Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Sušice
SUŠICE – ul. Tylova – zděná řadová garáž

!!! NOVINKA -PRODÁNO!!! Na prodej zděná řadová garáž v Sušici, ul. Tylova. Garáž je situovaná při místní komunikaci u sídliště panelových domů. Přístup po obecní asfaltové a zpevněné komunikaci.

.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. U Kapličky - družstevní byt 3+1/L

Prodáno Na prodej družstevní byt 3+1/L v 5. NP panelového domu s výtahem v klidné části města nedaleko centra města (cca 5 min. chůze), základní školy „Lerchova“ (cca 3 min. chůze) a Gymnázia (cca 5 min. chůze). Z bytu je hezký výhled na město a okolní krajinu. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti.

1.200.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská - byt 4+1/L v OV

!!! NOVINKA -prodáno !!! Na prodej velmi dobře řešený byt 4+1/L v OV ve 3. NP menšího zděného bytového domu bez výtahu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, kdy došlo k propojení obývacího pokoje a kuchyně. Byt má nové interiérové dveře, plastová okna a dveře do domu. Nachází se v hezké lokalitě města, nedaleko centra cca 10 min. chůze, MHD zastávka cca 5 min. chůze. Blízkost nákupního centra „Zlatá Otava“, zimního, letního i plaveckého stadionu, Lesoparsku luh . Parkování u domu.

1.390.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská – byt 2+1 - PRONÁJEM

!!! NOVINKA - pronajato pronájem bytu 2+1 ul. Volšovská!!! Byt je velice pěkný a ihned volný !

5.500,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská – byt 2+1 - PRONÁJEM

!!! NOVINKA - pronajato!!! Dlouhodobý pronájem udržovaného bytu 2+1 v 1. NP menšího panelového domu bez výtahu, v hezké lokalitě města, nedaleko centra cca 10 min. chůze, MHD zastávka cca 4 min. chůze. Blízkost nákupního centra „Zlatá Otava“, zimního a letního stadionu, Lesoparsku luh. Parkování u domu.

5.500,- Kč


Sušice
SUŠICE – zahrádkářská kolonie pod Svatoborem

PRODÁNOProdej zděné udržované chatky se zahradou, v zahrádkářské kolonii pod Svatoborem. Chatka má své číslo evidenční a je situovaná na klidném místě s hezkým výhledem na Sušici a okolí. Přístup autem po místní zpevněné a asfaltové cestě. Do centra města cca 1 km.IHNED VOLNÁ!!

.230.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – zděná rozestavěná chata se zahradou - BLOKACE

NOVINKA - BLOKACE - PRODÁNO !!! Prodej zděné rozestavěné chaty (již obyvatelná) s pěknou zahradou, v zahrádkářské kolonii pod Svatoborem. Nemovitost situovaná na klidném místě s hezkým výhledem na Sušici a okolí. Na pozemek je možno dojet autem, částečně vybudovaná nová asfaltová cesta. Chatu je možno užívat i celoročně. Do centra města cca 1 km.

.675.000,- Kč


Sušice
SUŠICE –zahrada se zděnou chatkou na polosamotě

!!! prodáno !!! Na prodej zahrádkářská zděná chatka se zahradou, situovaná na polosamotě nad zahrádkářskou kolonií za Vodojemem, s ojedinělým výhledem na okolní krajinu a hrad Kašperk.

.270.000,- Kč


Světlá u Hartmanic
Světlá - RD se zahradou po částečné rekontrukci

prodáno Na prodej rodinný dům ve Světlé u Hartmanic po rekostrukci obytných prostor. IHNED VOLNÝ a vhodný i pro nízkonákladové trvalé bydlení !! Nutno vidět.

.790.000,- Kč


Tedražice
TEDRAŽICE – RD po částečné rekonstrukci s navazující stodolou

PRODÁNO Na prodej částečně podsklepený přízemní rodinný domek 2+1 s navazující stodolou ve tvaru „L“ a dvorem. Dům je situovaný na okraji obce při místní komunikaci směrem na Hrádek, v bezprostřední blízkosti je obchod se smíšeným zbožím. Nemovitost vhodná k trvalému vesnickému bydlení nedaleko města Sušice (4 km).

1.190.000,- Kč


Tedražice
TEDRAŽICE – zděná chata se zahradou -BLOKACE

!!! NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi hezká udržovaná zděná chata, podsklepená, situovaná na okraji zahrádkářské kolonie v Tedražicích s oplocenou zahradou a dřevěnou kolnou na nářadí, možno využít jako garáž. Přístup autem na pozemek.

.490.000,- Kč


Velké Hydčice
VELKÉ HYDČICE - byt 4+1 v OV ve zděném domě, dřevěná garáž

PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný byt 4+1 v OV, v 1. NP zděného čtyřbytového domu, s dřevěnou garáží a kolnou situované na společné zahradě. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.690.000,- Kč


Vlčkovice
VLČKOVICE – chalupa se zahradou v rekonstrukci EXTRA CENA

Prodáno Na prodej malé vesnické stavení v rekonstrukci se zahradou. Situované v klidné části obce. V nemovitosti jsou nová plastová okna, nově zabudovaná přípojka el. proudu a studna Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení.

.195.000,- Kč


Vlkonice
VLKONICE – chalupa se dvorem a stodolou

Prodáno !!! Na prodej chalupa (z jedné strany řadová) se dvorem a navazující prostornou stodolou, velkou půdou (vhodná k vestavbě), situovaná v zastavěné klidné části obce. V letním období možnost koupání v místní hasičské nádrži.Chalupa je vhodná na rekreaci i ke skromnému trvalému bydlení.

.280.000,- Kč


Vlkonice
VLKONICE – chalupa se zahradou - Prodáno

NOVINKA -BLOKACE - PRODÁNO !! Na prodej chalupa ve tvaru „L“ o velikosti 2+1, částečně podsklepená, se stodolou, velkou půdou (vhodná k vestavbě) a zahradou (túje, ovocné stromy), situovaná v zastavěné klidné části obce. V letním období možnost koupání v místní hasičské nádrži.Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení. IHNED VOLNÁ!!

.430.000,- Kč


Vodňany
VODŇANY – BAVOROVSKÁ - BYT ve zděném domě 3+1 v OV

prodáno !!! Na prodej dobře řešený byt 3+1 ve zděném udržovaném domě ( nová střecha, fasáda, obklady na chodbě, vchodové dveře a okna na chodbě).

1.050.000,- Kč


Volšovy
VOLŠOVY – dlouhodobý pronájem truhlářské dílny

PRONAJATO Na pronájem nebytový prostor dosud užívaný jako truhlářská dílna, po dohodě s majiteli možno využít prostory i za jiným účelem. Nemovitost je situovaná na okraji obce Volšovy, příjezd po zpevněné cestě. Před dílnou velký parkovací prostor s možností parkování nákladních vozidel. Dílna je částečně vybavena truhlářskými stroji.

0,- Kč


Zálužice
ZÁLUŽICE -Chalupa na hranici Národního parku Šumava -PRODÁNO

Blokace-PRODÁNO !!! Za skvělou cenu je na prodej udržovaná, slunná, velmi pěkná původní chalupa na polosamotě v těsné blízkosti Národního parku Šumava s ojedinělým a otevřeným výhledem do okolní krajiny s hradem Kašperk. Chalupa je celoročně přístupná autem.

.990.000,- Kč


Zámyšl
ZÁMYŠL – rodinný dům s garáží na okraji obce

Prodáno !! K domu bude přikoupen pozemek o velikosti 390 m2 a podíl na přístupové cestě (nyní v jednání), kdy bude kupní cena při koupi pozemků navýšena o 200.000,- Kč.Na prodej rodinný dům (z r. 1971) o velikosti 4+1 s možností půd. vest., garáž. RD je situovaný na jižní stranu, 750 m.n.m. na okraji obce Zámyšl s hezkým výhledem na Šumavskou krajinu.

1.350.000,- Kč


Zavlekov
ZAVLEKOV - byt 1+1 v OV garáž v suterénu - PRODÁNO

PRODÁNO Na prodej byt 1+1 v OV, v 1. NP panelového menšího domu, s 1/2 dvojgaráže v suterénu domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.400.000,- Kč


Zbynice
ZBYNICE – Původní chalupa se zahradou

PRODÁNO !! Na prodej původní chalupa s dochovanými klenbami. Navazující stodola a chlév, zapěstěná, udržovaná zahrada (skleník). Chalupa je situovaná v zastavěné části obce.

.550.000,- Kč


Žichovice
ŽICHOVICE - byt 3+1/2B v OV s garáží - PRODÁNO

Novinka - PRODÁNO !!!! Na prodej pěkný slunný (JZ strana) byt 3+1/2B s garáží (zavedena el.) pod bytem v OV (podílové spoluvlastnictví), ve zděném domě o 6 bytech, v 1. NP. Dispozičně velmi dobře řešený byt. Parkování v garáži i u domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.930.000,- Kč


Žinkovy
ŽINKOVY – původní chalupa se zahradou -PRODÁNO

!!! BLOKACE - PRODÁNO !!! Na prodej původní chalupa s navazujícím chlévem (klenby), stodolou – vstup na prostornou půdu (vhodná k vestavbě), skladem a zahradou, situovaná při místní komunikaci směr Blovice, v zastavěné části obce. Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení cca 33 km od Plzně. IHNED VOLNÁ!!

.590.000,- Kč


143 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811