Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


.990.000,- Kč


Horažďovice
HORAŽĎOVICE - novostavba rodinného domu - prodáno

ProdánoHORAŽĎOVICE - novostavba rodinného domu, kolaudace v roce 2006.

3.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - byt 1+1 !!! PRONAJATO !!!

PRONAJATO Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 4. patře s výtahem.Chodba (vestavěná skříň), kuchyně (kuchyňská linka, plynový sporák, digestoř), pokoj, koupelna s WC (umakartové jádro, menší vana). Vytápění ÚT dálkové (plyn), termostatické ventily, měřiče tepla na topení. Voda a odpad – obecní řad. V suterénu domu sklepní kóje, kolárna, sušárna, prádelna.

4.956,- Kč


Sušice
SUŠICE - RD se zahradou - PRODÁNO

!!! PRODÁNO !!! Na prodej pěkný, udržovaný, dispozičně dobře řešený RD.

2.990.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Pod Kalichem, ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ - PRODÁNO

PRODÁNO Jedná se o prodej zděné řadové garáže v Sušici, Pod Kalichem. Garáž je situovaná při místní komunikaci. Přístup po zpevněné obecní komunikaci. Garáž je průběžně udržovaná, betonová podlaha, dřevěná vrata. Před předáním novému majiteli bude garáž vybílená.

85.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - RD se zahradou

PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný, velmi hezký slunný RD 5+1, rok výstavby 1980, celý podsklepený, se zahradou, zděnou kolnou (možno využít jako garáž) v klidné části města, s pěkným výhledem do okolní krajiny.

2.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - byt 2+1/L v OV - PRODÁNO !!!

PRODÁNO Na prodej udržovaný pěkný slunný byt 2+1/L v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem, nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. V bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Bila, Lidl) Hezký výhled na Andělíček a Svatobor. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti.

.900.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - byt 1+1 v OV - PRODÁNO

PRODÁNO !!!! Na prodej byt 1+1 v OV, v 6. NP panelového domu s výtahem, nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. V bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl). Parkování před domem.Vytápění: ÚT – dálkové plynové, voda a odpad – obecní řad, el. 220 V. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.670.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – pozemek s chatkou - PRODÁNO

!!! PRODÁNO !!! Na prodej pěkný slunný oplocený pozemek nad řekou Otavou, dle ÚP města Sušice určený k výstavbě RD, průběžně udržovaný. Na pozemku hezká zateplená chata na betonových pilířích (chatu je možné přemístit), dřevěná kolna na nářadí, ovocné plodící stromy, vlašské ořechy.

.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - byt 3+1/L v OV s garáží ve zděném domě - PRODÁNO

PRODÁNO Na prodej pěkný slunný byt 3+1/L v OV s garáží (zavedena el.) ve zděném domě, ve 2. NP. Garáž se nachází v domě přímo pod bytem. Dobrá dostupnost do centra města, bezprostřední blízkost lesoparku Luh a nově vybudované cyklostezky, letní koupaliště, řeka. Hezký výhled na Kalich a Svatobor. Parkování v garáži i před domem.

1.500.000,- Kč


Strašín
STRAŠÍN - byt 2+1 v OV - BLOKACE

Prodáno Na prodej dispozičně dobře řešený pěkný slunný byt 2+1 v OV (podílové spoluvlastnictví, v současné době se vyhotovuje prohlášení vlastníka, rozdělení na bytové jednotky) ve 4. NP ve zděném domě o 6 bytech, situovaný na okraji obce s velmi hezkým výhledem na šumavskou krajinu a na kostel, který je místní dominantou.

.660.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – pole, nyní obhospodařované

!!! PRODÁNO!!! Na prodej slunné pole - JZ strana, které je v současné době obhospodařované, situované při místní komunikaci směr Hrádek, velmi dobře přístupné z asfaltové komunikace. Hezký výhled na Svatobor a město Sušice. V dolní části pole přes roh vede vysoké napětí.

.391.699,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova ul., byt 1+1 – PRONAJATO !!!

PRONAJATO Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 3. patře s výtahem v bezprostřední blízkosti nákupního centra. Hezký výhled na Andělíček. V ROCE 2008 REKONSTRUKCE DOMU – ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU, NOVÉ ZVONKY, NATŘENÁ STŘECHA.

5.700,- Kč


Mochtín
MOCHTÍN – byt 2+1 + garáž v OV - PRODÁNO

Novinka - PRODÁNO !!!! Na prodej udržovaný byt 2+1 s garáží v OV ve 4. NP zděného domu, s hezkým výhledem do okolní krajiny.Velmi dobrá nabídka levného bydlení v těsné blízkosti města Klatovy (cca 7 km) s garáží pod bytem.

.690.000,- Kč


Žichovice
ŽICHOVICE - byt 3+1/2B v OV s garáží - PRODÁNO

Novinka - PRODÁNO !!!! Na prodej pěkný slunný (JZ strana) byt 3+1/2B s garáží (zavedena el.) pod bytem v OV (podílové spoluvlastnictví), ve zděném domě o 6 bytech, v 1. NP. Dispozičně velmi dobře řešený byt. Parkování v garáži i u domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.930.000,- Kč


Zámyšl
ZÁMYŠL – rodinný dům s garáží na okraji obce

Prodáno !! K domu bude přikoupen pozemek o velikosti 390 m2 a podíl na přístupové cestě (nyní v jednání), kdy bude kupní cena při koupi pozemků navýšena o 200.000,- Kč.Na prodej rodinný dům (z r. 1971) o velikosti 4+1 s možností půd. vest., garáž. RD je situovaný na jižní stranu, 750 m.n.m. na okraji obce Zámyšl s hezkým výhledem na Šumavskou krajinu.

1.350.000,- Kč


Vlčkovice
VLČKOVICE – chalupa se zahradou v rekonstrukci EXTRA CENA

Prodáno Na prodej malé vesnické stavení v rekonstrukci se zahradou. Situované v klidné části obce. V nemovitosti jsou nová plastová okna, nově zabudovaná přípojka el. proudu a studna Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení.

.195.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – zděná rozestavěná chata se zahradou - BLOKACE

NOVINKA - BLOKACE - PRODÁNO !!! Prodej zděné rozestavěné chaty (již obyvatelná) s pěknou zahradou, v zahrádkářské kolonii pod Svatoborem. Nemovitost situovaná na klidném místě s hezkým výhledem na Sušici a okolí. Na pozemek je možno dojet autem, částečně vybudovaná nová asfaltová cesta. Chatu je možno užívat i celoročně. Do centra města cca 1 km.

.675.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Tylova ul. -byt 4+1/L v OV po částečné rekonstrukci -PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi pěkný slunný byt 4+1/L v OV po částečné rekonstrukci v menším panelovém domě v 1. NP, nedaleko centra cca 7 min. chůze. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti Mateřské školy, dětské lékařky, zimního a letního stadionu, řeky, letního koupaliště a lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka. IHNED VOLNÝ!! Parkování přímo u domu

1.560.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Kaštanová ul. – družstevní byt 3+1/L s komorou - prodáno

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi pěkný udržovaný družstevní byt 3+1/L s komorou, v panelovém domě s výtahem, 2. NP. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka, letního koupaliště a řeky. Parkování před domem. MHD přímo u domu. Anuita k 31.12.2008 činila 44.300,- Kč. Byt je možné převést do osobního vlastnictví!!

1.200.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – Koldinova ul. - byt 2+1/L v OV - BLOKACE

Prodáno Na prodej slunný (JZ strana) dispozičně dobře řešený byt 2+1/L v panelovém domě, v 6. NP s novým výtahem, situovaný u Klatovské nemocnice, nedaleko centra města. Panelový dům má novou fasádu se zateplením, nový výtah, novou střechu. Z bytu je hezký výhled na město. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.880.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - T.G.Masaryka – pronájem nebytového prostoru

PRONAJATO Na pronájem velmi pěkný slunný nebytový prostor v 1. NP v centru města – ulice T.G. Masaryka.Dlouhodobý pronájem nebytového prostoru o velikosti cca 40 m2 s možností umístění reklamy na dům, vhodný především na kancelář, či poskytování služeb.

0,- Kč


Volšovy
VOLŠOVY – dlouhodobý pronájem truhlářské dílny

PRONAJATO Na pronájem nebytový prostor dosud užívaný jako truhlářská dílna, po dohodě s majiteli možno využít prostory i za jiným účelem. Nemovitost je situovaná na okraji obce Volšovy, příjezd po zpevněné cestě. Před dílnou velký parkovací prostor s možností parkování nákladních vozidel. Dílna je částečně vybavena truhlářskými stroji.

0,- Kč


Sušice
SUŠICE (Volšovská ul.) – dlouhodobý pronájem garáže

NOVINKA - PRONAJATO !!! Jedná se o dlouhodobý pronájem zděné řadové garáže v Sušici, Volšovská ul. (u Technoplynu). Přístup po zpevněné obecní komunikaci. V garáži je betonová podlaha, dřevěná vrata. Do garáže je zavedena elektřina, která je v současné době odpojena.

.650,- Kč


Rabí
RABÍ – les (borovice)

PRODÁNONa prodej lesní pozemek, porost borovice – růstově rozdílné (výška stromů 4 – 6 m). Přístup do lesa je po zpevněné obecní cestě. Les je nedaleko obce, protilehlá strana hradu Rabí směrem k Sušici.

.348.010,- Kč


Podmokly
PODMOKLY – 1/2 RD: sam. vl. byt 3+1/2 B s vlastní garáží a zahr.

PRODÁNO!! Na prodej 1/2 RD, který se skládá ze samostatné bytové jednotky 3+1 s dvěma balkony, garáže, vlastní kotelny, uhelny, prádelny, sušárny a zahrady o výměře 810 m2. Půda s možností půdní vestavby. Dům je situovaný na okraji klidné části obce, ve slepé ulici. IHNED VOLNÝ!!

.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. U Kapličky - družstevní byt 3+1/L

Prodáno Na prodej družstevní byt 3+1/L v 5. NP panelového domu s výtahem v klidné části města nedaleko centra města (cca 5 min. chůze), základní školy „Lerchova“ (cca 3 min. chůze) a Gymnázia (cca 5 min. chůze). Z bytu je hezký výhled na město a okolní krajinu. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti.

1.200.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – zahrádkářská kolonie pod Svatoborem

PRODÁNOProdej zděné udržované chatky se zahradou, v zahrádkářské kolonii pod Svatoborem. Chatka má své číslo evidenční a je situovaná na klidném místě s hezkým výhledem na Sušici a okolí. Přístup autem po místní zpevněné a asfaltové cestě. Do centra města cca 1 km.IHNED VOLNÁ!!

.230.000,- Kč


Tedražice
TEDRAŽICE – RD po částečné rekonstrukci s navazující stodolou

PRODÁNO Na prodej částečně podsklepený přízemní rodinný domek 2+1 s navazující stodolou ve tvaru „L“ a dvorem. Dům je situovaný na okraji obce při místní komunikaci směrem na Hrádek, v bezprostřední blízkosti je obchod se smíšeným zbožím. Nemovitost vhodná k trvalému vesnickému bydlení nedaleko města Sušice (4 km).

1.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – RD 5+1 + garáž, zahrádka

PRODÁNO !! Na prodej velmi hezký, udržovaný a slunný RD 5+1 s garáží, která je součástí domu a menší zahrádkou v dobré a klidné lokalitě města, v ul. Na Palouku, rok kolaudace v roce 1986. Vhodný na trvalé bydlení, možno využít i jako dvougenerační RD. Nedaleko je nákupní centrum (cca 8 min. chůze) a do centra města 15 min. chůze. Z domu je pěkný výhled na Svatobor.

2.600.000,- Kč


143 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811