Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Žichovice
ŽICHOVICE - byt 3+1/2B v OV s garáží - PRODÁNO

Novinka - PRODÁNO !!!! Na prodej pěkný slunný (JZ strana) byt 3+1/2B s garáží (zavedena el.) pod bytem v OV (podílové spoluvlastnictví), ve zděném domě o 6 bytech, v 1. NP. Dispozičně velmi dobře řešený byt. Parkování v garáži i u domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku.

.930.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Nová ul. – byt 3+1/B v OV s půdním prostorem - blokace

BLOKACE PRODÁNO!!! Na prodej byt 3+1/B v OV ve III. NP zděného čtyřbytového domu s půdním prostorem 31,5 m2 (přímo nad bytem) možnost mezonetu.

.950.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Sirkařská - byt 2+1/L v OV

!!! NOVINKA - blokace - PRODÁNO !!! Na prodej pěkný, udržovaný byt 2+1/L v OV, v 6. NP panelového domu s výtahem s hezkým výhledem na Andělíček a Svatobor. Panelový dům po rekonstrukci, zateplení domu s fasádou (rok 2011, 2012), nová plastová okna, vyzděný balkon s novým zábradlím. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. IHNED VOLNÝ!! Panelový dům situovaný nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Blízkost nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco).

.950.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká - byt 3+1/L v OV

PRODÁNO !!! Na prodej dispozičně dobře řešený byt 3+1/L v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem. Nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Blízkost nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco). Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

.980.000,- Kč


.990.000,- Kč


Zálužice
ZÁLUŽICE -Chalupa na hranici Národního parku Šumava -PRODÁNO

Blokace-PRODÁNO !!! Za skvělou cenu je na prodej udržovaná, slunná, velmi pěkná původní chalupa na polosamotě v těsné blízkosti Národního parku Šumava s ojedinělým a otevřeným výhledem do okolní krajiny s hradem Kašperk. Chalupa je celoročně přístupná autem.

.990.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Scheinostova ul. - byt 3+1 v OV - PRODÁNO

!!! BLOKACE -PRODÁNO !!! Na prodej slunný, dispozičně velmi dobře řešený byt 3+1 v OV v 6. NP panelového domu s výtahem, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco), do centra města cca 13 min. chůze. Hezký výhled na Andělíček a Svatobor. Parkování před domem. PRODEJ VČETNĚ PODÍLU NA SPOLEČNÝCH ČÁSTECH DOMU A POZEMKU. PANELOVÝ DŮM PO REKONSTRUKCI (r. 2008)– ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ ZVONKY A HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU.

1.050.000,- Kč


Vodňany
VODŇANY – BAVOROVSKÁ - BYT ve zděném domě 3+1 v OV

prodáno !!! Na prodej dobře řešený byt 3+1 ve zděném udržovaném domě ( nová střecha, fasáda, obklady na chodbě, vchodové dveře a okna na chodbě).

1.050.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Scheinostova ul. - byt 3+1 v OV - PRODÁNO !

!!! PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný, slunný, dispozičně velmi dobře řešený byt 3+1 v OV ve 3. NP panelového domu s výtahem, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco), do centra města cca 13 min. chůze. Hezký výhled na Andělíček a Svatobor. Parkování před domem. PRODEJ VČETNĚ PODÍLU NA SPOLEČNÝCH ČÁSTECH DOMU A POZEMKU.

1.090.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká - byt 2+1 v OV po rekonstrukci

PRODÁNO!!! Na prodej prostorný byt 2+1 v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem. Byt je po částečné zdařilé rekonstrukci (zděné jádro, nová kuchyně a chodba s vestavěnými skříněmi). Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. VOLNÝ OD 1.2.2012!!

1.090.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Kaštanová ul. – družstevní byt 3+1/L

Prodáno Na prodej slunný udržovaný družstevní byt 3+1/L, situovaný na JZ, v panelovém domě s výtahem, 3. NP. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka, letního koupaliště a řeky. Parkování před domem. MHD přímo u domu.

1.100.000,- Kč


Sušice
Sušice - Stupkova - byt 3+kk ve zděném domě

PRODÁNO - zděný dům, klidné místo, bezproblémové parkování !!! Na prodej pěkný, udržovaný byt 3+kk ve zděném domě v OV ve 2.NP menšího bytového domu bez výtahu. Byt je situovaný v klidné části obce Sušice nedaleko obchodních center Albert, Lidl, Tesco mimo hlavní silnice s bezproblémovým parkováním přímo u domu.

1.100.000,- Kč


Sušice
Sušice – U Kapličky 3+1/L -PRODÁNO !

PRODÁNO Byt 3+1 s lodžií v 3. NP s novým výtahem v klidné lokalitě s výbornou dostupností centra města i nákupních středisek ( Albert, Lidl Tesco ). Jedná se o skvěle dispozičně řešený byt s velkým obývacím pokojem ( vstup do kuchyně i chodby), který je situovaný na jižní stranu. Průběžně udržovaný čistý byt s centrální chodbou má nová plastová okna, zděné jádro a novou kuchyňskou linku.

1.180.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Sirkařská ul. - byt 3+1 v OV

PRODÁNO !! Na prodej byt 3+1 v OV s novým zděným jádrem, v 8. NP panelového domu s výtahem (byt není v posledním patře), nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. V bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl). Ojedinělý výhled na Andělíček, Svatobor a město. Parkování před domem, v sídlišti je hřiště pro děti.

1.190.000,- Kč


Tedražice
TEDRAŽICE – RD po částečné rekonstrukci s navazující stodolou

PRODÁNO Na prodej částečně podsklepený přízemní rodinný domek 2+1 s navazující stodolou ve tvaru „L“ a dvorem. Dům je situovaný na okraji obce při místní komunikaci směrem na Hrádek, v bezprostřední blízkosti je obchod se smíšeným zbožím. Nemovitost vhodná k trvalému vesnickému bydlení nedaleko města Sušice (4 km).

1.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Pod Stráží – pozemek v ÚP vedený jako bydlení čisté

!!! prodáno !!! Na prodej slunný oplocený pozemek vedený v ÚP města Sušice jako bydlení čisté. Na pozemku je možnost výstavby RD. Pozemek je v KN vedený jako ovocný sad. Při vstupu na pozemek z obecní komunikace jsou vlevo vzrostlé túje. Z pozemku je hezký výhled na Andělíček, Svatobor a město.

1.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Kaštanová ul. – družstevní byt 3+1/L s komorou - prodáno

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi pěkný udržovaný družstevní byt 3+1/L s komorou, v panelovém domě s výtahem, 2. NP. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka, letního koupaliště a řeky. Parkování před domem. MHD přímo u domu. Anuita k 31.12.2008 činila 44.300,- Kč. Byt je možné převést do osobního vlastnictví!!

1.200.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. U Kapličky - družstevní byt 3+1/L

Prodáno Na prodej družstevní byt 3+1/L v 5. NP panelového domu s výtahem v klidné části města nedaleko centra města (cca 5 min. chůze), základní školy „Lerchova“ (cca 3 min. chůze) a Gymnázia (cca 5 min. chůze). Z bytu je hezký výhled na město a okolní krajinu. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti.

1.200.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Chmelenská ul. – stavební pozemek 1110 m2

Prodáno ! Na prodej slunný stavební pozemek (pro RD), situovaný na okraji klidné části města Sušice (u Andělíčku), s hezkým výhledem na část města Sušice a okolní krajinu. Pozemek je vhodný pro klienta, který hledá soukromí a klidné bydlení ve městě, nejedná se o žádný „satelit“!!

1.200.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pod Nebozízkem - byt 3+1/L (zasklená) v OV

PRODÁNONa prodej byt 3+1/L (zasklená) v OV v 1. NP bytového domu (9 bytů) bez výtahu s vlastní malou zahrádkou před domem, v klidné pěkné lokalitě města Sušice, neprůjezdná ulice. Z bytu je hezký výhled na město a Svatobor. Parkování na vlastním pozemku přímo u domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. IHNED VOLNÝ!!

1.290.000,- Kč


Kašperské Hory
KAŠPERSKÉ HORY – RD s garáží a zahradou

!!! prodáno !!! Na prodej prostorný, udržovaný RD s velkou garáží a oplocenou zahradou v klidné části blízkosti centra města. Dům je vhodný k trvalému bydlení i ke klidné rekreaci nedaleko SKI areálu, cyklotras a centra města. Voda a odpad v plastu (r.2011), elektrika – nové jističe a pojistky (r. 2011).

1.290.000,- Kč


Zámyšl
ZÁMYŠL – rodinný dům s garáží na okraji obce

Prodáno !! K domu bude přikoupen pozemek o velikosti 390 m2 a podíl na přístupové cestě (nyní v jednání), kdy bude kupní cena při koupi pozemků navýšena o 200.000,- Kč.Na prodej rodinný dům (z r. 1971) o velikosti 4+1 s možností půd. vest., garáž. RD je situovaný na jižní stranu, 750 m.n.m. na okraji obce Zámyšl s hezkým výhledem na Šumavskou krajinu.

1.350.000,- Kč


Malonice
MALONICE - rodinný dům s velkou zahradou

prodáno!!! Na prodej RD, v započaté rekonstrukci, s navazující stodolou a garáží v malebné vesnici v podhůří Šumavy. U domu je oplocená zahrada o výměře 1068 m2 s několika ovocnými stromy. Po rekonstrukci je dům vhodný ke klidnému trvalému bydlení nebo možno využít na rekreaci

1.350.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská - byt 4+1/L v OV

!!! NOVINKA -prodáno !!! Na prodej velmi dobře řešený byt 4+1/L v OV ve 3. NP menšího zděného bytového domu bez výtahu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, kdy došlo k propojení obývacího pokoje a kuchyně. Byt má nové interiérové dveře, plastová okna a dveře do domu. Nachází se v hezké lokalitě města, nedaleko centra cca 10 min. chůze, MHD zastávka cca 5 min. chůze. Blízkost nákupního centra „Zlatá Otava“, zimního, letního i plaveckého stadionu, Lesoparsku luh . Parkování u domu.

1.390.000,- Kč


Klatovy
KLATOVY ul. Bezručova - byt 2+1 v OV CIHLA BLOKACE

!!! NOVINKA - NEOPAKOVATELNÁ NABÍDKA - BLOKACE - PRODÁNO!!! Na prodej velmi pěkný prostorný byt 2+1 v OV v 1. NP zděného, cihlového domu o 6 bytech, bez výtahu. Byt je po kompletní náročné rekonstrukci. V bytě je možnost napojení do nově vyvložkovaných komínů (krb –krbová kamna). ZDĚNÝ DŮM PROŠEL REKONSTRUKCÍ – PLASTOVÁ OKNA , STŘECHA, KOMÍNY, ZVONKY, FASÁDA, VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU.

1.480.000,- Kč


Škvořetice
Škvořetice - původní usedlost s uzavřeným dvorem a velkou zahradou

prodáno !!! Na prodej udržovaná zem. Usedlost v původním stavu s uzavřeným dvorem, velkou navazující zahradou vhodná k rekreaci i trvalému bydlení. Uzavřený prostorný dvůr i zahrada poskytuje příjemné soukromí. Dům je situovaný v klidném místě v obci Škvořetice. K domu náleží další zemědělské stavby – stodola ( nová vrata), dvě garáže, dílna, chlévy, přístřešky.

1.490.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - byt 3+1/L v OV s garáží ve zděném domě - PRODÁNO

PRODÁNO Na prodej pěkný slunný byt 3+1/L v OV s garáží (zavedena el.) ve zděném domě, ve 2. NP. Garáž se nachází v domě přímo pod bytem. Dobrá dostupnost do centra města, bezprostřední blízkost lesoparku Luh a nově vybudované cyklostezky, letní koupaliště, řeka. Hezký výhled na Kalich a Svatobor. Parkování v garáži i před domem.

1.500.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká - byt 2+1 v OV

NOVINKA - PRODÁNO !! Na prodej prostorný byt 2+1 v OV, ve 3. NP zatepleného panelového domu s novým výtahem. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. IHNED VOLNÝ !!

1.540.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Tylova ul. -byt 4+1/L v OV po částečné rekonstrukci -PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi pěkný slunný byt 4+1/L v OV po částečné rekonstrukci v menším panelovém domě v 1. NP, nedaleko centra cca 7 min. chůze. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti Mateřské školy, dětské lékařky, zimního a letního stadionu, řeky, letního koupaliště a lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka. IHNED VOLNÝ!! Parkování přímo u domu

1.560.000,- Kč


Kašperské Hory
KAŠPERSKÉ HORY - NERUDOVA - stavební pozemek

!!! NOVINKA - prodáno !!! Na prodej pozemek dle platného ÚP „plochy smíšené městské“, mj. je přípustné umisťovat obytné objekty městského charakteru. Pozemek je částečně oplocený, situovaný v zastavěné části obce cca 3 min. chůze do centra města. Přístup z asfaltové místní komunikace přes zámkovou dlažbu.

1.640.000,- Kč


141 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidání



Kontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811