Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Sušice
SUŠICE – Kaštanová ul. – družstevní byt 3+1/L

Prodáno Na prodej slunný udržovaný družstevní byt 3+1/L, situovaný na JZ, v panelovém domě s výtahem, 3. NP. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka, letního koupaliště a řeky. Parkování před domem. MHD přímo u domu.

1.100.000,- Kč


Srbice u Kolovče
SRBICE – bývalá zemědělská usedlost s pozemky

PRODÁNO Na prodej bývalá zemědělská usedlost k rekonstrukci, částečně podsklepená s navazující stodolou a maštalí. Vedlejší stavbou je bývalá kovárna a zděná garáž s kolnami. Dům je možné rozdělit na dvě bytové jednotky (2+1 a 1+1) se samostatnými přístupy i když vzájemně propojenými vnitřní chodbou.PRODEJ NEMOVITOSTI ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU, IHNED VOLNÁ!!

.450.000,- Kč


Chudenice
CHUDENICE – dvougenerační RD s garáží a zahradou prodáno

BLOKACE prodáno !!!

2.990.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pod Nebozízkem - byt 3+1/L (zasklená) v OV

PRODÁNONa prodej byt 3+1/L (zasklená) v OV v 1. NP bytového domu (9 bytů) bez výtahu s vlastní malou zahrádkou před domem, v klidné pěkné lokalitě města Sušice, neprůjezdná ulice. Z bytu je hezký výhled na město a Svatobor. Parkování na vlastním pozemku přímo u domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. IHNED VOLNÝ!!

1.290.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – Podhůrecká ul. - byt 1+1 v OV - PRODÁNO

Na prodej slunný, udržovaný byt 1+1 v OV ve 2. patře panelového domu s výtahem, situovaný v klidné lokalitě města, poblíž autobusové a vlakové nádraží. Panelový dům má novou fasádu se zateplením (r. 2008), nové vchodové dveře, nové zvonky. Parkování pře domem.Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.780.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Sirkařská ul. - byt 3+1 v OV

PRODÁNO !! Na prodej byt 3+1 v OV s novým zděným jádrem, v 8. NP panelového domu s výtahem (byt není v posledním patře), nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. V bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl). Ojedinělý výhled na Andělíček, Svatobor a město. Parkování před domem, v sídlišti je hřiště pro děti.

1.190.000,- Kč


Zbynice
ZBYNICE – Původní chalupa se zahradou

PRODÁNO !! Na prodej původní chalupa s dochovanými klenbami. Navazující stodola a chlév, zapěstěná, udržovaná zahrada (skleník). Chalupa je situovaná v zastavěné části obce.

.550.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Scheinostova ul. - byt 3+1 v OV - PRODÁNO !

!!! PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný, slunný, dispozičně velmi dobře řešený byt 3+1 v OV ve 3. NP panelového domu s výtahem, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco), do centra města cca 13 min. chůze. Hezký výhled na Andělíček a Svatobor. Parkování před domem. PRODEJ VČETNĚ PODÍLU NA SPOLEČNÝCH ČÁSTECH DOMU A POZEMKU.

1.090.000,- Kč


Vlkonice
VLKONICE – chalupa se zahradou - Prodáno

NOVINKA -BLOKACE - PRODÁNO !! Na prodej chalupa ve tvaru „L“ o velikosti 2+1, částečně podsklepená, se stodolou, velkou půdou (vhodná k vestavbě) a zahradou (túje, ovocné stromy), situovaná v zastavěné klidné části obce. V letním období možnost koupání v místní hasičské nádrži.Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení. IHNED VOLNÁ!!

.430.000,- Kč


Sušice
SUŠICE (Volšovská ul.) – dlouhodobý pronájem garáže

NOVINKA -PRONAJATO !! Jedná se o dlouhodobý pronájem zděné řadové garáže v Sušici, Volšovská ul. (u Technoplynu). Přístup po zpevněné obecní komunikaci. V garáži je betonová podlaha, dřevěná vrata. Do garáže je zavedena elektřina, která je v současné době odpojena.

.650,- Kč


Hodonice
HODONICE – zemědělská usedlost PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !! Na prodej bývalá zemědělská usedlost (částečně podsklepená) s uzavřeným dvorem a navazujícími pozemky, garáží, chlévy a velkou stodolou v zastavěné části obce. Vedlejší stavba s letním pokojem a prostornou půdou (možno vestavby), prádelna (brutar).

1.712.000,- Kč


Žinkovy
ŽINKOVY – původní chalupa se zahradou -PRODÁNO

!!! BLOKACE - PRODÁNO !!! Na prodej původní chalupa s navazujícím chlévem (klenby), stodolou – vstup na prostornou půdu (vhodná k vestavbě), skladem a zahradou, situovaná při místní komunikaci směr Blovice, v zastavěné části obce. Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení cca 33 km od Plzně. IHNED VOLNÁ!!

.590.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pod Rozhlednou – RD o 2 byt. jednotkách a zahradou

BLOKACE - PRODÁNO!!! Na prodej slunný RD o dvou bytových jednotkách (2+1/B a 2+1/terasa) s navazujícím nebytovým prostorem (využívaný jako menší obchod - „večerka“) a zahradou v klidné okrajové části města v ul. Pod Rozhlednou. RD vhodný na trvalé bydlení spojené s podnikáním, možno využít i jako dvougenerační RD. Z domu je ojedinělý výhled na město, okolní krajinu, Andělíček a Svatobor.

2.790.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Scheinostova ul. - byt 1+1 v OV - PRODÁNO

NOVINKA !! - PRODÁNO Na prodej byt 1+1 v OV po kompletní zdařilé rekonstrukci (4 roky) v 7. NP (byt není v posledním patře) panelového domu s výtahem, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco).

.795.000,- Kč


Dlouhá Ves
DLOUHÁ VES – průmyslový objekt

!!! BLOKACE PRODÁNO !!! Vzhledem k povaze předmětu podnikání, který byl v objektu realizován (zejména náročnost na životní prostředí a technické řešení objektu) lze v objektu provádět téměř jakoukoliv výrobní, obchodní či skladovací činnost. Objekt je tedy více účelově využitelný.IHNED VOLNÝ!!

5.000.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Scheinostova ul. - byt 3+1 v OV - PRODÁNO

!!! BLOKACE -PRODÁNO !!! Na prodej slunný, dispozičně velmi dobře řešený byt 3+1 v OV v 6. NP panelového domu s výtahem, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco), do centra města cca 13 min. chůze. Hezký výhled na Andělíček a Svatobor. Parkování před domem. PRODEJ VČETNĚ PODÍLU NA SPOLEČNÝCH ČÁSTECH DOMU A POZEMKU. PANELOVÝ DŮM PO REKONSTRUKCI (r. 2008)– ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ ZVONKY A HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU.

1.050.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova ul., byt 1+1 – PRONÁJEM -pronajato

NOVINKA - pronajato!!! Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 3. patře s výtahem v bezprostřední blízkosti nákupního centra. Hezký výhled na Andělíček. V ROCE 2008 REKONSTRUKCE DOMU – ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU, NOVÉ ZVONKY, NATŘENÁ STŘECHA.

5.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - ul. Na Štěbetce, byt 3+1/2 B – PRONÁJEM

NOVINKA - PRONAJATO!!!! Dlouhodobý pronájem bytu 3+1/2 B v přízemí zděného bytového domu o 6 bytech ve velmi hezké a klidné lokalitě města. IHNED VOLNÝ!! Platby: 7.000,- Kč/měs. vč. služeb + el., vratná kauce 7.000,- Kč. Nedaleko bytu je MŠ Štěbetka a dětská lékařka. Do centra města cca 15 min. chůze.

7.000,- Kč


Velké Hydčice
VELKÉ HYDČICE - byt 4+1 v OV ve zděném domě, dřevěná garáž

PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný byt 4+1 v OV, v 1. NP zděného čtyřbytového domu, s dřevěnou garáží a kolnou situované na společné zahradě. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.690.000,- Kč


Hrádek
HRÁDEK - byt 3+1/2 B + garáž – PRONÁJEM -PRONAJATO

zamluveno -PRONAJATO !!! Dlouhodobý pronájem bytu 3+1/2 B + G. Byt je situovaný v 1. NP zděného bytového domu o 6 bytech. Garáž (zavedena elektrika) se nachází v suterénu domu. PRONÁJEM IHNED VOLNÝ !!

5.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - byt 2+1/L v OV - PRODÁNO

!!! NOVINKA - BLOKACE -PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný pěkný slunný byt 2+1 v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem, nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Nedaleko nákupní centra (Tesco, Albert, Billa, Lidl). Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti.

.850.000,- Kč


Zálužice
ZÁLUŽICE -Chalupa na hranici Národního parku Šumava -PRODÁNO

Blokace-PRODÁNO !!! Za skvělou cenu je na prodej udržovaná, slunná, velmi pěkná původní chalupa na polosamotě v těsné blízkosti Národního parku Šumava s ojedinělým a otevřeným výhledem do okolní krajiny s hradem Kašperk. Chalupa je celoročně přístupná autem.

.990.000,- Kč


Annín
ANNÍN – rekreační chata se zahradou

NOVINKA-BLOKACE-PRODÁNO !!! Na prodej velmi pěkná udržovaná rekreační chata s terasou a zahradou, situovaná v menší chatové osadě, v pěkné přírodě, nedaleko vodácké řeky Otavy. Stavba je provedená na bázi dřeva tradiční technologií. Chatu je možno užívat i celoročně.

.850.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pražská, kanceláře s halou – PRONÁJEM

NOVINKA !- pronajato!! Dlouhodobý pronájem nebytových prostor: kanceláře (35,90 m2 a 44,37 m2) s navazující halou (182,46 m2), kterou je možné využít jako sklad, prodejní prostory či dílnu. Nemovitost je situovaná při místní frekventované silnici směr Horažďovice, Strakonice, Praha. Objekt je oplocený, parkování přímo v areálu. Do ceny nájmu je zahrnuto připojení internetu a pevné linky.

29.500,- Kč


Kašperské Hory
Kašperské Hory - byt 3+1 a byt 2+1 – PRONAJATO

NOVINKA -pronajato !!! Dlouhodobý pronájem v měšťanském domě bytů v 1.NP: bytu 3+1 a bytu 2+1. Měšťanský dům je situovaný přímo na náměstí Kašperských Hor, s hezkým výhledem na centrum města. Plocha bytu 3+1: 80 m2Plocha bytu 2+1: 60 m2

4.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Nová ul. – byt 3+1/B v OV s půdním prostorem - blokace

BLOKACE PRODÁNO!!! Na prodej byt 3+1/B v OV ve III. NP zděného čtyřbytového domu s půdním prostorem 31,5 m2 (přímo nad bytem) možnost mezonetu.

.950.000,- Kč


Janovice nad Úhlavou
JANOVICE NAD ÚHLAVOU – ul. Sídliště – byt 2+1 v OV BLOKACE

NOVINKA- BLOKACE - prodáno!!! Na prodej byt 2+1 v OV ve 2. NP zděného šestibytového domu situovaný v centru klidného městečka, v bezprostřední blízkosti obchod, pošta, městský úřad, restaurace. V sídlišti je vybudované dětské hřiště, před domem je zeleň - park. Prodej vč. spoluvl. podílu na společných částech domu a pozemku. Parkování u domu. Klidné, levné bydlení nedaleko okresního města Klatovy (8 km).

.680.000,- Kč


Malá Chmelná
MALÁ CHMELNÁ – zahradní dřevěná chata

!!! PRODÁNO !!! Na prodej udržovaná hezká zahradní dřevěná chata na betonových pilotech o velikosti cca 16 m2 s příslušenstvím, na pronajatém pozemku o velikosti 410,78 m2, situovaná v zahrádkářské kolonii Malá Chmelná. Přenechání nájemní smlouvy na pozemek, roční nájemné 1.207,- Kč. Možný přístup autem na pozemek.

99.000,- Kč


Sušice
ČERVENÉ DVORCE – „Páteček“ – RD se zahradou a kiosky -prodáno

!!! NOVINKA - Blokace - PRODÁNO !!! Na prodej RD 4+1 se zahradou a plně vybavenými kiosky, které jsou v současné době v provozu, situovaný v bezprostřední blízkosti cyklostezky a řeky Otavy. Velmi dobré místo vhodné na trvalé bydlení spojené s podnikáním (občerstvení, pro podnikání je výhodou blízkost řeky a cyklostezky). Přístavba RD v r. 2010. V letním období možnost letního koupání v řece Otavě a využití cyklostezky.

1.990.000,- Kč


Vlkonice
VLKONICE – chalupa se dvorem a stodolou

Prodáno !!! Na prodej chalupa (z jedné strany řadová) se dvorem a navazující prostornou stodolou, velkou půdou (vhodná k vestavbě), situovaná v zastavěné klidné části obce. V letním období možnost koupání v místní hasičské nádrži.Chalupa je vhodná na rekreaci i ke skromnému trvalému bydlení.

.280.000,- Kč


143 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811