Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Sušice
SUŠICE - KAŠTANOVÁ - GARSONIÉRA v OV BLOKACE

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej garsoniéra v OV ve 3. NP panelového domu s výtahem, situovaný na okraji města. Okolo domu je zeleň, dětská hřiště, možnost parkování před domem, s výhledem na lesopark Luh, kterým protéká řeka Otava.

.390.000,- Kč


Sušice
Sušice - Lerchova byt 3+1 v OV

prodáno !!! Byt 3+1 v 3. NP v bezprostřední blízkosti centra města ul. Lerchova. Hezký výhled na Svatobor a město. Možnost parkování před domem.

.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Na Štebetce, PRONÁJEM byt 3+1 2/L +G

NOVINKA pronajato !! Dlouhodobý pronájem bytu 3+1 v 1. NP s garáží v domě v klidné lokalitě na Štebetce

4.800,- Kč


Sušice
Sušice - Pod Svatoborem - Chata s pozemkem

!!! PRODÁNO !!! Na prodej chata s dvojitým pozemkem v chatařské kolonii Pod Svatoborem. Na pozemku je studna ( voda zavedena do chaty ) a elektřina.

.386.000,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 2kk

NOVINKA - PRONAJATO !!!

4.500,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 2kk - mezonet

NOVINKA - pronajato !!! Pronájem velmi hezkého, mezonetového bytu 2+KK v původním zděném domě .

4.000,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 3+1

NOVINKA- PRONAJATO !!! P

0,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem obchodu - kanceláře

NOVINKA - PRONAJATO !!! P

0,- Kč


Sušice
SUŠICE - RD se zahradou

PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný, velmi hezký slunný RD 5+1, rok výstavby 1980, celý podsklepený, se zahradou, zděnou kolnou (možno využít jako garáž) v klidné části města, s pěkným výhledem do okolní krajiny.

2.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - RD se zahradou - PRODÁNO

!!! PRODÁNO !!! Na prodej pěkný, udržovaný, dispozičně dobře řešený RD.

2.990.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova - byt 1+1

pronajato !!! Prodej bytu 1+1 v Sušici ul Scheinostava. Dům prošel rekonstrukcí - nová fasáda vč. zateplení, okna, výtah. Ihned volný

.658.000,- Kč


Sušice
Sušice - Stupkova - byt 3+kk ve zděném domě

PRODÁNO - zděný dům, klidné místo, bezproblémové parkování !!! Na prodej pěkný, udržovaný byt 3+kk ve zděném domě v OV ve 2.NP menšího bytového domu bez výtahu. Byt je situovaný v klidné části obce Sušice nedaleko obchodních center Albert, Lidl, Tesco mimo hlavní silnice s bezproblémovým parkováním přímo u domu.

1.100.000,- Kč


Sušice
Sušice - Sušice III - Novostavba RD s garáží a zapěstěnou zahradou

!!! NOVINKA - !!! prodáno !!! Novostavba domu v klidné lokalitě v Sušici ( slepá ulice ) s výhledem na Sušici a Svatobor nedaleko centra města. Koupí domu získáte nejen precizní novostavbu po prvním majiteli dosahující přísných podmínek energetické třídy B, ale i exkluzivní místo v klidné (slepé) ulici. Nejedná se o dům v tzv. satelitu!

4.500.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - T.G.Masaryka – pronájem nebytového prostoru

PRONAJATO Na pronájem velmi pěkný slunný nebytový prostor v 1. NP v centru města – ulice T.G. Masaryka.Dlouhodobý pronájem nebytového prostoru o velikosti cca 40 m2 s možností umístění reklamy na dům, vhodný především na kancelář, či poskytování služeb.

0,- Kč


Sušice
Sušice - ul. Am. Armády - pronájem kaceláře

NOVINKA -pronajato !!! Na pronájem nebytový prostor v původním zděném měšťanském domě v centru města v ulici Americké armády. Vchod z ulice průchodem po dřevěných schodech do 1. Patra. Jedná se o 3 místnosti, chodbu s předsíní, sociální zařízením.

4.000,- Kč


Sušice
Sušice - ul. Havlíčkova - pronájem nebytového prostoru

NOVINKA - pronajto!!! Nebytový prostor v původním zděném domě v centru města, v ulici Havlíčkova.

3.500,- Kč


Sušice - Volšovy
Sušice - Volšovy – pozemek

!!! NOVINKA - prodáno !!! Na prodej neoplocený pozemek vedený ve zjednodušené evidenci (v PK), situovaný u lesa, v okrajové části obce Volšovy ( směr Stráž) s hezkým výhledem do obce, na Svatobor a okolní krajinu.

.290.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - zahr. kolonie Pod Kalichem - zahrada s dřevěnou chatkou

!!! NOVINKA -prodáno !!! Na prodej oplocená zahrada s ovocnými plodícími stromy. Na zahradě je dřevěná chatka vytápěná kamny na TP s jednou místností a malou půdou. Pozemek je přístupný autem. Na pozemku je možno vystavět rekreační objekt do 50m2 s jedním nadzemním podlažím.

0,- Kč


Sušice
Sušice pod Svatoborem - Zděná chata se zahradou

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej menší zděná chata s oplocenou zahradou v zahrádkářské kolonii v Sušici pod Svatoborem s hezkým výhledem. Prodej vč. podílu na přístupové cestě.

.260.000,- Kč


Sušice
Sušice RD se zahradou a bazénem

!!! NOVINKA -prodáno !!! Na prodej velmi hezký rodinný dům o dispozici 5+1 se zahradou, zahradní chatkou se sklípkem a bazénem. Dům byl nedávno rekonstruován – nová okna, dveře, podlahy, koupelny.

2.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – malý řadový dům

PRODÁNO !!! Na prodej původní zděný řadový dům se sedlovou střechou a zahradou. IHNED VOLNÝ!!

1,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. T.G. Masaryka - nebytový prostor

!!! NOVINKA - BLOKACE prodáno Můžete být ve svém a již žádné zdražování nájmů apod.!!! Nabízíme prodej nebytového prostoru vhodný k podnikání (obchod, kancelář, …), situovaný v přízemí rodinného domu, nyní využívaný jako obchod se skladem.

.630.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – centrum – Klostermannova pronájem neb. prostoru

!!! NOVINKA -PRONAJATO !!! Dlouhodobý pronájem nebytových prostor – domu v centru města Sušice ul. Klostermannova, který stojí v těsné blízkosti náměstí ve frekventované ulici. Velice zajímavý pronájem nebytových prostor po rekonstrukci, kde je v současné době provozována stylová vinárna, kterou je možno převzít s veškerým vybavením

5.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Chmelenská ul. – stavební pozemek 1110 m2

Prodáno ! Na prodej slunný stavební pozemek (pro RD), situovaný na okraji klidné části města Sušice (u Andělíčku), s hezkým výhledem na část města Sušice a okolní krajinu. Pozemek je vhodný pro klienta, který hledá soukromí a klidné bydlení ve městě, nejedná se o žádný „satelit“!!

1.200.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Chmelenská ul. – stavební pozemek 2514 m2

!!! NOVINKA -PRODÁNO !!! Na prodej slunný stavební pozemek (pro RD), situovaný na okraji klidné části města Sušice (u Andělíčku), s hezkým výhledem na část města Sušice a okolní krajinu. Pozemek je vhodný pro klienta, který hledá soukromí a klidné bydlení ve městě, nejedná se o žádný „satelit“!!

1.800.000,- Kč


Sušice - Dobršín
SUŠICE – Dobršín - RD se stodolou a zahradou

!!! PRODÁNO !!! Na prodej částečně podsklepený, rodinný dům s garáží, stodolou a zahradou, situovaný v obci Dobršín. Nemovitost vhodná k trvalému bydlení i rekreaci.

1.790.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Kaštanová - byt 1+1 v OV po rekonstrukci

NOVINKA- prodáno!! Na prodej zrekonstruovaný byt 1+1 v OV, ve 2. NP panelového domu s novým výtahem a vchodovými dveřmi do domu. Parkování před domem, v těsné blízkosti prodejna smíšeného zboží. Byt volný od ledna 2021!!

1.650.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Kaštanová ul. – družstevní byt 3+1/L

Prodáno Na prodej slunný udržovaný družstevní byt 3+1/L, situovaný na JZ, v panelovém domě s výtahem, 3. NP. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka, letního koupaliště a řeky. Parkování před domem. MHD přímo u domu.

1.100.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Kaštanová ul. – družstevní byt 3+1/L s komorou - prodáno

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi pěkný udržovaný družstevní byt 3+1/L s komorou, v panelovém domě s výtahem, 2. NP. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka, letního koupaliště a řeky. Parkování před domem. MHD přímo u domu. Anuita k 31.12.2008 činila 44.300,- Kč. Byt je možné převést do osobního vlastnictví!!

1.200.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – náměstí - pronájem nebytového prostoru

!!! NOVINKA - PRONAJATO !!! Nebytový prostor na náměstí v Sušici o velikosti 38 m2. Na pronájem světlý prostorný nebytový prostor po kompletní rekonstrukci s bezbariérovým vstupem z náměstí.

7.000,- Kč


141 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811