecní komunikaci. V garáži je betonová podlaha, dřevěná vrata. Do garáže je zavedena elektřina, která je v současné době odpojena.

.650,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pravdova - dlouhodobý pronájem kanceláře

NOVINKA - PRONAJATO Dlouhodobý pronájem kompletně zrekonstruované kanceláře (18,79 m2) v 1. NP komerčního objektu v ul. Pravdova, Sušice. Objekt je situovaný nedaleko centra města (cca 5 min. chůze). Parkování před domem, zde se také nachází BUS zastávka MHD. Společný vchod z ulice, schodiště, chodba, 2 x WC, kuchyňka (kuchyňská linka s lednicí).

1.879,- Kč


Sušice
Sušice - ul. Havlíčkova - pronájem nebytového prostoru

NOVINKA - pronajto!!! Nebytový prostor v původním zděném domě v centru města, v ulici Havlíčkova.

3.500,- Kč


Sušice
SUŠICE - nám. Svobody, byt 1kk – PRONÁJEM

NOVINA pronajato !!! Pronájem velmi hezkého bytu 1+KK v původním zděném domě.

3.500,- Kč


Sušice
Sušice - ul. Am. Armády - pronájem kaceláře

NOVINKA -pronajato !!! Na pronájem nebytový prostor v původním zděném měšťanském domě v centru města v ulici Americké armády. Vchod z ulice průchodem po dřevěných schodech do 1. Patra. Jedná se o 3 místnosti, chodbu s předsíní, sociální zařízením.

4.000,- Kč


Kašperské Hory
Kašperské Hory - byt 3+1 a byt 2+1 – PRONAJATO

NOVINKA -pronajato !!! Dlouhodobý pronájem v měšťanském domě bytů v 1.NP: bytu 3+1 a bytu 2+1. Měšťanský dům je situovaný přímo na náměstí Kašperských Hor, s hezkým výhledem na centrum města. Plocha bytu 3+1: 80 m2Plocha bytu 2+1: 60 m2

4.000,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 2kk - mezonet

NOVINKA - pronajato !!! Pronájem velmi hezkého, mezonetového bytu 2+KK v původním zděném domě .

4.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pražská, dlouhodobý pronájem kanceláře

Novinka !!! Dlouhodobý pronájem kanceláře (44,37 m2) s kuchyňkou, menším skladem a samostatným WC, situované v podkroví komerčního objektu. Nemovitost je situovaná při místní frekventované silnici směr Horažďovice, Strakonice, Praha. Objekt je oplocený, v pracovní době parkování přímo v areálu. K dispozici je připojení internetu a pevné linky. Kancelář je elektronicky zabezpečena a má vlastní elektroměr.

4.437,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 2kk

NOVINKA - PRONAJATO !!!

4.500,- Kč


Sušice
SUŠICE - Na Štebetce, PRONÁJEM byt 3+1 2/L +G

NOVINKA pronajato !! Dlouhodobý pronájem bytu 3+1 v 1. NP s garáží v domě v klidné lokalitě na Štebetce

4.800,- Kč


Sušice
SUŠICE - byt 1+1 !!! PRONAJATO !!!

PRONAJATO Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 4. patře s výtahem.Chodba (vestavěná skříň), kuchyně (kuchyňská linka, plynový sporák, digestoř), pokoj, koupelna s WC (umakartové jádro, menší vana). Vytápění ÚT dálkové (plyn), termostatické ventily, měřiče tepla na topení. Voda a odpad – obecní řad. V suterénu domu sklepní kóje, kolárna, sušárna, prádelna.

4.956,- Kč


Hrádek
HRÁDEK - byt 3+1/2 B + garáž – PRONÁJEM -PRONAJATO

zamluveno -PRONAJATO !!! Dlouhodobý pronájem bytu 3+1/2 B + G. Byt je situovaný v 1. NP zděného bytového domu o 6 bytech. Garáž (zavedena elektrika) se nachází v suterénu domu. PRONÁJEM IHNED VOLNÝ !!

5.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova ul., byt 1+1 – PRONÁJEM -pronajato

NOVINKA - pronajato!!! Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 3. patře s výtahem v bezprostřední blízkosti nákupního centra. Hezký výhled na Andělíček. V ROCE 2008 REKONSTRUKCE DOMU – ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU, NOVÉ ZVONKY, NATŘENÁ STŘECHA.

5.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – centrum – Klostermannova pronájem neb. prostoru

!!! NOVINKA -PRONAJATO !!! Dlouhodobý pronájem nebytových prostor – domu v centru města Sušice ul. Klostermannova, který stojí v těsné blízkosti náměstí ve frekventované ulici. Velice zajímavý pronájem nebytových prostor po rekonstrukci, kde je v současné době provozována stylová vinárna, kterou je možno převzít s veškerým vybavením

5.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká – byt 1+1 - PRONÁJEM

NOVINA - pronajato !!! Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 3. patře panelového domu s výtahem v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Tesco, Billa, Lidl, Albert)

5.500,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská – byt 2+1 - PRONÁJEM

!!! NOVINKA - pronajato pronájem bytu 2+1 ul. Volšovská!!! Byt je velice pěkný a ihned volný !

5.500,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská – byt 2+1 - PRONÁJEM

!!! NOVINKA - pronajato!!! Dlouhodobý pronájem udržovaného bytu 2+1 v 1. NP menšího panelového domu bez výtahu, v hezké lokalitě města, nedaleko centra cca 10 min. chůze, MHD zastávka cca 4 min. chůze. Blízkost nákupního centra „Zlatá Otava“, zimního a letního stadionu, Lesoparsku luh. Parkování u domu.

5.500,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova ul., byt 1+1 – PRONAJATO !!!

PRONAJATO Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 3. patře s výtahem v bezprostřední blízkosti nákupního centra. Hezký výhled na Andělíček. V ROCE 2008 REKONSTRUKCE DOMU – ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU, NOVÉ ZVONKY, NATŘENÁ STŘECHA.

5.700,- Kč


Sušice
SUŠICE - ul. Na Štěbetce, byt 3+1/2 B – PRONÁJEM

NOVINKA - PRONAJATO!!!! Dlouhodobý pronájem bytu 3+1/2 B v přízemí zděného bytového domu o 6 bytech ve velmi hezké a klidné lokalitě města. IHNED VOLNÝ!! Platby: 7.000,- Kč/měs. vč. služeb + el., vratná kauce 7.000,- Kč. Nedaleko bytu je MŠ Štěbetka a dětská lékařka. Do centra města cca 15 min. chůze.

7.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Stupkova – byt 2+1 - PRONÁJEM - pronajato

Pronájem velmi hezkého, udržovaného, prostorného bytu 2+1 ve 3. NP zděného bytového domu o 6 bytech, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco

7.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – náměstí - pronájem nebytového prostoru

!!! NOVINKA - PRONAJATO !!! Nebytový prostor na náměstí v Sušici o velikosti 38 m2. Na pronájem světlý prostorný nebytový prostor po kompletní rekonstrukci s bezbariérovým vstupem z náměstí.

7.000,- Kč


143 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811