Reality Otava - Kategorie Prodáno

Reality Otava

Vas prohlizec nepodporuje flash animace.


Sušice
Sušice - ul. Havlíčkova - pronájem nebytového prostoru

NOVINKA - pronajto!!! Nebytový prostor v původním zděném domě v centru města, v ulici Havlíčkova.

3.500,- Kč


Sušice
SUŠICE - Pod Kalichem, ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ s elektřinou -PRODÁNO

PRODÁNO !!! Zděná řadová garáž se zavedenou a funkční elektřinou.

80.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – pozemek pod Svatoborem

!!! PRODÁNO !!! Na prodej svažitý pozemek ležící nad městem Sušice. Zcela zatravněné pozemky o celkové velikosti 8360 m2 ležíci v lokalitě pod Svatoborem.

.125.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - nám. Svobody, byt 1kk – PRONÁJEM

NOVINA pronajato !!! Pronájem velmi hezkého bytu 1+KK v původním zděném domě.

3.500,- Kč


Sušice
SUŠICE - KAŠTANOVÁ - GARSONIÉRA v OV BLOKACE

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej garsoniéra v OV ve 3. NP panelového domu s výtahem, situovaný na okraji města. Okolo domu je zeleň, dětská hřiště, možnost parkování před domem, s výhledem na lesopark Luh, kterým protéká řeka Otava.

.390.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Na Štebetce, PRONÁJEM byt 3+1 2/L +G

NOVINKA pronajato !! Dlouhodobý pronájem bytu 3+1 v 1. NP s garáží v domě v klidné lokalitě na Štebetce

4.800,- Kč


Nezamyslice
Nezamyslice - rodinný domek s garáží a zahrádkou BLOKACE

!!! NOVINKA - PRODÁNO !!! Prodej rodinného domku se zahrádkou a s garáží navazující na dům, situovaný na návsi obce Nezamyslice. Hezký a udržovaný dům o dispozici 2+1 vystavěný z cihel v roce 1970 vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci - ihned k nastěhování!

.750.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská - byt 4+1/L v OV

!!! NOVINKA -prodáno !!! Na prodej velmi dobře řešený byt 4+1/L v OV ve 3. NP menšího zděného bytového domu bez výtahu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, kdy došlo k propojení obývacího pokoje a kuchyně. Byt má nové interiérové dveře, plastová okna a dveře do domu. Nachází se v hezké lokalitě města, nedaleko centra cca 10 min. chůze, MHD zastávka cca 5 min. chůze. Blízkost nákupního centra „Zlatá Otava“, zimního, letního i plaveckého stadionu, Lesoparsku luh . Parkování u domu.

1.390.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. T.G.M. – nebytový prostor po rekonstrukci

!!! NOVINKA - PRODÁNO ! !!! Na prodej nebytový prostor rekonstruovaný v r. 2007, vhodný k podnikání (bar, kavárna, cukrárna, obchod, kancelář …), situovaný v přízemí bytového domu u frekvenované silnice v centru Sušice s výlohou a vstupem z chodníku.

.540.000,- Kč


Kašperské Hory
KAŠPERSKÉ HORY – RD s garáží a zahradou

!!! prodáno !!! Na prodej prostorný, udržovaný RD s velkou garáží a oplocenou zahradou v klidné části blízkosti centra města. Dům je vhodný k trvalému bydlení i ke klidné rekreaci nedaleko SKI areálu, cyklotras a centra města. Voda a odpad v plastu (r.2011), elektrika – nové jističe a pojistky (r. 2011).

1.290.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - ŘADOVÁ ZDĚNÁ GARÁŽ

!!! NOVINKA - prodáno !!! Zděná řadová garáž v Sušici, Pod Kalichem. Garáž je průběžně udržovaná, betonová podlaha, dřevěná vrata, dřevěný regál.

89.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Volšovská – byt 2+1 - PRONÁJEM

!!! NOVINKA - pronajato pronájem bytu 2+1 ul. Volšovská!!! Byt je velice pěkný a ihned volný !

5.500,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. T.G. Masaryka - nebytový prostor

!!! NOVINKA - BLOKACE prodáno Můžete být ve svém a již žádné zdražování nájmů apod.!!! Nabízíme prodej nebytového prostoru vhodný k podnikání (obchod, kancelář, …), situovaný v přízemí rodinného domu, nyní využívaný jako obchod se skladem.

.630.000,- Kč


Sušice
SUŠICE - Scheinostova ul., byt 1+1 v OV BLOKACE

NOVINKA -PRODÁNO !!! Cenově zajímavá nabídka prodej bytu 1+1 v Sušici. ul Scheinostova. Byt je situovaný na východní stranu s hezkým výhledem na Andělíček. Na podzim r. 2012 bylo provedeno zateplení domu s fasádou. V bytě nová plastová okna.

.585.000,- Kč


Strašín
STRAŠÍN - pozemek

!!! NOVINKA - Prodáno !!! Pozemek na okraji obce Strašín ve směru na Věstín. Pozemek je slunný ( jiží strana) na klidném místě s výhledem na Sedlo, Nezdice a okolní přírody.

.590.000,- Kč


Lenora
LENORA - byt 2+1 v OV ve zděném bytovém domě PRODÁNO

NOVINKA - PRODÁNO !!! Na prodej slunný byt 2+1 v OV, ve 3. NP bez výtahu, situovaný na jižní stranu, s hezkým výhledem. Byt se nachází ve zděném bytovém domě o 7 bytových jednotkách. Prodej včetně podílu na společných částech domu a pozemku. IHNED VOLNÝ!! Byt je vhodný na trvalé bydlení i k rekreaci.

.340.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – ul. Havlíčkova pronájem nebytového a skladovacího prostoru

!!! NOVINKA - pronajato !!! Na pronájem světlý prostorný nebytový prostor a samostatný skladovací prostor s možností užívání uzavřeného dvora, který skýtá absolutní soukromí. Pronájem nebytového prostoru je ve zděném domě a skladovací prostor je v samostatném domě přes dvůr, v centru města - Havlíčkova ul.

8.000,- Kč


Sušice
Sušice - Sušice III - Novostavba RD s garáží a zapěstěnou zahradou

!!! NOVINKA - !!! prodáno !!! Novostavba domu v klidné lokalitě v Sušici ( slepá ulice ) s výhledem na Sušici a Svatobor nedaleko centra města. Koupí domu získáte nejen precizní novostavbu po prvním majiteli dosahující přísných podmínek energetické třídy B, ale i exkluzivní místo v klidné (slepé) ulici. Nejedná se o dům v tzv. satelitu!

4.500.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – náměstí - pronájem nebytového prostoru

!!! NOVINKA - PRONAJATO !!! Nebytový prostor na náměstí v Sušici o velikosti 38 m2. Na pronájem světlý prostorný nebytový prostor po kompletní rekonstrukci s bezbariérovým vstupem z náměstí.

7.000,- Kč


Sušice
Sušice - Lerchova byt 3+1 v OV

prodáno !!! Byt 3+1 v 3. NP v bezprostřední blízkosti centra města ul. Lerchova. Hezký výhled na Svatobor a město. Možnost parkování před domem.

.890.000,- Kč


Světlá u Hartmanic
Světlá - RD se zahradou po částečné rekontrukci

prodáno Na prodej rodinný dům ve Světlé u Hartmanic po rekostrukci obytných prostor. IHNED VOLNÝ a vhodný i pro nízkonákladové trvalé bydlení !! Nutno vidět.

.790.000,- Kč


Rejštejn
Rejštejn – rodinný dům 3+kk pod lesem po rekonstrukci

prodáno !!! Na prodej kompletně zrekonstruovaný RD o velikosti 3+KK situovaný v klidné části města Rejštejn s výhledem do hlubokého údolí řeky Otavy. K domu náleží zahrada, kolna a přístřešek na dřevo. Nemovitost vhodná k trvalému bydlení nebo pohodové rekreaci v klidném prostředí na okraji NP Šumava v chráněné krajinné oblasti.

1.850.000,- Kč


Sušice
Sušice - Stupkova - byt 3+kk ve zděném domě

PRODÁNO - zděný dům, klidné místo, bezproblémové parkování !!! Na prodej pěkný, udržovaný byt 3+kk ve zděném domě v OV ve 2.NP menšího bytového domu bez výtahu. Byt je situovaný v klidné části obce Sušice nedaleko obchodních center Albert, Lidl, Tesco mimo hlavní silnice s bezproblémovým parkováním přímo u domu.

1.100.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – centrum – Klostermannova pronájem neb. prostoru

!!! NOVINKA -PRONAJATO !!! Dlouhodobý pronájem nebytových prostor – domu v centru města Sušice ul. Klostermannova, který stojí v těsné blízkosti náměstí ve frekventované ulici. Velice zajímavý pronájem nebytových prostor po rekonstrukci, kde je v současné době provozována stylová vinárna, kterou je možno převzít s veškerým vybavením

5.000,- Kč


Tupadly u Klatov
Klatovy - Tupadly – RD 3+KK po částečné rekonstrukci - PRODÁNO

NOVINKA - Prodáno !!! Na prodej rodinný dům s navazující stodolou, pozemky a kolnou v klidné části obce Tupadly u Klatov. Dům nemá přímého souseda a svým umístěním zajišťuje pocit soukromí a polosamoty. K domu náleží kotec pro psy a menší zemědělské stavení v současnosti využité jako dřevník. Pozemky jsou přímo u domu, kdy jejich spodní část s vlastním pozemkovým číslem lze oddělit a využít jako stavební parcelu.

2.490.000,- Kč


Hartmanice
Hartmanice - Byt 1+1 V OV

NOVINKA - prodáno !!! Na prodej pěkný byt 1+1 ve 4 .NP bez výtahu. Dům je situovaný v klidné obytné části Hartmanic s výhledem do krajiny mimo hlavní silnice s bezproblémovým parkováním přímo u domu.

.350.000,- Kč


Škvořetice
Škvořetice - původní usedlost s uzavřeným dvorem a velkou zahradou

prodáno !!! Na prodej udržovaná zem. Usedlost v původním stavu s uzavřeným dvorem, velkou navazující zahradou vhodná k rekreaci i trvalému bydlení. Uzavřený prostorný dvůr i zahrada poskytuje příjemné soukromí. Dům je situovaný v klidném místě v obci Škvořetice. K domu náleží další zemědělské stavby – stodola ( nová vrata), dvě garáže, dílna, chlévy, přístřešky.

1.490.000,- Kč


Sušice
Sušice - Pod Svatoborem - Chata s pozemkem

!!! PRODÁNO !!! Na prodej chata s dvojitým pozemkem v chatařské kolonii Pod Svatoborem. Na pozemku je studna ( voda zavedena do chaty ) a elektřina.

.386.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Rozestavěná chata se zahradou

NOVINKA - prodáno!!! Prodej průběžně udržované slunné zahrady (JV strana) s rozestavěnou chatou (80 m2 – užitná plocha), klidné místo, hezký výhled na Sušici, místní kostelík „Andělíček“ a okolní krajinu. Po dokončení je chata celoročně obyvatelná, vhodná k rekreaci, možno i k trvalému bydlení.

.510.000,- Kč


Sušice
SUŠICE – Chmelenská ul. – stavební pozemek 1110 m2

Prodáno ! Na prodej slunný stavební pozemek (pro RD), situovaný na okraji klidné části města Sušice (u Andělíčku), s hezkým výhledem na část města Sušice a okolní krajinu. Pozemek je vhodný pro klienta, který hledá soukromí a klidné bydlení ve městě, nejedná se o žádný „satelit“!!

1.200.000,- Kč


141 položek (5 stránek)

1 2 3 4 5

Řadit podle: ceny | názvu | data přidáníKontakt

Bedřiška Zajacová

tel:. 604 866 118 | 378 608 377

fax: 378 608 376

web: www.reality-otava.cz

e-mail: info@reality-otava.cz

Adresa

Reality-otava s.r.o

náměstí Svobody čp. 5

342 01 Sušice

IČ: 28049811