Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká - byt 3+1/L v OV

PRODÁNO !!! Na prodej dispozičně dobře řešený byt 3+1/L v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem. Nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Blízkost nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco). Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

.980.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká - byt 2+1 v OV po rekonstrukci

PRODÁNO!!! Na prodej prostorný byt 2+1 v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem. Byt je po částečné zdařilé rekonstrukci (zděné jádro, nová kuchyně a chodba s vestavěnými skříněmi). Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. VOLNÝ OD 1.2.2012!!

1.090.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pražská, dlouhodobý pronájem kanceláře

Novinka !!! Dlouhodobý pronájem kanceláře (44,37 m2) s kuchyňkou, menším skladem a samostatným WC, situované v podkroví komerčního objektu. Nemovitost je situovaná při místní frekventované silnici směr Horažďovice, Strakonice, Praha. Objekt je oplocený, v pracovní době parkování přímo v areálu. K dispozici je připojení internetu a pevné linky. Kancelář je elektronicky zabezpečena a má vlastní elektroměr.

4.437,- Kč


Hartmanice
HARTMANICE – zrekonstruovaný byt 3+1/L v OV

PRODÁNO!!! Na prodej prostorný, slunný byt 3+1/L v OV po zdařilé rekonstrukci, v 1. NP panelového domu. Z bytu je krásný nerušený výhled do okolní šumavské krajiny. V bezprostřední blízkosti domu je lyžařský areál. Parkování před domem. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

.750.000,- Kč


Sušice
ČERVENÉ DVORCE – pozemek PRODÁNO

Na prodej mírně svažitý slunný pozemek vedený ve zjednodušené evidenci (v PK), situovaný při místní asfaltové komunikaci směrem do „horních Červených Dvorců“. Na pozemku jsou provedeny drenáže, voda svedena do tůňky, ze které voda odtéká do vybudovaného menšího rybníčku s kaprovitou násadou.

.650.000,- Kč


Dolní Metelsko
DOLNÍ METELSKO - byt 2+KK v OV po částečné rekonstrukci

!!! Novinka - BLOKACE - prodáno !!! Na prodej hezký byt 2+kk v OV po částečné rekonstrukci, v 1. NP zděného domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. Parkování před domem, BUS spojení.

.158.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – ul. K Čínovu – NOVÝ byt 3+1/L v OV

!!! Novinka - PRODÁNO !!! Na prodej nový, dispozičně velmi dobře řešený, slunný byt 3+1/L ve 3. NP bez výtahu, v novém bytovém domě (kolaudace červen/2011), situovaný na okraji města Klatovy směr Plánice. V bytě jsou nadstandardní úpravy oproti základní nabídce od prodejce. Parkování přímo u domu. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

2.387.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Na Hrázi - byt 1+1 v OV po částečné rekonstrukci

!!! Novinka - blokace - prodáno!!! Na prodej velmi dobře řešený byt 1+1 v OV ve 2. NP menšího panel. domu bez výtahu. Byt je po část. rekon. (umakartové jádro – obklady, dlažba, sprch. kout, WC; dřevěná kuch. linka, podlaha – dlažba, koberce). U domu nové oplocené pískoviště pro děti. PANEL. DŮM PO REKON. (r. 2011) – ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU.

.850.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY, ul. Za Beránkem byt 1+1 v OV - dům po rekonstrukci

!!! NOVINKA - BLOKACE PRODÁNO!!! Na prodej velmi pěkný, udržovaný, slunný byt 1+1 (situovaný na JZ stranu) v panelovém domě ve 4. NP bez výtahu, situovaný v bezprostřední blízkosti centra města (cca 4 min. chůze). Z bytu je hezký výhled na Černou věž a centrum města. PANELOVÝ DŮM JE PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI – ZATEPLETNÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU, NOVÁ STŘECHA.

.750.000,- Kč


Zavlekov
ZAVLEKOV - byt 1+1 v OV garáž v suterénu - PRODÁNO

PRODÁNO Na prodej byt 1+1 v OV, v 1. NP panelového menšího domu, s 1/2 dvojgaráže v suterénu domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.400.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Tylova – zděná řadová garáž

!!! NOVINKA -PRODÁNO!!! Na prodej zděná řadová garáž v Sušici, ul. Tylova. Garáž je situovaná při místní komunikaci u sídliště panelových domů. Přístup po obecní asfaltové a zpevněné komunikaci.

.190.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY ul. Bezručova - byt 2+1 v OV CIHLA BLOKACE

!!! NOVINKA - NEOPAKOVATELNÁ NABÍDKA - BLOKACE - PRODÁNO!!! Na prodej velmi pěkný prostorný byt 2+1 v OV v 1. NP zděného, cihlového domu o 6 bytech, bez výtahu. Byt je po kompletní náročné rekonstrukci. V bytě je možnost napojení do nově vyvložkovaných komínů (krb –krbová kamna). ZDĚNÝ DŮM PROŠEL REKONSTRUKCÍ – PLASTOVÁ OKNA , STŘECHA, KOMÍNY, ZVONKY, FASÁDA, VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU.

1.480.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Stupkova – byt 2+1 - PRONÁJEM - pronajato

Pronájem velmi hezkého, udržovaného, prostorného bytu 2+1 ve 3. NP zděného bytového domu o 6 bytech, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco

7.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská – byt 2+1 - PRONÁJEM

!!! NOVINKA - pronajato!!! Dlouhodobý pronájem udržovaného bytu 2+1 v 1. NP menšího panelového domu bez výtahu, v hezké lokalitě města, nedaleko centra cca 10 min. chůze, MHD zastávka cca 4 min. chůze. Blízkost nákupního centra „Zlatá Otava“, zimního a letního stadionu, Lesoparsku luh. Parkování u domu.

5.500,- Kč


Tedražice
TEDRAŽICE – zděná chata se zahradou -BLOKACE

!!! NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi hezká udržovaná zděná chata, podsklepená, situovaná na okraji zahrádkářské kolonie v Tedražicích s oplocenou zahradou a dřevěnou kolnou na nářadí, možno využít jako garáž. Přístup autem na pozemek.

.490.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Pod Stráží – pozemek v ÚP vedený jako bydlení čisté

!!! prodáno !!! Na prodej slunný oplocený pozemek vedený v ÚP města Sušice jako bydlení čisté. Na pozemku je možnost výstavby RD. Pozemek je v KN vedený jako ovocný sad. Při vstupu na pozemek z obecní komunikace jsou vlevo vzrostlé túje. Z pozemku je hezký výhled na Andělíček, Svatobor a město.

1.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE –zahrada se zděnou chatkou na polosamotě

!!! prodáno !!! Na prodej zahrádkářská zděná chatka se zahradou, situovaná na polosamotě nad zahrádkářskou kolonií za Vodojemem, s ojedinělým výhledem na okolní krajinu a hrad Kašperk.

.270.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Sirkařská - byt 2+1/L v OV

!!! NOVINKA - blokace - PRODÁNO !!! Na prodej pěkný, udržovaný byt 2+1/L v OV, v 6. NP panelového domu s výtahem s hezkým výhledem na Andělíček a Svatobor. Panelový dům po rekonstrukci, zateplení domu s fasádou (rok 2011, 2012), nová plastová okna, vyzděný balkon s novým zábradlím. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. IHNED VOLNÝ!! Panelový dům situovaný nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Blízkost nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco).

.950.000,- Kč


Hrádek
HRÁDEK – byt 3+1 + G v OV - BLOKACE

PRODÁNO !!! Na prodej prostorný udržovaný byt 3+1 + G v OV ve 3.NP menšího bytového domu bez výtahu (kolaudace v r. 1995). Byt je situovaný v klidné části obce Hrádek, západní strana. V mezipatře společný balkon. V suterénu domu prostorná garáž (20,4 m2) s el.

.880.000,- Kč


Horní Vltavice
Horní Vltavice –RD s pozemky

prodáno!!! Lukrativní nabídka s novou cenou - velké STAVEBNÍ pozemky !!! Na prodej prostorný RD s velkými pozemky, navazující na dům. Nemovitost je situovaná na okraji obce u lesa, v blízkosti lyžařského areálu a komunikace směr Strážný.

1.990.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pravdova - dlouhodobý pronájem kanceláře

NOVINKA - PRONAJATO Dlouhodobý pronájem kompletně zrekonstruované kanceláře (18,79 m2) v 1. NP komerčního objektu v ul. Pravdova, Sušice. Objekt je situovaný nedaleko centra města (cca 5 min. chůze). Parkování před domem, zde se také nachází BUS zastávka MHD. Společný vchod z ulice, schodiště, chodba, 2 x WC, kuchyňka (kuchyňská linka s lednicí).

1.879,- Kč


Strašín - Lazny
STRAŠÍN – LAZNY – pozemek na samotě určený na stavbu

!!! PRODÁNO !!! Na prodej slunné pozemky na samotě u obce Strašín. Část pozemků je určená na „ Stavbu pro zemědělství s bytem“ o zast. ploše 264 m2 s využitím okolních pozemků jako pastva.

.890.000,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 2kk

NOVINKA - PRONAJATO !!!

4.500,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 2kk - mezonet

NOVINKA - pronajato !!! Pronájem velmi hezkého, mezonetového bytu 2+KK v původním zděném domě .

4.000,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem bytu 3+1

NOVINKA- PRONAJATO !!! P

0,- Kč


Sušice
Sušice - pronájem obchodu - kanceláře

NOVINKA - PRONAJATO !!! P

0,- Kč


Sušice
Sušice RD se zahradou a bazénem

!!! NOVINKA -prodáno !!! Na prodej velmi hezký rodinný dům o dispozici 5+1 se zahradou, zahradní chatkou se sklípkem a bazénem. Dům byl nedávno rekonstruován – nová okna, dveře, podlahy, koupelny.

2.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova - byt 1+1

pronajato !!! Prodej bytu 1+1 v Sušici ul Scheinostava. Dům prošel rekonstrukcí - nová fasáda vč. zateplení, okna, výtah. Ihned volný

.658.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká – byt 1+1 - PRONÁJEM

NOVINA - pronajato !!! Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 3. patře panelového domu s výtahem v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Tesco, Billa, Lidl, Albert)

5.500,- Kč


Sušice
Sušice - ul. Am. Armády - pronájem kaceláře

NOVINKA -pronajato !!! Na pronájem nebytový prostor v původním zděném měšťanském domě v centru města v ulici Americké armády. Vchod z ulice průchodem po dřevěných schodech do 1. Patra. Jedná se o 3 místnosti, chodbu s předsíní, sociální zařízením.

4.000,- Kč


141 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidání



Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811