Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Sušice
SUŠICE – Nová ul. – byt 3+1/B v OV s půdním prostorem - blokace

BLOKACE PRODÁNO!!! Na prodej byt 3+1/B v OV ve III. NP zděného čtyřbytového domu s půdním prostorem 31,5 m2 (přímo nad bytem) možnost mezonetu.

.950.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Pod Stráží – pozemek v ÚP vedený jako bydlení čisté

!!! prodáno !!! Na prodej slunný oplocený pozemek vedený v ÚP města Sušice jako bydlení čisté. Na pozemku je možnost výstavby RD. Pozemek je v KN vedený jako ovocný sad. Při vstupu na pozemek z obecní komunikace jsou vlevo vzrostlé túje. Z pozemku je hezký výhled na Andělíček, Svatobor a město.

1.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – pole, nyní obhospodařované

!!! PRODÁNO!!! Na prodej slunné pole - JZ strana, které je v současné době obhospodařované, situované při místní komunikaci směr Hrádek, velmi dobře přístupné z asfaltové komunikace. Hezký výhled na Svatobor a město Sušice. V dolní části pole přes roh vede vysoké napětí.

.391.699,- Kč


Sušice
SUŠICE – pozemek pod Svatoborem

!!! PRODÁNO !!! Na prodej svažitý pozemek ležící nad městem Sušice. Zcela zatravněné pozemky o celkové velikosti 8360 m2 ležíci v lokalitě pod Svatoborem.

.125.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – pozemek s chatkou - PRODÁNO

!!! PRODÁNO !!! Na prodej pěkný slunný oplocený pozemek nad řekou Otavou, dle ÚP města Sušice určený k výstavbě RD, průběžně udržovaný. Na pozemku hezká zateplená chata na betonových pilířích (chatu je možné přemístit), dřevěná kolna na nářadí, ovocné plodící stromy, vlašské ořechy.

.890.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – RD 5+1 + garáž, zahrádka

PRODÁNO !! Na prodej velmi hezký, udržovaný a slunný RD 5+1 s garáží, která je součástí domu a menší zahrádkou v dobré a klidné lokalitě města, v ul. Na Palouku, rok kolaudace v roce 1986. Vhodný na trvalé bydlení, možno využít i jako dvougenerační RD. Nedaleko je nákupní centrum (cca 8 min. chůze) a do centra města 15 min. chůze. Z domu je pěkný výhled na Svatobor.

2.600.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Rozestavěná chata se zahradou

NOVINKA - prodáno!!! Prodej průběžně udržované slunné zahrady (JV strana) s rozestavěnou chatou (80 m2 – užitná plocha), klidné místo, hezký výhled na Sušici, místní kostelík „Andělíček“ a okolní krajinu. Po dokončení je chata celoročně obyvatelná, vhodná k rekreaci, možno i k trvalému bydlení.

.510.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Scheinostova ul. - byt 1+1 v OV - PRODÁNO

NOVINKA !! - PRODÁNO Na prodej byt 1+1 v OV po kompletní zdařilé rekonstrukci (4 roky) v 7. NP (byt není v posledním patře) panelového domu s výtahem, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco).

.795.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Scheinostova ul. - byt 3+1 v OV - PRODÁNO

!!! BLOKACE -PRODÁNO !!! Na prodej slunný, dispozičně velmi dobře řešený byt 3+1 v OV v 6. NP panelového domu s výtahem, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco), do centra města cca 13 min. chůze. Hezký výhled na Andělíček a Svatobor. Parkování před domem. PRODEJ VČETNĚ PODÍLU NA SPOLEČNÝCH ČÁSTECH DOMU A POZEMKU. PANELOVÝ DŮM PO REKONSTRUKCI (r. 2008)– ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ ZVONKY A HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU.

1.050.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Scheinostova ul. - byt 3+1 v OV - PRODÁNO !

!!! PRODÁNO !!! Na prodej udržovaný, slunný, dispozičně velmi dobře řešený byt 3+1 v OV ve 3. NP panelového domu s výtahem, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco), do centra města cca 13 min. chůze. Hezký výhled na Andělíček a Svatobor. Parkování před domem. PRODEJ VČETNĚ PODÍLU NA SPOLEČNÝCH ČÁSTECH DOMU A POZEMKU.

1.090.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Sirkařská ul. - byt 3+1 v OV

PRODÁNO !! Na prodej byt 3+1 v OV s novým zděným jádrem, v 8. NP panelového domu s výtahem (byt není v posledním patře), nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. V bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl). Ojedinělý výhled na Andělíček, Svatobor a město. Parkování před domem, v sídlišti je hřiště pro děti.

1.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Tylova ul. -byt 4+1/L v OV po částečné rekonstrukci -PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej velmi pěkný slunný byt 4+1/L v OV po částečné rekonstrukci v menším panelovém domě v 1. NP, nedaleko centra cca 7 min. chůze. Byt je situovaný v bezprostřední blízkosti Mateřské školy, dětské lékařky, zimního a letního stadionu, řeky, letního koupaliště a lesoparku Luh, kde je nově vybudovaná cyklostezka. IHNED VOLNÝ!! Parkování přímo u domu

1.560.000,- Kč


Sušice
Sušice – U Kapličky 3+1/L -PRODÁNO !

PRODÁNO Byt 3+1 s lodžií v 3. NP s novým výtahem v klidné lokalitě s výbornou dostupností centra města i nákupních středisek ( Albert, Lidl Tesco ). Jedná se o skvěle dispozičně řešený byt s velkým obývacím pokojem ( vstup do kuchyně i chodby), který je situovaný na jižní stranu. Průběžně udržovaný čistý byt s centrální chodbou má nová plastová okna, zděné jádro a novou kuchyňskou linku.

1.180.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Havlíčkova pronájem nebytového a skladovacího prostoru

!!! NOVINKA - pronajato !!! Na pronájem světlý prostorný nebytový prostor a samostatný skladovací prostor s možností užívání uzavřeného dvora, který skýtá absolutní soukromí. Pronájem nebytového prostoru je ve zděném domě a skladovací prostor je v samostatném domě přes dvůr, v centru města - Havlíčkova ul.

8.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká - byt 2+1 v OV

NOVINKA - PRODÁNO !! Na prodej prostorný byt 2+1 v OV, ve 3. NP zatepleného panelového domu s novým výtahem. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. IHNED VOLNÝ !!

1.540.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká - byt 2+1 v OV po rekonstrukci

PRODÁNO!!! Na prodej prostorný byt 2+1 v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem. Byt je po částečné zdařilé rekonstrukci (zděné jádro, nová kuchyně a chodba s vestavěnými skříněmi). Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. VOLNÝ OD 1.2.2012!!

1.090.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká - byt 3+1/L v OV

PRODÁNO !!! Na prodej dispozičně dobře řešený byt 3+1/L v OV, ve 3. NP panelového domu s výtahem. Nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Blízkost nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco). Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. Prodej včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku.

.980.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Hrádecká – byt 1+1 - PRONÁJEM

NOVINA - pronajato !!! Dlouhodobý pronájem bytu 1+1 ve 3. patře panelového domu s výtahem v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Tesco, Billa, Lidl, Albert)

5.500,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Na Hrázi - byt 1+1 v OV po částečné rekonstrukci

!!! Novinka - blokace - prodáno!!! Na prodej velmi dobře řešený byt 1+1 v OV ve 2. NP menšího panel. domu bez výtahu. Byt je po část. rekon. (umakartové jádro – obklady, dlažba, sprch. kout, WC; dřevěná kuch. linka, podlaha – dlažba, koberce). U domu nové oplocené pískoviště pro děti. PANEL. DŮM PO REKON. (r. 2011) – ZATEPLENÍ DOMU S FASÁDOU, PLASTOVÁ OKNA, NOVÉ HLAVNÍ VCHODOVÉ DVEŘE DO DOMU.

.850.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pod Nebozízkem - byt 3+1/L (zasklená) v OV

PRODÁNONa prodej byt 3+1/L (zasklená) v OV v 1. NP bytového domu (9 bytů) bez výtahu s vlastní malou zahrádkou před domem, v klidné pěkné lokalitě města Sušice, neprůjezdná ulice. Z bytu je hezký výhled na město a Svatobor. Parkování na vlastním pozemku přímo u domu. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. IHNED VOLNÝ!!

1.290.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pod Rozhlednou – RD o 2 byt. jednotkách a zahradou

BLOKACE - PRODÁNO!!! Na prodej slunný RD o dvou bytových jednotkách (2+1/B a 2+1/terasa) s navazujícím nebytovým prostorem (využívaný jako menší obchod - „večerka“) a zahradou v klidné okrajové části města v ul. Pod Rozhlednou. RD vhodný na trvalé bydlení spojené s podnikáním, možno využít i jako dvougenerační RD. Z domu je ojedinělý výhled na město, okolní krajinu, Andělíček a Svatobor.

2.790.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pravdova - dlouhodobý pronájem kanceláře

NOVINKA - PRONAJATO Dlouhodobý pronájem kompletně zrekonstruované kanceláře (18,79 m2) v 1. NP komerčního objektu v ul. Pravdova, Sušice. Objekt je situovaný nedaleko centra města (cca 5 min. chůze). Parkování před domem, zde se také nachází BUS zastávka MHD. Společný vchod z ulice, schodiště, chodba, 2 x WC, kuchyňka (kuchyňská linka s lednicí).

1.879,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pražská, dlouhodobý pronájem kanceláře

Novinka !!! Dlouhodobý pronájem kanceláře (44,37 m2) s kuchyňkou, menším skladem a samostatným WC, situované v podkroví komerčního objektu. Nemovitost je situovaná při místní frekventované silnici směr Horažďovice, Strakonice, Praha. Objekt je oplocený, v pracovní době parkování přímo v areálu. K dispozici je připojení internetu a pevné linky. Kancelář je elektronicky zabezpečena a má vlastní elektroměr.

4.437,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Pražská, kanceláře s halou – PRONÁJEM

NOVINKA !- pronajato!! Dlouhodobý pronájem nebytových prostor: kanceláře (35,90 m2 a 44,37 m2) s navazující halou (182,46 m2), kterou je možné využít jako sklad, prodejní prostory či dílnu. Nemovitost je situovaná při místní frekventované silnici směr Horažďovice, Strakonice, Praha. Objekt je oplocený, parkování přímo v areálu. Do ceny nájmu je zahrnuto připojení internetu a pevné linky.

29.500,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Sirkařská - byt 2+1/L v OV

!!! NOVINKA - blokace - PRODÁNO !!! Na prodej pěkný, udržovaný byt 2+1/L v OV, v 6. NP panelového domu s výtahem s hezkým výhledem na Andělíček a Svatobor. Panelový dům po rekonstrukci, zateplení domu s fasádou (rok 2011, 2012), nová plastová okna, vyzděný balkon s novým zábradlím. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti. IHNED VOLNÝ!! Panelový dům situovaný nedaleko centra města, cca 10 min. chůze. Blízkost nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco).

.950.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Sirkařská - Garáž

Prodáno! Prodej garáže v Sušici ul. Sirkařská. Garáž má novou střechu a podlahu (dlažba). Na dveřích bezpečnostní zámek. Cena info v RK (nejvyšší nabídce).

1,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Stupkova – byt 2+1 - PRONÁJEM - pronajato

Pronájem velmi hezkého, udržovaného, prostorného bytu 2+1 ve 3. NP zděného bytového domu o 6 bytech, v bezprostřední blízkosti nákupního centra (Albert, Billa, Lidl, Tesco

7.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. T.G.M. – nebytový prostor po rekonstrukci

!!! NOVINKA - PRODÁNO ! !!! Na prodej nebytový prostor rekonstruovaný v r. 2007, vhodný k podnikání (bar, kavárna, cukrárna, obchod, kancelář …), situovaný v přízemí bytového domu u frekvenované silnice v centru Sušice s výlohou a vstupem z chodníku.

.540.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Tylova – zděná řadová garáž

!!! NOVINKA -PRODÁNO!!! Na prodej zděná řadová garáž v Sušici, ul. Tylova. Garáž je situovaná při místní komunikaci u sídliště panelových domů. Přístup po obecní asfaltové a zpevněné komunikaci.

.190.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. U Kapličky - družstevní byt 3+1/L

Prodáno Na prodej družstevní byt 3+1/L v 5. NP panelového domu s výtahem v klidné části města nedaleko centra města (cca 5 min. chůze), základní školy „Lerchova“ (cca 3 min. chůze) a Gymnázia (cca 5 min. chůze). Z bytu je hezký výhled na město a okolní krajinu. Parkování před domem, v sídlišti hřiště pro děti.

1.200.000,- Kč


141 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811