Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Lenora
LENORA - byt 2+1 v OV ve zděném bytovém domě PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej slunný byt 2+1 v OV, ve 3. NP bez výtahu, situovaný na jižní stranu, s hezkým výhledem. Byt se nachází ve zděném bytovém domě o 7 bytových jednotkách. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. IHNED VOLNÝ!! Byt je vhodný na trvalé bydlení i k rekreaci.

.340.000,- Kč


Malá Chmelná
MALÁ CHMELNÁ – zahradní dřevěná chata

!!! PRODÁNO !!! Na prodej udržovaná hezká zahradní dřevěná chata na betonových pilotech o velikosti cca 16 m2 s příslušenstvím, na pronajatém pozemku o velikosti 410,78 m2, situovaná v zahrádkářské kolonii Malá Chmelná. Přenechání nájemní smlouvy na pozemek, roční nájemné 1.207,- Kč. Možný přístup autem na pozemek.

99.000,- Kč


Malonice
MALONICE - rodinný dům s velkou zahradou

prodáno!!! Na prodej RD, v započaté rekonstrukci, s navazující stodolou a garáží v malebné vesnici v podhůří Šumavy. U domu je oplocená zahrada o výměře 1068 m2 s několika ovocnými stromy. Po rekonstrukci je dům vhodný ke klidnému trvalému bydlení nebo možno využít na rekreaci

1.350.000,- Kč


Mochtín
MOCHTÍN – byt 2+1 + garáž v OV - PRODÁNO

Novinka - PRODÁNO !!!! Na prodej udržovaný byt 2+1 s garáží v OV ve 4. NP zděného domu, s hezkým výhledem do okolní krajiny.Velmi dobrá nabídka levného bydlení v těsné blízkosti města Klatovy (cca 7 km) s garáží pod bytem.

.690.000,- Kč


Nezamyslice
Nezamyslice - rodinný domek s garáží a zahrádkou BLOKACE

!!! NOVINKA - PRODÁNO !!! Prodej rodinného domku se zahrádkou a s garáží navazující na dům, situovaný na návsi obce Nezamyslice. Hezký a udržovaný dům o dispozici 2+1 vystavěný z cihel v roce 1970 vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci - ihned k nastěhování!

.750.000,- Kč


Plzeň - Vochov
Plzeň - Vochov - Oplocený pozemek s kolnou

prodáno! Na prodej st. pozemek, který je situován v zastavěném území obce Vochov. Dle ÚP leží parcela v plochách - Bydlení venkovského typu.

1.790.000,- Kč


Podmokly
PODMOKLY – 1/2 RD: sam. vl. byt 3+1/2 B s vlastní garáží a zahr.

PRODÁNO!! Na prodej 1/2 RD, který se skládá ze samostatné bytové jednotky 3+1 s dvěma balkony, garáže, vlastní kotelny, uhelny, prádelny, sušárny a zahrady o výměře 810 m2. Půda s možností půdní vestavby. Dům je situovaný na okraji klidné části obce, ve slepé ulici. IHNED VOLNÝ!!

.890.000,- Kč


Újezd nad Lesy
PRAHA - Novosibřinská - RD ( 2 byty ) se zahradou a garáží

!!! prodáno !!! Exkluzivně nabízíme k prodeji stylovou vilu po částečné rekonstrukci o dvou bytových jednotkách se zahradou a garáží v ulici Novosibřinská -Praha - Újezd nad Lesy.

7.900.000,- Kč


Rabí
RABÍ – les (borovice)

PRODÁNONa prodej lesní pozemek, porost borovice – růstově rozdílné (výška stromů 4 – 6 m). Přístup do lesa je po zpevněné obecní cestě. Les je nedaleko obce, protilehlá strana hradu Rabí směrem k Sušici.

.348.010,- Kč


Rejštejn
Rejštejn – rodinný dům 3+kk pod lesem po rekonstrukci

prodáno !!! Na prodej kompletně zrekonstruovaný RD o velikosti 3+KK situovaný v klidné části města Rejštejn s výhledem do hlubokého údolí řeky Otavy. K domu náleží zahrada, kolna a přístřešek na dřevo. Nemovitost vhodná k trvalému bydlení nebo pohodové rekreaci v klidném prostředí na okraji NP Šumava v chráněné krajinné oblasti.

1.850.000,- Kč


Škvořetice
Škvořetice - původní usedlost s uzavřeným dvorem a velkou zahradou

prodáno !!! Na prodej udržovaná zem. Usedlost v původním stavu s uzavřeným dvorem, velkou navazující zahradou vhodná k rekreaci i trvalému bydlení. Uzavřený prostorný dvůr i zahrada poskytuje příjemné soukromí. Dům je situovaný v klidném místě v obci Škvořetice. K domu náleží další zemědělské stavby – stodola ( nová vrata), dvě garáže, dílna, chlévy, přístřešky.

1.490.000,- Kč


Soběšice
SOBĚŠICE – RD po rekonstrukci se stodolou a zahradou

!!! NOVINKA prodáno !!! Na prodej velmi pěkný, dispozičně dobře řešený RD po kompletní rekonstrukci, s pergolou, stodolou a slunnou zahradou.

2.590.000,- Kč


Srbice u Kolovče
SRBICE – bývalá zemědělská usedlost s pozemky

PRODÁNO Na prodej bývalá zemědělská usedlost k rekonstrukci, částečně podsklepená s navazující stodolou a maštalí. Vedlejší stavbou je bývalá kovárna a zděná garáž s kolnami. Dům je možné rozdělit na dvě bytové jednotky (2+1 a 1+1) se samostatnými přístupy i když vzájemně propojenými vnitřní chodbou.PRODEJ NEMOVITOSTI ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU, IHNED VOLNÁ!!

.450.000,- Kč


Strašín
STRAŠÍN - byt 2+1 v OV - BLOKACE

Prodáno Na prodej dispozičně dobře řešený pěkný slunný byt 2+1 v OV (podílové spoluvlastnictví, v současné době se vyhotovuje prohlášení vlastníka, rozdělení na bytové jednotky) ve 4. NP ve zděném domě o 6 bytech, situovaný na okraji obce s velmi hezkým výhledem na šumavskou krajinu a na kostel, který je místní dominantou.

.660.000,- Kč


Strašín
STRAŠÍN - pozemek

!!! NOVINKA - Prodáno !!! Pozemek na okraji obce Strašín ve směru na Věstín. Pozemek je slunný ( jiží strana) na klidném místě s výhledem na Sedlo, Nezdice a okolní přírody.

.590.000,- Kč


Strašín - Lazny
STRAŠÍN – LAZNY – pozemek na samotě určený na stavbu

!!! PRODÁNO !!! Na prodej slunné pozemky na samotě u obce Strašín. Část pozemků je určená na „ Stavbu pro zemědělství s bytem“ o zast. ploše 264 m2 s využitím okolních pozemků jako pastva.

.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE (Volšovská ul.) – dlouhodobý pronájem garáže

NOVINKA - PRONAJATO !!! Jedná se o dlouhodobý pronájem zděné řadové garáže v Sušici, Volšovská ul. (u Technoplynu). Přístup po zpevněné obecní komunikaci. V garáži je betonová podlaha, dřevěná vrata. Do garáže je zavedena elektřina, která je v současné době odpojena.

.650,- Kč


Sušice
SUŠICE (Volšovská ul.) – dlouhodobý pronájem garáže

NOVINKA -PRONAJATO !! Jedná se o dlouhodobý pronájem zděné řadové garáže v Sušici, Volšovská ul. (u Technoplynu). Přístup po zpevněné obecní komunikaci. V garáži je betonová podlaha, dřevěná vrata. Do garáže je zavedena elektřina, která je v současné době odpojena.

.650,- Kč


Sušice
SUŠICE - byt 1+1 !!! PRONAJATO !!!

PRONAJATO Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 4. patře s výtahem.Chodba (vestavěná skříň), kuchyně (kuchyňská linka, plynový sporák, digestoř), pokoj, koupelna s WC (umakartové jádro, menší vana). Vytápění ÚT dálkové (plyn), termostatické ventily, měřiče tepla na topení. Voda a odpad – obecní řad. V suterénu domu sklepní kóje, kolárna, sušárna, prádelna.

4.956,- Kč


Sušice
SUŠICE - nám. Svobody, byt 1kk – PRONÁJEM

NOVINA pronajato !!! Pronájem velmi hezkého bytu 1+KK v původním zděném domě.

3.500,- Kč


Sušice
SUŠICE - Pod Kalichem, ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ - PRODÁNO

PRODÁNO Jedná se o prodej zděné řadové garáže v Sušici, Pod Kalichem. Garáž je situovaná při místní komunikaci. Přístup po zpevněné obecní komunikaci. Garáž je průběžně udržovaná, betonová podlaha, dřevěná vrata. Před předáním novému majiteli bude garáž vybílená.

85.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Pod Kalichem, ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ s elektřinou -PRODÁNO

PRODÁNO !!! Zděná řadová garáž se zavedenou a funkční elektřinou.

80.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ

!!! NOVINKA - prodáno !!! Zděná řadová garáž v Sušici, Pod Kalichem. Garáž je průběžně udržovaná, betonová podlaha, dřevěná vrata, dřevěný regál.

89.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova ul., byt 1+1 v OV BLOKACE

NOVINKA -PRODÁNO !!! Cenově zajímavá nabídka prodej bytu 1+1 v Sušici. ul Scheinostova. Byt je situovaný na východní stranu s hezkým výhledem na Andělíček. Na podzim r. 2012 bylo provedeno zateplení domu s fasádou. V bytě nová plastová okna.

.585.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova ul., byt 1+1 – PRONAJATO !!!

PRONAJATO Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 3. patře s výtahem v bezprostřední blízkosti nákupního centra. Hezký výhled na Andělíček. V ROCE 2008 REKONSTRUKCE DOMU – ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU, NOVÉ ZVONKY, NATŘENÁ STŘECHA.

5.700,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova ul., byt 1+1 – PRONÁJEM -pronajato

NOVINKA - pronajato!!! Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 3. patře s výtahem v bezprostřední blízkosti nákupního centra. Hezký výhled na Andělíček. V ROCE 2008 REKONSTRUKCE DOMU – ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU, NOVÉ ZVONKY, NATŘENÁ STŘECHA.

5.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - ul. Na Štěbetce, byt 3+1/2 B – PRONÁJEM

NOVINKA - PRONAJATO!!!! Dlouhodobý pronájem bytu 3+1/2 B v přízemí zděného bytového domu o 6 bytech ve velmi hezké a klidné lokalitě města. IHNED VOLNÝ!! Platby: 7.000,- Kč/měs. vč. služeb + el., vratná kauce 7.000,- Kč. Nedaleko bytu je MŠ Štěbetka a dětská lékařka. Do centra města cca 15 min. chůze.

7.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - atypický půdní byt 1+kk ve zděném domě

PRODÁNO !!! Podkrovní byt 1 + kk po kompletní rekonstrukci ve zděném domě.

.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - byt 1+1 v OV - PRODÁNO

PRODÁNO !!!! Na prodej byt 1+1 v OV, v 6. NP panelového domu s výtahem, nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. V bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl). Parkování před domem.Vytápění: ÚT – dálkové plynové, voda a odpad – obecní řad, el. 220 V. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.670.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - byt 2+1/L v OV - PRODÁNO

!!! NOVINKA - BLOKACE -PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný pěkný slunný byt 2+1 v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem, nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Nedaleko nákupní centra (Tesco, Albert, Billa, Lidl). Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti.

.850.000,- Kč


143 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811