Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Sušice
Sušice - pronájem obchodu - kanceláře

NOVINKA - PRONAJATO !!! P

0,- Kč


Strašín - Lazny
STRAŠÍN – LAZNY – pozemek na samotě určený na stavbu

!!! PRODÁNO !!! Na prodej slunné pozemky na samotě u obce Strašín. Část pozemků je určená na „ Stavbu pro zemědělství s bytem“ o zast. ploše 264 m2 s využitím okolních pozemků jako pastva.

.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pravdova - dlouhodobý pronájem kanceláře

NOVINKA - PRONAJATO Dlouhodobý pronájem kompletně zrekonstruované kanceláře (18,79 m2) v 1. NP komerčního objektu v ul. Pravdova, Sušice. Objekt je situovaný nedaleko centra města (cca 5 min. chůze). Parkování před domem, zde se také nachází BUS zastávka MHD. Společný vchod z ulice, schodiště, chodba, 2 x WC, kuchyňka (kuchyňská linka s lednicí).

1.879,- Kč


Hrádek
HRÁDEK – byt 3+1 + G v OV - BLOKACE

PRODÁNO !!! Na prodej prostorný udržovaný byt 3+1 + G v OV ve 3.NP menšího bytového domu bez výtahu (kolaudace v r. 1995). Byt je situovaný v klidné části obce Hrádek, západní strana. V mezipatře společný balkon. V suterénu domu prostorná garáž (20,4 m2) s el.

.880.000,- Kč


Horní Vltavice
Horní Vltavice –RD s pozemky

prodáno!!! Lukrativní nabídka s novou cenou - velké STAVEBNÍ pozemky !!! Na prodej prostorný RD s velkými pozemky, navazující na dům. Nemovitost je situovaná na okraji obce u lesa, v blízkosti lyžařského areálu a komunikace směr Strážný.

1.990.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Sirkařská - byt 2+1/L v OV

!!! NOVINKA - blokace - PRODÁNO !!! Na prodej pěkný, udržovaný byt 2+1/L v OV, v 6. NP panelového domu s výtahem s hezkým výhledem na Andělíček a Svatobor. Panelový dům po rekonstrukci, zateplení domu s fasádou (rok 2011, 2012), nová plastová okna, vyzděný balkon s novým zábradlím. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. IHNED VOLNÝ!! Panelový dům situovaný nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Blízkost nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco).

.950.000,- Kč


Sušice
SUŠICE –zahrada se zděnou chatkou na polosamotě

!!! prodáno !!! Na prodej zahrádkářská zděná chatka se zahradou, situovaná na polosamotě nad zahrádkářskou kolonií za Vodojemem, s ojedinělým výhledem na okolní krajinu a hrad Kašperk.

.270.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Pod Stráží – pozemek v ÚP vedený jako bydlení čisté

!!! prodáno !!! Na prodej slunný oplocený pozemek vedený v ÚP města Sušice jako bydlení čisté. Na pozemku je možnost výstavby RD. Pozemek je v KN vedený jako ovocný sad. Při vstupu na pozemek z obecní komunikace jsou vlevo vzrostlé túje. Z pozemku je hezký výhled na Andělíček, Svatobor a město.

1.190.000,- Kč


Tedražice
TEDRAŽICE – zděná chata se zahradou -BLOKACE

!!! NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi hezká udržovaná zděná chata, podsklepená, situovaná na okraji zahrádkářské kolonie v Tedražicích s oplocenou zahradou a dřevěnou kolnou na nářadí, možno využít jako garáž. Přístup autem na pozemek.

.490.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská – byt 2+1 - PRONÁJEM

!!! NOVINKA - pronajato!!! Dlouhodobý pronájem udržovaného bytu 2+1 v 1. NP menšího panelového domu bez výtahu, v hezké lokalitě města, nedaleko centra cca 10 min. chůze, MHD zastávka cca 4 min. chůze. Blízkost nákupního centra „Zlatá Otava“, zimního a letního stadionu, Lesoparsku luh. Parkování u domu.

5.500,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Stupkova – byt 2+1 - PRONÁJEM - pronajato

Pronájem velmi hezkého, udržovaného, prostorného bytu 2+1 ve 3. NP zděného bytového domu o 6 bytech, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco

7.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY ul. Bezručova - byt 2+1 v OV CIHLA BLOKACE

!!! NOVINKA - NEOPAKOVATELNÁ NABÍDKA - BLOKACE - PRODÁNO!!! Na prodej velmi pěkný prostorný byt 2+1 v OV v 1. NP zděného, cihlového domu o 6 bytech, bez výtahu. Byt je po kompletní náročné rekonstrukci. V bytě je možnost napojení do nově vyvložkovaných komínů (krb –krbová kamna). ZDĚNÝ DŮM PROŠEL REKONSTRUKCÍ – PLASTOVÁ OKNA , STŘECHA, KOMÍNY, ZVONKY, FASÁDA, VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU.

1.480.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Tylova – zděná řadová garáž

!!! NOVINKA -PRODÁNO!!! Na prodej zděná řadová garáž v Sušici, ul. Tylova. Garáž je situovaná při místní komunikaci u sídliště panelových domů. Přístup po obecní asfaltové a zpevněné komunikaci.

.190.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY, ul. Za Beránkem byt 1+1 v OV - dům po rekonstrukci

!!! NOVINKA - BLOKACE PRODÁNO!!! Na prodej velmi pěkný, udržovaný, slunný byt 1+1 (situovaný na JZ stranu) v panelovém domě ve 4. NP bez výtahu, situovaný v bezprostřední blízkosti centra města (cca 4 min. chůze). Z bytu je hezký výhled na Černou věž a centrum města. PANELOVÝ DŮM JE PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI – ZATEPLETNÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU, NOVÁ STŘECHA.

.750.000,- Kč


Zavlekov
ZAVLEKOV - byt 1+1 v OV garáž v suterénu - PRODÁNO

PRODÁNO Na prodej byt 1+1 v OV, v 1. NP panelového menšího domu, s 1/2 dvojgaráže v suterénu domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.400.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Na Hrázi - byt 1+1 v OV po částečné rekonstrukci

!!! Novinka - blokace - prodáno!!! Na prodej velmi dobře řešený byt 1+1 v OV ve 2. NP menšího panel. domu bez výtahu. Byt je po část. rekon. (umakartové jádro – obklady, dlažba, sprch. kout, WC; dřevěná kuch. linka, podlaha – dlažba, koberce). U domu nové oplocené pískoviště pro děti. PANEL. DŮM PO REKON. (r. 2011) – ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU.

.850.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – ul. K Čínovu – NOVÝ byt 3+1/L v OV

!!! Novinka - PRODÁNO !!! Na prodej nový, dispozičně velmi dobře řešený, slunný byt 3+1/L ve 3. NP bez výtahu, v novém bytovém domě (kolaudace červen/2011), situovaný na okraji města Klatovy směr Plánice. V bytě jsou nadstandardní úpravy oproti základní nabídce od prodejce. Parkování přímo u domu. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

2.387.000,- Kč


Sušice
ČERVENÉ DVORCE – pozemek PRODÁNO

Na prodej mírně svažitý slunný pozemek vedený ve zjednodušené evidenci (v PK), situovaný při místní asfaltové komunikaci směrem do „horních Červených Dvorců“. Na pozemku jsou provedeny drenáže, voda svedena do tůňky, ze které voda odtéká do vybudovaného menšího rybníčku s kaprovitou násadou.

.650.000,- Kč


Dolní Metelsko
DOLNÍ METELSKO - byt 2+KK v OV po částečné rekonstrukci

!!! Novinka - BLOKACE - prodáno !!! Na prodej hezký byt 2+kk v OV po částečné rekonstrukci, v 1. NP zděného domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. Parkování před domem, BUS spojení.

.158.000,- Kč


Hartmanice
HARTMANICE – zrekonstruovaný byt 3+1/L v OV

PRODÁNO!!! Na prodej prostorný, slunný byt 3+1/L v OV po zdařilé rekonstrukci, v 1. NP panelového domu. Z bytu je krásný nerušený výhled do okolní šumavské krajiny. V bezprostřední blízkosti domu je lyžařský areál. Parkování před domem. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

.750.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pražská, dlouhodobý pronájem kanceláře

Novinka !!! Dlouhodobý pronájem kanceláře (44,37 m2) s kuchyňkou, menším skladem a samostatným WC, situované v podkroví komerčního objektu. Nemovitost je situovaná při místní frekventované silnici směr Horažďovice, Strakonice, Praha. Objekt je oplocený, v pracovní době parkování přímo v areálu. K dispozici je připojení internetu a pevné linky. Kancelář je elektronicky zabezpečena a má vlastní elektroměr.

4.437,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká - byt 2+1 v OV po rekonstrukci

PRODÁNO!!! Na prodej prostorný byt 2+1 v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem. Byt je po částečné zdařilé rekonstrukci (zděné jádro, nová kuchyně a chodba s vestavěnými skříněmi). Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. VOLNÝ OD 1.2.2012!!

1.090.000,- Kč


Vlkonice
VLKONICE – chalupa se dvorem a stodolou

Prodáno !!! Na prodej chalupa (z jedné strany řadová) se dvorem a navazující prostornou stodolou, velkou půdou (vhodná k vestavbě), situovaná v zastavěné klidné části obce. V letním období možnost koupání v místní hasičské nádrži.Chalupa je vhodná na rekreaci i ke skromnému trvalému bydlení.

.280.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká - byt 3+1/L v OV

PRODÁNO !!! Na prodej dispozičně dobře řešený byt 3+1/L v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem. Nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Blízkost nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco). Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

.980.000,- Kč


Sušice
ČERVENÉ DVORCE – „Páteček“ – RD se zahradou a kiosky -prodáno

!!! NOVINKA - Blokace - PRODÁNO !!! Na prodej RD 4+1 se zahradou a plně vybavenými kiosky, které jsou v současné době v provozu, situovaný v bezprostřední blízkosti cyklostezky a řeky Otavy. Velmi dobré místo vhodné na trvalé bydlení spojené s podnikáním (občerstvení, pro podnikání je výhodou blízkost řeky a cyklostezky). Přístavba RD v r. 2010. V letním období možnost letního koupání v řece Otavě a využití cyklostezky.

1.990.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Nová ul. – byt 3+1/B v OV s půdním prostorem - blokace

BLOKACE PRODÁNO!!! Na prodej byt 3+1/B v OV ve III. NP zděného čtyřbytového domu s půdním prostorem 31,5 m2 (přímo nad bytem) možnost mezonetu.

.950.000,- Kč


Janovice nad Úhlavou
JANOVICE NAD ÚHLAVOU – ul. Sídliště – byt 2+1 v OV BLOKACE

NOVINKA- BLOKACE - prodáno!!! Na prodej byt 2+1 v OV ve 2. NP zděného šestibytového domu situovaný v centru klidného městečka, v bezprostřední blízkosti obchod, pošta, městský úřad, restaurace. V sídlišti je vybudované dětské hřiště, před domem je zeleň - park. Prodej vč. spoluvl. podílu na společných částech domu a pozemku. Parkování u domu. Klidné, levné bydlení nedaleko okresního města Klatovy (8 km).

.680.000,- Kč


Malá Chmelná
MALÁ CHMELNÁ – zahradní dřevěná chata

!!! PRODÁNO !!! Na prodej udržovaná hezká zahradní dřevěná chata na betonových pilotech o velikosti cca 16 m2 s příslušenstvím, na pronajatém pozemku o velikosti 410,78 m2, situovaná v zahrádkářské kolonii Malá Chmelná. Přenechání nájemní smlouvy na pozemek, roční nájemné 1.207,- Kč. Možný přístup autem na pozemek.

99.000,- Kč


Kašperské Hory
Kašperské Hory - byt 3+1 a byt 2+1 – PRONAJATO

NOVINKA -pronajato !!! Dlouhodobý pronájem v měšťanském domě bytů v 1.NP: bytu 3+1 a bytu 2+1. Měšťanský dům je situovaný přímo na náměstí Kašperských Hor, s hezkým výhledem na centrum města. Plocha bytu 3+1: 80 m2Plocha bytu 2+1: 60 m2

4.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pražská, kanceláře s halou – PRONÁJEM

NOVINKA !- pronajato!! Dlouhodobý pronájem nebytových prostor: kanceláře (35,90 m2 a 44,37 m2) s navazující halou (182,46 m2), kterou je možné využít jako sklad, prodejní prostory či dílnu. Nemovitost je situovaná při místní frekventované silnici směr Horažďovice, Strakonice, Praha. Objekt je oplocený, parkování přímo v areálu. Do ceny nájmu je zahrnuto připojení internetu a pevné linky.

29.500,- Kč


143 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811