Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Dlouhá Ves
DLOUHÁ VES – průmyslový objekt

!!! BLOKACE PRODÁNO !!! Vzhledem k povaze předmětu podnikání, který byl v objektu realizován (zejména náročnost na životní prostředí a technické řešení objektu) lze v objektu provádět téměř jakoukoliv výrobní, obchodní či skladovací činnost. Objekt je tedy více účelově využitelný.IHNED VOLNÝ!!

5.000.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pod Rozhlednou – RD o 2 byt. jednotkách a zahradou

BLOKACE - PRODÁNO!!! Na prodej slunný RD o dvou bytových jednotkách (2+1/B a 2+1/terasa) s navazujícím nebytovým prostorem (využívaný jako menší obchod - „večerka“) a zahradou v klidné okrajové části města v ul. Pod Rozhlednou. RD vhodný na trvalé bydlení spojené s podnikáním, možno využít i jako dvougenerační RD. Z domu je ojedinělý výhled na město, okolní krajinu, Andělíček a Svatobor.

2.790.000,- Kč


Žinkovy
ŽINKOVY – původní chalupa se zahradou -PRODÁNO

!!! BLOKACE - PRODÁNO !!! Na prodej původní chalupa s navazujícím chlévem (klenby), stodolou – vstup na prostornou půdu (vhodná k vestavbě), skladem a zahradou, situovaná při místní komunikaci směr Blovice, v zastavěné části obce. Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení cca 33 km od Plzně. IHNED VOLNÁ!!

.590.000,- Kč


Hodonice
HODONICE – zemědělská usedlost PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !! Na prodej bývalá zemědělská usedlost (částečně podsklepená) s uzavřeným dvorem a navazujícími pozemky, garáží, chlévy a velkou stodolou v zastavěné části obce. Vedlejší stavba s letním pokojem a prostornou půdou (možno vestavby), prádelna (brutar).

1.712.000,- Kč


Vlkonice
VLKONICE – chalupa se zahradou - Prodáno

NOVINKA -BLOKACE - PRODÁNO !! Na prodej chalupa ve tvaru „L“ o velikosti 2+1, částečně podsklepená, se stodolou, velkou půdou (vhodná k vestavbě) a zahradou (túje, ovocné stromy), situovaná v zastavěné klidné části obce. V letním období možnost koupání v místní hasičské nádrži.Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení. IHNED VOLNÁ!!

.430.000,- Kč


Sušice
SUŠICE (Volšovská ul.) – dlouhodobý pronájem garáže

NOVINKA -PRONAJATO !! Jedná se o dlouhodobý pronájem zděné řadové garáže v Sušici, Volšovská ul. (u Technoplynu). Přístup po zpevněné obecní komunikaci. V garáži je betonová podlaha, dřevěná vrata. Do garáže je zavedena elektřina, která je v současné době odpojena.

.650,- Kč


Sušice
SUŠICE – Scheinostova ul. - byt 3+1 v OV - PRODÁNO !

!!! PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný, slunný, dispozičně velmi dobře řešený byt 3+1 v OV ve 3. NP panelového domu s výtahem, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco), do centra města cca 13 min. chůze. Hezký výhled na Andělíček a Svatobor. Parkování před domem. PRODEJ VČETNĚ PODÍLU NA SPOLEČNÝCH ČÁSTECH DOMU A POZEMKU.

1.090.000,- Kč


Zbynice
ZBYNICE – Původní chalupa se zahradou

PRODÁNO !! Na prodej původní chalupa s dochovanými klenbami. Navazující stodola a chlév, zapěstěná, udržovaná zahrada (skleník). Chalupa je situovaná v zastavěné části obce.

.550.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Sirkařská ul. - byt 3+1 v OV

PRODÁNO !! Na prodej byt 3+1 v OV s novým zděným jádrem, v 8. NP panelového domu s výtahem (byt není v posledním patře), nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. V bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl). Ojedinělý výhled na Andělíček, Svatobor a město. Parkování před domem, v sídlišti je hřiště pro děti.

1.190.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – Podhůrecká ul. - byt 1+1 v OV - PRODÁNO

Na prodej slunný, udržovaný byt 1+1 v OV ve 2. patře panelového domu s výtahem, situovaný v klidné lokalitě města, poblíž autobusové a vlakové nádraží. Panelový dům má novou fasádu se zateplením (r. 2008), nové vchodové dveře, nové zvonky. Parkování pře domem.Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.780.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pod Nebozízkem - byt 3+1/L (zasklená) v OV

PRODÁNONa prodej byt 3+1/L (zasklená) v OV v 1. NP bytového domu (9 bytů) bez výtahu s vlastní malou zahrádkou před domem, v klidné pěkné lokalitě města Sušice, neprůjezdná ulice. Z bytu je hezký výhled na město a Svatobor. Parkování na vlastním pozemku přímo u domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. IHNED VOLNÝ!!

1.290.000,- Kč


Chudenice
CHUDENICE – dvougenerační RD s garáží a zahradou prodáno

BLOKACE prodáno !!!

2.990.000,- Kč


Srbice u Kolovče
SRBICE – bývalá zemědělská usedlost s pozemky

PRODÁNO Na prodej bývalá zemědělská usedlost k rekonstrukci, částečně podsklepená s navazující stodolou a maštalí. Vedlejší stavbou je bývalá kovárna a zděná garáž s kolnami. Dům je možné rozdělit na dvě bytové jednotky (2+1 a 1+1) se samostatnými přístupy i když vzájemně propojenými vnitřní chodbou.PRODEJ NEMOVITOSTI ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU, IHNED VOLNÁ!!

.450.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Kaštanová ul. – družstevní byt 3+1/L

Prodáno Na prodej slunný udržovaný družstevní byt 3+1/L, situovaný na JZ, v panelovém domě s výtahem, 3. NP. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka, letního koupaliště a řeky. Parkování před domem. MHD přímo u domu.

1.100.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – RD 5+1 + garáž, zahrádka

PRODÁNO !! Na prodej velmi hezký, udržovaný a slunný RD 5+1 s garáží, která je součástí domu a menší zahrádkou v dobré a klidné lokalitě města, v ul. Na Palouku, rok kolaudace v roce 1986. Vhodný na trvalé bydlení, možno využít i jako dvougenerační RD. Nedaleko je nákupní centrum (cca 8 min. chůze) a do centra města 15 min. chůze. Z domu je pěkný výhled na Svatobor.

2.600.000,- Kč


Tedražice
TEDRAŽICE – RD po částečné rekonstrukci s navazující stodolou

PRODÁNO Na prodej částečně podsklepený přízemní rodinný domek 2+1 s navazující stodolou ve tvaru „L“ a dvorem. Dům je situovaný na okraji obce při místní komunikaci směrem na Hrádek, v bezprostřední blízkosti je obchod se smíšeným zbožím. Nemovitost vhodná k trvalému vesnickému bydlení nedaleko města Sušice (4 km).

1.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – zahrádkářská kolonie pod Svatoborem

PRODÁNOProdej zděné udržované chatky se zahradou, v zahrádkářské kolonii pod Svatoborem. Chatka má své číslo evidenční a je situovaná na klidném místě s hezkým výhledem na Sušici a okolí. Přístup autem po místní zpevněné a asfaltové cestě. Do centra města cca 1 km.IHNED VOLNÁ!!

.230.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. U Kapličky - družstevní byt 3+1/L

Prodáno Na prodej družstevní byt 3+1/L v 5. NP panelového domu s výtahem v klidné části města nedaleko centra města (cca 5 min. chůze), základní školy „Lerchova“ (cca 3 min. chůze) a Gymnázia (cca 5 min. chůze). Z bytu je hezký výhled na město a okolní krajinu. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti.

1.200.000,- Kč


Podmokly
PODMOKLY – 1/2 RD: sam. vl. byt 3+1/2 B s vlastní garáží a zahr.

PRODÁNO!! Na prodej 1/2 RD, který se skládá ze samostatné bytové jednotky 3+1 s dvěma balkony, garáže, vlastní kotelny, uhelny, prádelny, sušárny a zahrady o výměře 810 m2. Půda s možností půdní vestavby. Dům je situovaný na okraji klidné části obce, ve slepé ulici. IHNED VOLNÝ!!

.890.000,- Kč


Rabí
RABÍ – les (borovice)

PRODÁNONa prodej lesní pozemek, porost borovice – růstově rozdílné (výška stromů 4 – 6 m). Přístup do lesa je po zpevněné obecní cestě. Les je nedaleko obce, protilehlá strana hradu Rabí směrem k Sušici.

.348.010,- Kč


Sušice
SUŠICE (Volšovská ul.) – dlouhodobý pronájem garáže

NOVINKA - PRONAJATO !!! Jedná se o dlouhodobý pronájem zděné řadové garáže v Sušici, Volšovská ul. (u Technoplynu). Přístup po zpevněné obecní komunikaci. V garáži je betonová podlaha, dřevěná vrata. Do garáže je zavedena elektřina, která je v současné době odpojena.

.650,- Kč


Volšovy
VOLŠOVY – dlouhodobý pronájem truhlářské dílny

PRONAJATO Na pronájem nebytový prostor dosud užívaný jako truhlářská dílna, po dohodě s majiteli možno využít prostory i za jiným účelem. Nemovitost je situovaná na okraji obce Volšovy, příjezd po zpevněné cestě. Před dílnou velký parkovací prostor s možností parkování nákladních vozidel. Dílna je částečně vybavena truhlářskými stroji.

0,- Kč


Sušice
SUŠICE - T.G.Masaryka – pronájem nebytového prostoru

PRONAJATO Na pronájem velmi pěkný slunný nebytový prostor v 1. NP v centru města – ulice T.G. Masaryka.Dlouhodobý pronájem nebytového prostoru o velikosti cca 40 m2 s možností umístění reklamy na dům, vhodný především na kancelář, či poskytování služeb.

0,- Kč


Sušice
SUŠICE – Kaštanová ul. – družstevní byt 3+1/L s komorou - prodáno

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi pěkný udržovaný družstevní byt 3+1/L s komorou, v panelovém domě s výtahem, 2. NP. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka, letního koupaliště a řeky. Parkování před domem. MHD přímo u domu. Anuita k 31.12.2008 činila 44.300,- Kč. Byt je možné převést do osobního vlastnictví!!

1.200.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY – Koldinova ul. - byt 2+1/L v OV - BLOKACE

Prodáno Na prodej slunný (JZ strana) dispozičně dobře řešený byt 2+1/L v panelovém domě, v 6. NP s novým výtahem, situovaný u Klatovské nemocnice, nedaleko centra města. Panelový dům má novou fasádu se zateplením, nový výtah, novou střechu. Z bytu je hezký výhled na město. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.880.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Tylova ul. -byt 4+1/L v OV po částečné rekonstrukci -PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi pěkný slunný byt 4+1/L v OV po částečné rekonstrukci v menším panelovém domě v 1. NP, nedaleko centra cca 7 min. chůze. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti Mateřské školy, dětské lékařky, zimního a letního stadionu, řeky, letního koupaliště a lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka. IHNED VOLNÝ!! Parkování přímo u domu

1.560.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – zděná rozestavěná chata se zahradou - BLOKACE

NOVINKA - BLOKACE - PRODÁNO !!! Prodej zděné rozestavěné chaty (již obyvatelná) s pěknou zahradou, v zahrádkářské kolonii pod Svatoborem. Nemovitost situovaná na klidném místě s hezkým výhledem na Sušici a okolí. Na pozemek je možno dojet autem, částečně vybudovaná nová asfaltová cesta. Chatu je možno užívat i celoročně. Do centra města cca 1 km.

.675.000,- Kč


Žichovice
ŽICHOVICE - byt 3+1/2B v OV s garáží - PRODÁNO

Novinka - PRODÁNO !!!! Na prodej pěkný slunný (JZ strana) byt 3+1/2B s garáží (zavedena el.) pod bytem v OV (podílové spoluvlastnictví), ve zděném domě o 6 bytech, v 1. NP. Dispozičně velmi dobře řešený byt. Parkování v garáži i u domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.930.000,- Kč


Zámyšl
ZÁMYŠL – rodinný dům s garáží na okraji obce

Prodáno !! K domu bude přikoupen pozemek o velikosti 390 m2 a podíl na přístupové cestě (nyní v jednání), kdy bude kupní cena při koupi pozemků navýšena o 200.000,- Kč.Na prodej rodinný dům (z r. 1971) o velikosti 4+1 s možností půd. vest., garáž. RD je situovaný na jižní stranu, 750 m.n.m. na okraji obce Zámyšl s hezkým výhledem na Šumavskou krajinu.

1.350.000,- Kč


Vlčkovice
VLČKOVICE – chalupa se zahradou v rekonstrukci EXTRA CENA

Prodáno Na prodej malé vesnické stavení v rekonstrukci se zahradou. Situované v klidné části obce. V nemovitosti jsou nová plastová okna, nově zabudovaná přípojka el. proudu a studna Chalupa je vhodná na rekreaci i k trvalému bydlení.

.195.000,- Kč


134 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811