Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Sušice
SUŠICE – ul. Havlíčkova pronájem nebytového a skladovacího prostoru

!!! NOVINKA - pronajato !!! Na pronájem světlý prostorný nebytový prostor a samostatný skladovací prostor s možností užívání uzavřeného dvora, který skýtá absolutní soukromí. Pronájem nebytového prostoru je ve zděném domě a skladovací prostor je v samostatném domě přes dvůr, v centru města - Havlíčkova ul.

8.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pražská, kanceláře s halou – PRONÁJEM

NOVINKA !- pronajato!! Dlouhodobý pronájem nebytových prostor: kanceláře (35,90 m2 a 44,37 m2) s navazující halou (182,46 m2), kterou je možné využít jako sklad, prodejní prostory či dílnu. Nemovitost je situovaná při místní frekventované silnici směr Horažďovice, Strakonice, Praha. Objekt je oplocený, parkování přímo v areálu. Do ceny nájmu je zahrnuto připojení internetu a pevné linky.

29.500,- Kč


Sušice
SUŠICE - Pod Kalichem, ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ s elektřinou -PRODÁNO

PRODÁNO !!! Zděná řadová garáž se zavedenou a funkční elektřinou.

80.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Pod Kalichem, ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ - PRODÁNO

PRODÁNO Jedná se o prodej zděné řadové garáže v Sušici, Pod Kalichem. Garáž je situovaná při místní komunikaci. Přístup po zpevněné obecní komunikaci. Garáž je průběžně udržovaná, betonová podlaha, dřevěná vrata. Před předáním novému majiteli bude garáž vybílená.

85.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ

!!! NOVINKA - prodáno !!! Zděná řadová garáž v Sušici, Pod Kalichem. Garáž je průběžně udržovaná, betonová podlaha, dřevěná vrata, dřevěný regál.

89.000,- Kč


Malá Chmelná
MALÁ CHMELNÁ – zahradní dřevěná chata

!!! PRODÁNO !!! Na prodej udržovaná hezká zahradní dřevěná chata na betonových pilotech o velikosti cca 16 m2 s příslušenstvím, na pronajatém pozemku o velikosti 410,78 m2, situovaná v zahrádkářské kolonii Malá Chmelná. Přenechání nájemní smlouvy na pozemek, roční nájemné 1.207,- Kč. Možný přístup autem na pozemek.

99.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – pozemek pod Svatoborem

!!! PRODÁNO !!! Na prodej svažitý pozemek ležící nad městem Sušice. Zcela zatravněné pozemky o celkové velikosti 8360 m2 ležíci v lokalitě pod Svatoborem.

.125.000,- Kč


Dolní Metelsko
DOLNÍ METELSKO - byt 2+KK v OV po částečné rekonstrukci

!!! Novinka - BLOKACE - prodáno !!! Na prodej hezký byt 2+kk v OV po částečné rekonstrukci, v 1. NP zděného domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. Parkování před domem, BUS spojení.

.158.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Tylova – zděná řadová garáž

!!! NOVINKA -PRODÁNO!!! Na prodej zděná řadová garáž v Sušici, ul. Tylova. Garáž je situovaná při místní komunikaci u sídliště panelových domů. Přístup po obecní asfaltové a zpevněné komunikaci.

.190.000,- Kč


Vlčkovice
VLČKOVICE – chalupa se zahradou v rekonstrukci EXTRA CENA

Prodáno Na prodej malé vesnické stavení v rekonstrukci se zahradou. Situované v klidné části obce. V nemovitosti jsou nová plastová okna, nově zabudovaná přípojka el. proudu a studna Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení.

.195.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – zahrádkářská kolonie pod Svatoborem

PRODÁNOProdej zděné udržované chatky se zahradou, v zahrádkářské kolonii pod Svatoborem. Chatka má své číslo evidenční a je situovaná na klidném místě s hezkým výhledem na Sušici a okolí. Přístup autem po místní zpevněné a asfaltové cestě. Do centra města cca 1 km.IHNED VOLNÁ!!

.230.000,- Kč


Sušice
Sušice pod Svatoborem - Zděná chata se zahradou

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej menší zděná chata s oplocenou zahradou v zahrádkářské kolonii v Sušici pod Svatoborem s hezkým výhledem. Prodej vč. podílu na přístupové cestě.

.260.000,- Kč


Kolinec
KOLINEC - STAVEBNÍ POZEMEK

!!! NOVINKA - PRODÁNO!!! Rovinatý pozemek situovaný v klidné zastavěné části obce. Dle platného ÚP je pozemek určený výstavbě bydlení venkovského charakteru „plochy smíšené obytné“, mj. je přípustné umísťovat obytné nízkopodlažní objekty, garáže

.267.000,- Kč


Sušice
SUŠICE –zahrada se zděnou chatkou na polosamotě

!!! prodáno !!! Na prodej zahrádkářská zděná chatka se zahradou, situovaná na polosamotě nad zahrádkářskou kolonií za Vodojemem, s ojedinělým výhledem na okolní krajinu a hrad Kašperk.

.270.000,- Kč


Vlkonice
VLKONICE – chalupa se dvorem a stodolou

Prodáno !!! Na prodej chalupa (z jedné strany řadová) se dvorem a navazující prostornou stodolou, velkou půdou (vhodná k vestavbě), situovaná v zastavěné klidné části obce. V letním období možnost koupání v místní hasičské nádrži.Chalupa je vhodná na rekreaci i ke skromnému trvalému bydlení.

.280.000,- Kč


Sušice - Volšovy
Sušice - Volšovy – pozemek

!!! NOVINKA - prodáno !!! Na prodej neoplocený pozemek vedený ve zjednodušené evidenci (v PK), situovaný u lesa, v okrajové části obce Volšovy ( směr Stráž) s hezkým výhledem do obce, na Svatobor a okolní krajinu.

.290.000,- Kč


Bílenice
BÍLENICE - STODOLA

!!! PRODÁNO !!! Na prodej prostorná stodola (r. 1936) s malinkou oplocenou zahrádkou situovanou na jih. Stodola je situovaná při místní komunikaci v centru obce, přístup z asfaltové komunikace.

.295.000,- Kč


Lenora
LENORA - byt 2+1 v OV ve zděném bytovém domě PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej slunný byt 2+1 v OV, ve 3. NP bez výtahu, situovaný na jižní stranu, s hezkým výhledem. Byt se nachází ve zděném bytovém domě o 7 bytových jednotkách. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. IHNED VOLNÝ!! Byt je vhodný na trvalé bydlení i k rekreaci.

.340.000,- Kč


Rabí
RABÍ – les (borovice)

PRODÁNONa prodej lesní pozemek, porost borovice – růstově rozdílné (výška stromů 4 – 6 m). Přístup do lesa je po zpevněné obecní cestě. Les je nedaleko obce, protilehlá strana hradu Rabí směrem k Sušici.

.348.010,- Kč


Hartmanice
Hartmanice - Byt 1+1 V OV

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej pěkný byt 1+1 ve 4 .NP bez výtahu. Dům je situovaný v klidné obytné části Hartmanic s výhledem do krajiny mimo hlavní silnice s bezproblémovým parkováním přímo u domu.

.350.000,- Kč


Sušice
Sušice - Pod Svatoborem - Chata s pozemkem

!!! PRODÁNO !!! Na prodej chata s dvojitým pozemkem v chatařské kolonii Pod Svatoborem. Na pozemku je studna ( voda zavedena do chaty ) a elektřina.

.386.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - KAŠTANOVÁ - GARSONIÉRA v OV BLOKACE

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej garsoniéra v OV ve 3. NP panelového domu s výtahem, situovaný na okraji města. Okolo domu je zeleň, dětská hřiště, možnost parkování před domem, s výhledem na lesopark Luh, kterým protéká řeka Otava.

.390.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – pole, nyní obhospodařované

!!! PRODÁNO!!! Na prodej slunné pole - JZ strana, které je v současné době obhospodařované, situované při místní komunikaci směr Hrádek, velmi dobře přístupné z asfaltové komunikace. Hezký výhled na Svatobor a město Sušice. V dolní části pole přes roh vede vysoké napětí.

.391.699,- Kč


Zavlekov
ZAVLEKOV - byt 1+1 v OV garáž v suterénu - PRODÁNO

PRODÁNO Na prodej byt 1+1 v OV, v 1. NP panelového menšího domu, s 1/2 dvojgaráže v suterénu domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.400.000,- Kč


Vlkonice
VLKONICE – chalupa se zahradou - Prodáno

NOVINKA -BLOKACE - PRODÁNO !! Na prodej chalupa ve tvaru „L“ o velikosti 2+1, částečně podsklepená, se stodolou, velkou půdou (vhodná k vestavbě) a zahradou (túje, ovocné stromy), situovaná v zastavěné klidné části obce. V letním období možnost koupání v místní hasičské nádrži.Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení. IHNED VOLNÁ!!

.430.000,- Kč


Srbice u Kolovče
SRBICE – bývalá zemědělská usedlost s pozemky

PRODÁNO Na prodej bývalá zemědělská usedlost k rekonstrukci, částečně podsklepená s navazující stodolou a maštalí. Vedlejší stavbou je bývalá kovárna a zděná garáž s kolnami. Dům je možné rozdělit na dvě bytové jednotky (2+1 a 1+1) se samostatnými přístupy i když vzájemně propojenými vnitřní chodbou.PRODEJ NEMOVITOSTI ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU, IHNED VOLNÁ!!

.450.000,- Kč


Hartmanice
HARTMANICE - BYT 1+1

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej pěkný udržovaný byt o velikosti 1+1 v OV, v 1.NP panelového domu bez výtahu, s hezkým výhledem na krajinu

.460.000,- Kč


Tedražice
TEDRAŽICE – zděná chata se zahradou -BLOKACE

!!! NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi hezká udržovaná zděná chata, podsklepená, situovaná na okraji zahrádkářské kolonie v Tedražicích s oplocenou zahradou a dřevěnou kolnou na nářadí, možno využít jako garáž. Přístup autem na pozemek.

.490.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Rozestavěná chata se zahradou

NOVINKA - prodáno!!! Prodej průběžně udržované slunné zahrady (JV strana) s rozestavěnou chatou (80 m2 – užitná plocha), klidné místo, hezký výhled na Sušici, místní kostelík „Andělíček“ a okolní krajinu. Po dokončení je chata celoročně obyvatelná, vhodná k rekreaci, možno i k trvalému bydlení.

.510.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. T.G.M. – nebytový prostor po rekonstrukci

!!! NOVINKA - PRODÁNO ! !!! Na prodej nebytový prostor rekonstruovaný v r. 2007, vhodný k podnikání (bar, kavárna, cukrárna, obchod, kancelář …), situovaný v přízemí bytového domu u frekvenované silnice v centru Sušice s výlohou a vstupem z chodníku.

.540.000,- Kč


143 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811