Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Sušice
Sušice - Sušice III - Novostavba RD s garáží a zapěstěnou zahradou

!!! NOVINKA - !!! prodáno !!! Novostavba domu v klidné lokalitě v Sušici ( slepá ulice ) s výhledem na Sušici a Svatobor nedaleko centra města. Koupí domu získáte nejen precizní novostavbu po prvním majiteli dosahující přísných podmínek energetické třídy B, ale i exkluzivní místo v klidné (slepé) ulici. Nejedná se o dům v tzv. satelitu!

4.500.000,- Kč


Strašín
STRAŠÍN - pozemek

!!! NOVINKA - Prodáno !!! Pozemek na okraji obce Strašín ve směru na Věstín. Pozemek je slunný ( jiží strana) na klidném místě s výhledem na Sedlo, Nezdice a okolní přírody.

.590.000,- Kč


Lenora
LENORA - byt 2+1 v OV ve zděném bytovém domě PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej slunný byt 2+1 v OV, ve 3. NP bez výtahu, situovaný na jižní stranu, s hezkým výhledem. Byt se nachází ve zděném bytovém domě o 7 bytových jednotkách. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. IHNED VOLNÝ!! Byt je vhodný na trvalé bydlení i k rekreaci.

.340.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova ul., byt 1+1 v OV BLOKACE

NOVINKA -PRODÁNO !!! Cenově zajímavá nabídka prodej bytu 1+1 v Sušici. ul Scheinostova. Byt je situovaný na východní stranu s hezkým výhledem na Andělíček. Na podzim r. 2012 bylo provedeno zateplení domu s fasádou. V bytě nová plastová okna.

.585.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. T.G. Masaryka - nebytový prostor

!!! NOVINKA - BLOKACE prodáno Můžete být ve svém a již žádné zdražování nájmů apod.!!! Nabízíme prodej nebytového prostoru vhodný k podnikání (obchod, kancelář, …), situovaný v přízemí rodinného domu, nyní využívaný jako obchod se skladem.

.630.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ

!!! NOVINKA - prodáno !!! Zděná řadová garáž v Sušici, Pod Kalichem. Garáž je průběžně udržovaná, betonová podlaha, dřevěná vrata, dřevěný regál.

89.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská – byt 2+1 - PRONÁJEM

!!! NOVINKA - pronajato pronájem bytu 2+1 ul. Volšovská!!! Byt je velice pěkný a ihned volný !

5.500,- Kč


Kašperské Hory
KAŠPERSKÉ HORY – RD s garáží a zahradou

!!! prodáno !!! Na prodej prostorný, udržovaný RD s velkou garáží a oplocenou zahradou v klidné části blízkosti centra města. Dům je vhodný k trvalému bydlení i ke klidné rekreaci nedaleko SKI areálu, cyklotras a centra města. Voda a odpad v plastu (r.2011), elektrika – nové jističe a pojistky (r. 2011).

1.290.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. T.G.M. – nebytový prostor po rekonstrukci

!!! NOVINKA - PRODÁNO ! !!! Na prodej nebytový prostor rekonstruovaný v r. 2007, vhodný k podnikání (bar, kavárna, cukrárna, obchod, kancelář …), situovaný v přízemí bytového domu u frekvenované silnice v centru Sušice s výlohou a vstupem z chodníku.

.540.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská - byt 4+1/L v OV

!!! NOVINKA -prodáno !!! Na prodej velmi dobře řešený byt 4+1/L v OV ve 3. NP menšího zděného bytového domu bez výtahu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, kdy došlo k propojení obývacího pokoje a kuchyně. Byt má nové interiérové dveře, plastová okna a dveře do domu. Nachází se v hezké lokalitě města, nedaleko centra cca 10 min. chůze, MHD zastávka cca 5 min. chůze. Blízkost nákupního centra „Zlatá Otava“, zimního, letního i plaveckého stadionu, Lesoparsku luh . Parkování u domu.

1.390.000,- Kč


Nezamyslice
Nezamyslice - rodinný domek s garáží a zahrádkou BLOKACE

!!! NOVINKA - PRODÁNO !!! Prodej rodinného domku se zahrádkou a s garáží navazující na dům, situovaný na návsi obce Nezamyslice. Hezký a udržovaný dům o dispozici 2+1 vystavěný z cihel v roce 1970 vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci - ihned k nastěhování!

.750.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Na Štebetce, PRONÁJEM byt 3+1 2/L +G

NOVINKA pronajato !! Dlouhodobý pronájem bytu 3+1 v 1. NP s garáží v domě v klidné lokalitě na Štebetce

4.800,- Kč


Sušice
SUŠICE - KAŠTANOVÁ - GARSONIÉRA v OV BLOKACE

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej garsoniéra v OV ve 3. NP panelového domu s výtahem, situovaný na okraji města. Okolo domu je zeleň, dětská hřiště, možnost parkování před domem, s výhledem na lesopark Luh, kterým protéká řeka Otava.

.390.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - nám. Svobody, byt 1kk – PRONÁJEM

NOVINA pronajato !!! Pronájem velmi hezkého bytu 1+KK v původním zděném domě.

3.500,- Kč


Sušice
SUŠICE – pozemek pod Svatoborem

!!! PRODÁNO !!! Na prodej svažitý pozemek ležící nad městem Sušice. Zcela zatravněné pozemky o celkové velikosti 8360 m2 ležíci v lokalitě pod Svatoborem.

.125.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Pod Kalichem, ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ s elektřinou -PRODÁNO

PRODÁNO !!! Zděná řadová garáž se zavedenou a funkční elektřinou.

80.000,- Kč


Sušice
Sušice - ul. Am. Armády - pronájem kaceláře

NOVINKA -pronajato !!! Na pronájem nebytový prostor v původním zděném měšťanském domě v centru města v ulici Americké armády. Vchod z ulice průchodem po dřevěných schodech do 1. Patra. Jedná se o 3 místnosti, chodbu s předsíní, sociální zařízením.

4.000,- Kč


Sušice
Sušice - ul. Havlíčkova - pronájem nebytového prostoru

NOVINKA - pronajto!!! Nebytový prostor v původním zděném domě v centru města, v ulici Havlíčkova.

3.500,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká – byt 1+1 - PRONÁJEM

NOVINA - pronajato !!! Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 3. patře panelového domu s výtahem v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Tesco, Billa, Lidl, Albert)

5.500,- Kč


Sušice
Sušice RD se zahradou a bazénem

!!! NOVINKA -prodáno !!! Na prodej velmi hezký rodinný dům o dispozici 5+1 se zahradou, zahradní chatkou se sklípkem a bazénem. Dům byl nedávno rekonstruován – nová okna, dveře, podlahy, koupelny.

2.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova - byt 1+1

pronajato !!! Prodej bytu 1+1 v Sušici ul Scheinostava. Dům prošel rekonstrukcí - nová fasáda vč. zateplení, okna, výtah. Ihned volný

.658.000,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 2kk

NOVINKA - PRONAJATO !!!

4.500,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 2kk - mezonet

NOVINKA - pronajato !!! Pronájem velmi hezkého, mezonetového bytu 2+KK v původním zděném domě .

4.000,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 3+1

NOVINKA- PRONAJATO !!! P

0,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem obchodu - kanceláře

NOVINKA - PRONAJATO !!! P

0,- Kč


Strašín - Lazny
STRAŠÍN – LAZNY – pozemek na samotě určený na stavbu

!!! PRODÁNO !!! Na prodej slunné pozemky na samotě u obce Strašín. Část pozemků je určená na „ Stavbu pro zemědělství s bytem“ o zast. ploše 264 m2 s využitím okolních pozemků jako pastva.

.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pravdova - dlouhodobý pronájem kanceláře

NOVINKA - PRONAJATO Dlouhodobý pronájem kompletně zrekonstruované kanceláře (18,79 m2) v 1. NP komerčního objektu v ul. Pravdova, Sušice. Objekt je situovaný nedaleko centra města (cca 5 min. chůze). Parkování před domem, zde se také nachází BUS zastávka MHD. Společný vchod z ulice, schodiště, chodba, 2 x WC, kuchyňka (kuchyňská linka s lednicí).

1.879,- Kč


Hrádek
HRÁDEK – byt 3+1 + G v OV - BLOKACE

PRODÁNO !!! Na prodej prostorný udržovaný byt 3+1 + G v OV ve 3.NP menšího bytového domu bez výtahu (kolaudace v r. 1995). Byt je situovaný v klidné části obce Hrádek, západní strana. V mezipatře společný balkon. V suterénu domu prostorná garáž (20,4 m2) s el.

.880.000,- Kč


Horní Vltavice
Horní Vltavice –RD s pozemky

prodáno!!! Lukrativní nabídka s novou cenou - velké STAVEBNÍ pozemky !!! Na prodej prostorný RD s velkými pozemky, navazující na dům. Nemovitost je situovaná na okraji obce u lesa, v blízkosti lyžařského areálu a komunikace směr Strážný.

1.990.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Sirkařská - byt 2+1/L v OV

!!! NOVINKA - blokace - PRODÁNO !!! Na prodej pěkný, udržovaný byt 2+1/L v OV, v 6. NP panelového domu s výtahem s hezkým výhledem na Andělíček a Svatobor. Panelový dům po rekonstrukci, zateplení domu s fasádou (rok 2011, 2012), nová plastová okna, vyzděný balkon s novým zábradlím. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. IHNED VOLNÝ!! Panelový dům situovaný nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Blízkost nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco).

.950.000,- Kč


137 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811