Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Kašperské Hory
KAŠPERSKÉ HORY - NERUDOVA - stavební pozemek

!!! NOVINKA - prodáno !!! Na prodej pozemek dle platného ÚP „plochy smíšené městské“, mj. je přípustné umisťovat obytné objekty městského charakteru. Pozemek je částečně oplocený, situovaný v zastavěné části obce cca 3 min. chůze do centra města. Přístup z asfaltové místní komunikace přes zámkovou dlažbu.

1.640.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Kaštanová - byt 1+1 v OV po rekonstrukci

NOVINKA- prodáno!! Na prodej zrekonstruovaný byt 1+1 v OV, ve 2. NP panelového domu s novým výtahem a vchodovými dveřmi do domu. Parkování před domem, v těsné blízkosti prodejna smíšeného zboží. Byt volný od ledna 2021!!

1.650.000,- Kč


Hodonice
HODONICE – zemědělská usedlost PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !! Na prodej bývalá zemědělská usedlost (částečně podsklepená) s uzavřeným dvorem a navazujícími pozemky, garáží, chlévy a velkou stodolou v zastavěné části obce. Vedlejší stavba s letním pokojem a prostornou půdou (možno vestavby), prádelna (brutar).

1.712.000,- Kč


Sušice - Dobršín
SUŠICE – Dobršín - RD se stodolou a zahradou

!!! PRODÁNO !!! Na prodej částečně podsklepený, rodinný dům s garáží, stodolou a zahradou, situovaný v obci Dobršín. Nemovitost vhodná k trvalému bydlení i rekreaci.

1.790.000,- Kč


Plzeň - Vochov
Plzeň - Vochov - Oplocený pozemek s kolnou

prodáno! Na prodej st. pozemek, který je situován v zastavěném území obce Vochov. Dle ÚP leží parcela v plochách - Bydlení venkovského typu.

1.790.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Chmelenská ul. – stavební pozemek 2514 m2

!!! NOVINKA -PRODÁNO !!! Na prodej slunný stavební pozemek (pro RD), situovaný na okraji klidné části města Sušice (u Andělíčku), s hezkým výhledem na část města Sušice a okolní krajinu. Pozemek je vhodný pro klienta, který hledá soukromí a klidné bydlení ve městě, nejedná se o žádný „satelit“!!

1.800.000,- Kč


Rejštejn
Rejštejn – rodinný dům 3+kk pod lesem po rekonstrukci

prodáno !!! Na prodej kompletně zrekonstruovaný RD o velikosti 3+KK situovaný v klidné části města Rejštejn s výhledem do hlubokého údolí řeky Otavy. K domu náleží zahrada, kolna a přístřešek na dřevo. Nemovitost vhodná k trvalému bydlení nebo pohodové rekreaci v klidném prostředí na okraji NP Šumava v chráněné krajinné oblasti.

1.850.000,- Kč


Sušice
ČERVENÉ DVORCE – „Páteček“ – RD se zahradou a kiosky -prodáno

!!! NOVINKA - Blokace - PRODÁNO !!! Na prodej RD 4+1 se zahradou a plně vybavenými kiosky, které jsou v současné době v provozu, situovaný v bezprostřední blízkosti cyklostezky a řeky Otavy. Velmi dobré místo vhodné na trvalé bydlení spojené s podnikáním (občerstvení, pro podnikání je výhodou blízkost řeky a cyklostezky). Přístavba RD v r. 2010. V letním období možnost letního koupání v řece Otavě a využití cyklostezky.

1.990.000,- Kč


Horní Vltavice
Horní Vltavice –RD s pozemky

prodáno!!! Lukrativní nabídka s novou cenou - velké STAVEBNÍ pozemky !!! Na prodej prostorný RD s velkými pozemky, navazující na dům. Nemovitost je situovaná na okraji obce u lesa, v blízkosti lyžařského areálu a komunikace směr Strážný.

1.990.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - RD se zahradou

PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný, velmi hezký slunný RD 5+1, rok výstavby 1980, celý podsklepený, se zahradou, zděnou kolnou (možno využít jako garáž) v klidné části města, s pěkným výhledem do okolní krajiny.

2.190.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – ul. K Čínovu – NOVÝ byt 3+1/L v OV

!!! Novinka - PRODÁNO !!! Na prodej nový, dispozičně velmi dobře řešený, slunný byt 3+1/L ve 3. NP bez výtahu, v novém bytovém domě (kolaudace červen/2011), situovaný na okraji města Klatovy směr Plánice. V bytě jsou nadstandardní úpravy oproti základní nabídce od prodejce. Parkování přímo u domu. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

2.387.000,- Kč


Tupadly u Klatov
Klatovy - Tupadly – RD 3+KK po částečné rekonstrukci - PRODÁNO

NOVINKA - Prodáno !!! Na prodej rodinný dům s navazující stodolou, pozemky a kolnou v klidné části obce Tupadly u Klatov. Dům nemá přímého souseda a svým umístěním zajišťuje pocit soukromí a polosamoty. K domu náleží kotec pro psy a menší zemědělské stavení v současnosti využité jako dřevník. Pozemky jsou přímo u domu, kdy jejich spodní část s vlastním pozemkovým číslem lze oddělit a využít jako stavební parcelu.

2.490.000,- Kč


Soběšice
SOBĚŠICE – RD po rekonstrukci se stodolou a zahradou

!!! NOVINKA prodáno !!! Na prodej velmi pěkný, dispozičně dobře řešený RD po kompletní rekonstrukci, s pergolou, stodolou a slunnou zahradou.

2.590.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – RD 5+1 + garáž, zahrádka

PRODÁNO !! Na prodej velmi hezký, udržovaný a slunný RD 5+1 s garáží, která je součástí domu a menší zahrádkou v dobré a klidné lokalitě města, v ul. Na Palouku, rok kolaudace v roce 1986. Vhodný na trvalé bydlení, možno využít i jako dvougenerační RD. Nedaleko je nákupní centrum (cca 8 min. chůze) a do centra města 15 min. chůze. Z domu je pěkný výhled na Svatobor.

2.600.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pod Rozhlednou – RD o 2 byt. jednotkách a zahradou

BLOKACE - PRODÁNO!!! Na prodej slunný RD o dvou bytových jednotkách (2+1/B a 2+1/terasa) s navazujícím nebytovým prostorem (využívaný jako menší obchod - „večerka“) a zahradou v klidné okrajové části města v ul. Pod Rozhlednou. RD vhodný na trvalé bydlení spojené s podnikáním, možno využít i jako dvougenerační RD. Z domu je ojedinělý výhled na město, okolní krajinu, Andělíček a Svatobor.

2.790.000,- Kč


Sušice
Sušice RD se zahradou a bazénem

!!! NOVINKA -prodáno !!! Na prodej velmi hezký rodinný dům o dispozici 5+1 se zahradou, zahradní chatkou se sklípkem a bazénem. Dům byl nedávno rekonstruován – nová okna, dveře, podlahy, koupelny.

2.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - RD se zahradou - PRODÁNO

!!! PRODÁNO !!! Na prodej pěkný, udržovaný, dispozičně dobře řešený RD.

2.990.000,- Kč


Chudenice
CHUDENICE – dvougenerační RD s garáží a zahradou prodáno

BLOKACE prodáno !!!

2.990.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – ul. Mánesova Byt 3+1/L v OV

PRODÁNO ! Na prodej byt 3+1/L (zasklená) v OV, v menším udržovaném panelovém domě bez výtahu, ve 4. NP. Byt se nachází v klidné atraktivní lokalitě na okraji města Klatovy. V bezprostřední blízkosti je MŠ, ZŠ, obchod, lékárna. Nedaleko se nachází sportoviště.

3.460.000,- Kč


Horažďovice
HORAŽĎOVICE - novostavba rodinného domu - prodáno

ProdánoHORAŽĎOVICE - novostavba rodinného domu, kolaudace v roce 2006.

3.890.000,- Kč


Sušice
Sušice - Sušice III - Novostavba RD s garáží a zapěstěnou zahradou

!!! NOVINKA - !!! prodáno !!! Novostavba domu v klidné lokalitě v Sušici ( slepá ulice ) s výhledem na Sušici a Svatobor nedaleko centra města. Koupí domu získáte nejen precizní novostavbu po prvním majiteli dosahující přísných podmínek energetické třídy B, ale i exkluzivní místo v klidné (slepé) ulici. Nejedná se o dům v tzv. satelitu!

4.500.000,- Kč


Dlouhá Ves
DLOUHÁ VES – průmyslový objekt

!!! BLOKACE PRODÁNO !!! Vzhledem k povaze předmětu podnikání, který byl v objektu realizován (zejména náročnost na životní prostředí a technické řešení objektu) lze v objektu provádět téměř jakoukoliv výrobní, obchodní či skladovací činnost. Objekt je tedy více účelově využitelný.IHNED VOLNÝ!!

5.000.000,- Kč


Újezd nad Lesy
PRAHA - Novosibřinská - RD ( 2 byty ) se zahradou a garáží

!!! prodáno !!! Exkluzivně nabízíme k prodeji stylovou vilu po částečné rekonstrukci o dvou bytových jednotkách se zahradou a garáží v ulici Novosibřinská -Praha - Újezd nad Lesy.

7.900.000,- Kč


143 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811