Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Annín
ANNÍN – rekreační chata se zahradou

NOVINKA-BLOKACE-PRODÁNO !!! Na prodej velmi pěkná udržovaná rekreační chata s terasou a zahradou, situovaná v menší chatové osadě, v pěkné přírodě, nedaleko vodácké řeky Otavy. Stavba je provedená na bázi dřeva tradiční technologií. Chatu je možno užívat i celoročně.

.850.000,- Kč


Bílenice
BÍLENICE - STODOLA

!!! PRODÁNO !!! Na prodej prostorná stodola (r. 1936) s malinkou oplocenou zahrádkou situovanou na jih. Stodola je situovaná při místní komunikaci v centru obce, přístup z asfaltové komunikace.

.295.000,- Kč


Dražovice u Sušice
Byt 3+1 v OV 90,69 m2 po rekonstrukci Dražovice u Sušice

NOVINKA - PRODÁNO !!! Cena info v RK Na prodej prostorný dispozičně dobře řešený byt 3+1 ( 90,69 m2) po zdařilé rekonstrukci v menším klidném bytovém domě v obci Dražovice u Sušice ( 8 bytů ).

0,- Kč


Sušice
ČERVENÉ DVORCE – pozemek PRODÁNO

Na prodej mírně svažitý slunný pozemek vedený ve zjednodušené evidenci (v PK), situovaný při místní asfaltové komunikaci směrem do „horních Červených Dvorců“. Na pozemku jsou provedeny drenáže, voda svedena do tůňky, ze které voda odtéká do vybudovaného menšího rybníčku s kaprovitou násadou.

.650.000,- Kč


Sušice
ČERVENÉ DVORCE – „Páteček“ – RD se zahradou a kiosky -prodáno

!!! NOVINKA - Blokace - PRODÁNO !!! Na prodej RD 4+1 se zahradou a plně vybavenými kiosky, které jsou v současné době v provozu, situovaný v bezprostřední blízkosti cyklostezky a řeky Otavy. Velmi dobré místo vhodné na trvalé bydlení spojené s podnikáním (občerstvení, pro podnikání je výhodou blízkost řeky a cyklostezky). Přístavba RD v r. 2010. V letním období možnost letního koupání v řece Otavě a využití cyklostezky.

1.990.000,- Kč


Chudenice
CHUDENICE – dvougenerační RD s garáží a zahradou prodáno

BLOKACE prodáno !!!

2.990.000,- Kč


Dlouhá Ves
DLOUHÁ VES – průmyslový objekt

!!! BLOKACE PRODÁNO !!! Vzhledem k povaze předmětu podnikání, který byl v objektu realizován (zejména náročnost na životní prostředí a technické řešení objektu) lze v objektu provádět téměř jakoukoliv výrobní, obchodní či skladovací činnost. Objekt je tedy více účelově využitelný.IHNED VOLNÝ!!

5.000.000,- Kč


Dolní Metelsko
DOLNÍ METELSKO - byt 2+KK v OV po částečné rekonstrukci

!!! Novinka - BLOKACE - prodáno !!! Na prodej hezký byt 2+kk v OV po částečné rekonstrukci, v 1. NP zděného domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. Parkování před domem, BUS spojení.

.158.000,- Kč


Hartmanice
HARTMANICE - BYT 1+1

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej pěkný udržovaný byt o velikosti 1+1 v OV, v 1.NP panelového domu bez výtahu, s hezkým výhledem na krajinu

.460.000,- Kč


Hartmanice
Hartmanice - Byt 1+1 V OV

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej pěkný byt 1+1 ve 4 .NP bez výtahu. Dům je situovaný v klidné obytné části Hartmanic s výhledem do krajiny mimo hlavní silnice s bezproblémovým parkováním přímo u domu.

.350.000,- Kč


.990.000,- Kč


Hartmanice
HARTMANICE - byt 3+1 v OV

!!! NOVINKA - prodáno !!! Udržovaný byt 3+1 v OV přízemí panelového bytového domu bez výtahu, s hezkým výhledem. Byt je dispozičně dobře řešený, parkování u domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.670.000,- Kč


Hartmanice
HARTMANICE – zrekonstruovaný byt 3+1/L v OV

PRODÁNO!!! Na prodej prostorný, slunný byt 3+1/L v OV po zdařilé rekonstrukci, v 1. NP panelového domu. Z bytu je krásný nerušený výhled do okolní šumavské krajiny. V bezprostřední blízkosti domu je lyžařský areál. Parkování před domem. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

.750.000,- Kč


Hodonice
HODONICE – zemědělská usedlost PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !! Na prodej bývalá zemědělská usedlost (částečně podsklepená) s uzavřeným dvorem a navazujícími pozemky, garáží, chlévy a velkou stodolou v zastavěné části obce. Vedlejší stavba s letním pokojem a prostornou půdou (možno vestavby), prádelna (brutar).

1.712.000,- Kč


Horažďovice
HORAŽĎOVICE - novostavba rodinného domu - prodáno

ProdánoHORAŽĎOVICE - novostavba rodinného domu, kolaudace v roce 2006.

3.890.000,- Kč


Horní Vltavice
Horní Vltavice –RD s pozemky

prodáno!!! Lukrativní nabídka s novou cenou - velké STAVEBNÍ pozemky !!! Na prodej prostorný RD s velkými pozemky, navazující na dům. Nemovitost je situovaná na okraji obce u lesa, v blízkosti lyžařského areálu a komunikace směr Strážný.

1.990.000,- Kč


Hrádek
HRÁDEK - byt 3+1/2 B + garáž – PRONÁJEM -PRONAJATO

zamluveno -PRONAJATO !!! Dlouhodobý pronájem bytu 3+1/2 B + G. Byt je situovaný v 1. NP zděného bytového domu o 6 bytech. Garáž (zavedena elektrika) se nachází v suterénu domu. PRONÁJEM IHNED VOLNÝ !!

5.000,- Kč


Hrádek
HRÁDEK – byt 3+1 + G v OV - BLOKACE

PRODÁNO !!! Na prodej prostorný udržovaný byt 3+1 + G v OV ve 3.NP menšího bytového domu bez výtahu (kolaudace v r. 1995). Byt je situovaný v klidné části obce Hrádek, západní strana. V mezipatře společný balkon. V suterénu domu prostorná garáž (20,4 m2) s el.

.880.000,- Kč


Janovice nad Úhlavou
JANOVICE NAD ÚHLAVOU – ul. Sídliště – byt 2+1 v OV BLOKACE

NOVINKA- BLOKACE - prodáno!!! Na prodej byt 2+1 v OV ve 2. NP zděného šestibytového domu situovaný v centru klidného městečka, v bezprostřední blízkosti obchod, pošta, městský úřad, restaurace. V sídlišti je vybudované dětské hřiště, před domem je zeleň - park. Prodej vč. spoluvl. podílu na společných částech domu a pozemku. Parkování u domu. Klidné, levné bydlení nedaleko okresního města Klatovy (8 km).

.680.000,- Kč


Kašperské Hory
Kašperské Hory - byt 3+1 a byt 2+1 – PRONAJATO

NOVINKA -pronajato !!! Dlouhodobý pronájem v měšťanském domě bytů v 1.NP: bytu 3+1 a bytu 2+1. Měšťanský dům je situovaný přímo na náměstí Kašperských Hor, s hezkým výhledem na centrum města. Plocha bytu 3+1: 80 m2Plocha bytu 2+1: 60 m2

4.000,- Kč


Kašperské Hory
KAŠPERSKÉ HORY - NERUDOVA - stavební pozemek

!!! NOVINKA - prodáno !!! Na prodej pozemek dle platného ÚP „plochy smíšené městské“, mj. je přípustné umisťovat obytné objekty městského charakteru. Pozemek je částečně oplocený, situovaný v zastavěné části obce cca 3 min. chůze do centra města. Přístup z asfaltové místní komunikace přes zámkovou dlažbu.

1.640.000,- Kč


Kašperské Hory
KAŠPERSKÉ HORY – RD s garáží a zahradou

!!! prodáno !!! Na prodej prostorný, udržovaný RD s velkou garáží a oplocenou zahradou v klidné části blízkosti centra města. Dům je vhodný k trvalému bydlení i ke klidné rekreaci nedaleko SKI areálu, cyklotras a centra města. Voda a odpad v plastu (r.2011), elektrika – nové jističe a pojistky (r. 2011).

1.290.000,- Kč


Tupadly u Klatov
Klatovy - Tupadly – RD 3+KK po částečné rekonstrukci - PRODÁNO

NOVINKA - Prodáno !!! Na prodej rodinný dům s navazující stodolou, pozemky a kolnou v klidné části obce Tupadly u Klatov. Dům nemá přímého souseda a svým umístěním zajišťuje pocit soukromí a polosamoty. K domu náleží kotec pro psy a menší zemědělské stavení v současnosti využité jako dřevník. Pozemky jsou přímo u domu, kdy jejich spodní část s vlastním pozemkovým číslem lze oddělit a využít jako stavební parcelu.

2.490.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY ul. Bezručova - byt 2+1 v OV CIHLA BLOKACE

!!! NOVINKA - NEOPAKOVATELNÁ NABÍDKA - BLOKACE - PRODÁNO!!! Na prodej velmi pěkný prostorný byt 2+1 v OV v 1. NP zděného, cihlového domu o 6 bytech, bez výtahu. Byt je po kompletní náročné rekonstrukci. V bytě je možnost napojení do nově vyvložkovaných komínů (krb –krbová kamna). ZDĚNÝ DŮM PROŠEL REKONSTRUKCÍ – PLASTOVÁ OKNA , STŘECHA, KOMÍNY, ZVONKY, FASÁDA, VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU.

1.480.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – Koldinova ul. - byt 2+1/L v OV - BLOKACE

Prodáno Na prodej slunný (JZ strana) dispozičně dobře řešený byt 2+1/L v panelovém domě, v 6. NP s novým výtahem, situovaný u Klatovské nemocnice, nedaleko centra města. Panelový dům má novou fasádu se zateplením, nový výtah, novou střechu. Z bytu je hezký výhled na město. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.880.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – Podhůrecká ul. - byt 1+1 v OV - PRODÁNO

Na prodej slunný, udržovaný byt 1+1 v OV ve 2. patře panelového domu s výtahem, situovaný v klidné lokalitě města, poblíž autobusové a vlakové nádraží. Panelový dům má novou fasádu se zateplením (r. 2008), nové vchodové dveře, nové zvonky. Parkování pře domem.Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.780.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – ul. Mánesova Byt 3+1/L v OV

PRODÁNO ! Na prodej byt 3+1/L (zasklená) v OV, v menším udržovaném panelovém domě bez výtahu, ve 4. NP. Byt se nachází v klidné atraktivní lokalitě na okraji města Klatovy. V bezprostřední blízkosti je MŠ, ZŠ, obchod, lékárna. Nedaleko se nachází sportoviště.

3.460.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – ul. K Čínovu – NOVÝ byt 3+1/L v OV

!!! Novinka - PRODÁNO !!! Na prodej nový, dispozičně velmi dobře řešený, slunný byt 3+1/L ve 3. NP bez výtahu, v novém bytovém domě (kolaudace červen/2011), situovaný na okraji města Klatovy směr Plánice. V bytě jsou nadstandardní úpravy oproti základní nabídce od prodejce. Parkování přímo u domu. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

2.387.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY, ul. Za Beránkem byt 1+1 v OV - dům po rekonstrukci

!!! NOVINKA - BLOKACE PRODÁNO!!! Na prodej velmi pěkný, udržovaný, slunný byt 1+1 (situovaný na JZ stranu) v panelovém domě ve 4. NP bez výtahu, situovaný v bezprostřední blízkosti centra města (cca 4 min. chůze). Z bytu je hezký výhled na Černou věž a centrum města. PANELOVÝ DŮM JE PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI – ZATEPLETNÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU, NOVÁ STŘECHA.

.750.000,- Kč


Kolinec
KOLINEC - STAVEBNÍ POZEMEK

!!! NOVINKA - PRODÁNO!!! Rovinatý pozemek situovaný v klidné zastavěné části obce. Dle platného ÚP je pozemek určený výstavbě bydlení venkovského charakteru „plochy smíšené obytné“, mj. je přípustné umísťovat obytné nízkopodlažní objekty, garáže

.267.000,- Kč


143 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811